Články

Kde sa má splniť nový rok 2018?

Väčšina Rusov považuje letné turistické destinácie za najatraktívnejšie. Po analýze vašich možností si však môžete vybrať veľmi zaujímavú cestu, počas ktorej bude najočakávanejšia dovolenka roka zábavná a jasná.

Lacné zájazdy na Nový rok 2018

Nový rok môže byť v Rusku mimoriadne známy. Je to vhodné pre tých, ktorí sú unavení z domova, ale z nejakého dôvodu nie sú k dispozícii v zahraničí.

Altai

Strediská Altai si určite zaslúžia pozornosť. Tu je liečivý vzduch kombinovaný s úžasnými výhľadmi na horské svahy. Lyžiarske svahy rozptýlené starobylými pamiatkami a horskými nádržami. Spoločnosti ponúkajú rôzne novoročné turné do mesta Altai vrátane výletov. Môžete si vybrať jednu z mnohých základov: komplex na jazere Teletskoye na vrchu Kokuya; lyžiarske stredisko na horách "Merry"; založiť na najstrmších svahoch hory Tugai; lyžiarske stredisko "Turquoise Katun". Tiež pozoruhodný základ "Sheregesh" a "Manzherok."

Sochi

Zaujímavý bude novoročný výlet do Soči. Centrálnym miestom pre všetkých turistov je námestie South Mole. Teplota v zime v tejto dobe sa pohybuje od 5 do 15 stupňov - nebudete môcť plávať v mori. Ale niektorý z hotelov, ktoré ponúkajú novoročné sviatky, poskytne hosťom kúpeľný bazén. Aquapark AquaLoo, delfinárium, park Soči, akvárium a lyžiarske stredisko Krasnaya Polyana si zaslúžia pozornosť. Jedinou nevýhodou tohto lyžiarskeho strediska je jeho divoká popularita na novoročných sviatkoch.

Môžete tiež stráviť lacnú dovolenku na jazere Seliger, v Sergiev-Posad, na mnohých turistických základňach a hoteloch v regióne Moskve, ako aj v vlasti Veľkej Ustyugovej vlasti.

Novoročné sviatky v Európe

V Európe sa vianoce oslavujú oveľa aktívnejšie. To možno považovať za výhodu, pretože od 25. decembra sa môžu oslavovať v zahraničí a Nový rok je doma s príbuznými.

France. Paríž

Nový rok v Paríži vyzerá magicky. Za niekoľko týždňov sa mesto transformuje, osvetľuje a vianočné dekorácie. Vzduch dýcha v slávnostnom duchu. Tí, ktorí sa rozhodnú stráviť dovolenku tu, by mali určite chodiť po Champs Elysées, počuť novoročné hodiny a pozerať sa na ohňostroj v Arc de Triomphe. Disneyland Paris ponúka svojim návštevníkom úžasnú prehliadku kreslených postavičiek. Miestny hotel s radosťou ponúkne každému hosťovi svoje služby. Zaujímavé zobrazenia budú naplnené návštevami miestnych cirkví.

Okrem toho by ste mali navštíviť prehliadku rieky Seiny na lodi. Tiež si môžete vychutnať svoj čas na reštaurácii v Montmartre na výhľadovej plošine. Zvláštnosťou bude Nový rok na Eiffelovej veži. K dispozícii sú výlety so sprievodcom, počas ktorých môžete výrazne rozšíriť svoje obzory.

Česká republika Praha

Turisti priťahujú Prahu gotickými formami a súmrakom spojenými s filmami o hraběte Draculovi. Na sviatky nezostáva mesto za ostatnými európskymi hlavnými mestami a oblieka sa v jasných svetlách. Rusí turisti považujú Prahu za jedno z najatraktívnejších miest na svete na oslavu Vianoc a nového roku. Aj napriek povesti o nadmerných európskych cenách za dovolenku, Praha poteší návštevníkov s rozpočtovými ponukami. Jediným odporúčaním je rezervovať vstupenky, hotelové izby a zájazdy. 1. januára sa na Letenskej pláni začne hlavná pozdrav v Českej republike.

Najatraktívnejším miestom pre turistov v Prahe je Starokamstské námestie. Tu nastavia hlavný strom a otvorí sa Nový rok. Ak chcete urobiť tajné prianie, musíte ísť na Karlov most. V magickom polnoci oznamujú zvončeky "Orloj" príchod nového roka.

baltský

Zaujímavou skúsenosťou bude stretnutie nového roka v Pobaltí. Vianočné oslavy sú slávnejšie ako Nový rok. Tradícia oslavovania príchodu nového roka s hostinou zostala od miest Sovietskeho zväzu miestnymi obyvateľmi.

V Estónsku môžete počas Vianoc počúvať klasickú hudbu na Bachovom festivale v Tallinne. V múzeu "Roca al Mare" stojí za návštevu slávnostného bazára, ako aj s perníkom. 6. januára je tradične oslava Deň troch kráľov, ktorá sa slávi na počesť troch múdrych, ktorí sa zjavili deťom Kristovi.

V Litve je zvykom hádať na Silvestra. Turisti môžu byť svedkami zábavných rituálov. Navyše, stretnutie nového roka na zámku "Norvilishkes" bude nezabudnuteľným dobrodružstvom. Tento hrad patrí k renesancii a dáva svojim návštevníkom obrovský dojem. Prechádzka po katedrálnom námestí bude zábavná. Zvyčajne sa tu konajú masové ľudové oslavy, ktoré sprevádzajú ohňostroje.

Lotyšsko je tiež pripravené ponúknuť svojim hosťom veľa zaujímavých vecí. Riga je známa svojou báječnou atmosférou na dovolenku. Zvlášť veľká pozornosť sa venuje slávnostným dekoráciám a iluminácii ulíc. Vianočný sneh dáva uliciach mesta osobitý romantický šarm. Obvykle sa v tomto meste nachádzajú dva hlavné stromy naraz: na námestí radnice a námestie Domaskaya. Pre turistov a obyvateľov mesta bude zaujímavé zariadenie "Cesta vianočných stromov" a krojový procesí "Sherlock Holmes".

Nový rok na mori 2018

Mnoho ľudí sníva o novoročných sviatkoch, aby sa prepravili na teplú piesočnatú pláž umývanú slaným surfom. Maledivy a Seychely v tejto veci majú niekoľko výhod, pretože nevyžadujú vízum. Navyše sa tu môžete ponoriť do teplého Indického oceánu a ležať na takmer opustenej pláži. Hlučné diskotéky nebudú prekážkou uvoľnenej zábavy, pretože tu jednoducho nie. Náboženstvo ostrovov nezahŕňa oslavu pravoslávnych a katolíckych Vianoc, ale pohostinní hostitelia budú radi pripraviť dekorovaný vianočný stromček pre ruských turistov. Navyše na Silvestra na viacerých miestach na ostrovoch môžete vidieť svetlé ohňostroje - to je tiež pocta tradície hostí.

Môžete tiež prejsť na Filipíny bez víz. Tu si môžete vybrať medzi aktívnou rekreáciou a nečinným pobytom na brehu. Tí, ktorí chcú hlučné party, by mali ísť na ostrov Boracay, všetky ostatné budú vyhovovať Panglao. Filipíny poteší hostí s vianočnými aktivitami. Dokonca má svoje vlastné zvyky, ktoré stojí za účasť. Na Vianoce sa v Laoagu rozsvieti veľa lampášov, ktoré vzdávajú hold Ježišovi. Tieto svetlá sa stávajú imitáciou hviezdy Betlehema.

V posledných rokoch Dominikánska republika tiež začala získavať popularitu ako turistickú destináciu pre ruských turistov. Má všetko: teplé more, biely piesok, mierne podnebie a ticho. Počas sviatkov v Novom roku je počasie tu dobré. Medzi oslavou môžete ísť surfovať a potápať. Na Silvestra sa hostia usporadúvajú horúce latinskoamerické tanečníky, karnevalové procesie a ohňostroje.

Obrovské množstvo vianočných túr je pre ruských turistov výhodou. Zostáva len vybrať si miesto, kde chcete ísť najviac.

Loading...