Články

Módna manikúra na krátke nechty 2017

Všetci si pamätáme tie časy, kedy ostré alebo štvorcové nechty boli príliš dlhé v móde. Ale čas prebieha, móda sa mení a dnes sa považuje za dôležité niečo iné. Prirodzenosť, zrozumiteľnosť, prirodzenosť - to je to, čo dizajnéri dodržiavajú vo všetkom, od oblečenia, obuvi, doplnkov k makeupu a manikúre. Preto navrhujeme podrobnejšie zvážiť módne trendy pre dizajn krátkych nechtov z roku 2017.

Základné trendy v projekte

Dĺžka nechtov v roku 2017 by mala byť krátka, ale pre každú dievča sa táto koncepcia môže mierne líšiť. Preto si všimneme, že dĺžka by nemala presiahnuť 4 mm. Pokiaľ ide o tvar, môžete nechať svoje nechty absolútne na základe vašich vlastných preferencií. Hlavnou vecou je pozorovať prirodzenosť vo všetkom

Farebná schéma obsahuje niekoľko rozporov. Na jednej strane jemné pastelové odtiene sú na vrchole popularity. Dajú nechty krásny a ženský vzhľad. A to znova dokazuje, že obmedzené odtiene nemôžu byť menej rafinované ako jasné červené alebo čierne farby.

Ak chcete urobiť monochromatický povlak trochu zaujímavejšie, použite kamienky na dekoráciu.

Ak chcete vytvoriť jednotné vzory na nechtoch, použite špeciálny nástroj nazvaný razenie.


Fotografia je skvelým príkladom ako urobiť manikúru trochu zaujímavejšou.

Na druhej strane svetlé, chytľavé farby tiež nestratia svoj význam v roku 2017. Pomocou takýchto odtieňov môžete vytvoriť zaujímavé možnosti návrhu alebo vytvoriť jednofarebný povlak. Bez ohľadu na vašu voľbu, každá z týchto možností vyzerá moderne a štýlovo.

Ako výzdobu sa často používa špeciálny textúrový prášok, vďaka ktorému je dizajn nechtov veľmi zaujímavý.Francúzska a mesačná manikúra

Známe klasika v podobe francúzskej manikúry v roku 2017 nestráca svoj význam. Tento dizajn je ideálny nielen pre kancelársku prácu, ale aj pre každodenný život. Ak chcete urobiť manikúru o niečo originálnejší, použite rôzne dekoratívne prvky, ako napríklad škótsku pásku, dizajn posúvača alebo jednoducho krásne vzory. Môžete tiež mierne zmeniť líniu úsmevu a vytvoriť veľmi neobvyklý dizajn nechtov.

Skvelá myšlienka francúzskej manikúry, na vytvorenie ktorej boli použité bodky.

Nemenej populárne je mesačná manikúra, ktorá často pôsobí veľmi pôsobivo. Na jeho vytvorenie sa najčastejšie používajú rôzne techniky a dekoratívne prvky.

Neobvyklá séria úsmevov na niekoľkých nohách vyzerá veľmi štýlovo.

Ak chcete vytvoriť mesačnú manikúru, môžete použiť špeciálny nástroj - bodky. To vám umožní vytvoriť taký zaujímavý a nezvyčajný dizajn.

Skvelý príklad manikúry mesiaca s trojuholníkovým úsmevom. Súhlasím, vyzerá to úžasne.

Geometrické výkresy

Jednoduchý monochromatický povlak nie je milovaný všetkými dievčatami. Koniec koncov, niekedy chcete urobiť trochu odrody, vybrať zaujímavý výzdobu alebo neobvyklý dizajn. V tomto prípade odporúčame venovať pozornosť geometrickému vzoru. Môžu to byť rôzne kosošky, štvorce, neobvyklé čiary a iné prvky. Pomáhajú premeniť aj najjednoduchšiu manikúru.

K vytváraniu takých rovných, čistých pruhov môžete použiť stopky. Tento dizajn môžete vytvoriť sami. Bude trvať dosť času na to, aby ste sa naučili, ako to spraviť správne. Hlavná vec je ukázať trpezlivosť a potom sa vám podarí!

Niekedy sa na všetkých nohách vytvárajú geometrické vzory. V tomto prípade je veľmi dôležité správne vybrať ich tak, aby boli čo najbližšie k sebe. To vytvorí harmonický dizajn.

Ombre alebo gradient efekt manikúry

Čoraz viac si dievčatá vyberajú takúto možnosť. Koniec koncov, umožňuje vám miešať rôzne odtiene a získať ohromujúci manikúra ako výsledok. A môžete kombinovať farby z rovnakého rozsahu farieb a od rôznych farieb. Mnohí majstri sa pokúšajú kombinovať aj nekompatibilné farby a vďaka tomu dosahujú vynikajúci výsledok.

Štýlové dizajnové nápady pre krátke nechty.

Každý rok sa krátke nechty stávajú čoraz obľúbenejšími. Preto prísť so štýlovým, krásnym dizajnom už nie je ťažké. Napriek tomu sme pre Vás vybrali veľa nových, kreatívnych myšlienok, ktoré budú relevantné v roku 2017.

Obrázok vo forme motýľa v móde niekoľko ročných období. Berte na vedomie a uistite sa, že si urobíte podobnú manikúru v lete.

Tlač "mramor" sa teraz aktívne používa na dizajn odevov, doplnkov a manikúry. Vyzerá úplne nezvyčajne, ale je to veľmi pekné.

Ženlivosť a krása sú vždy spojené s kvetinami. Preto bude vždy relevantné kresba vo forme jemných, elegantných farieb.

Na vytvorenie takýchto obrázkov pomerne často používate posuvný dizajn - špeciálne šablóny, ktoré pred aplikáciou musíte nasiaknuť trochu vody. Takéto výkresy vyzerajú veľmi pekne, ak je na nechtoch už farebná základňa.

Nie menej krásne je ručne maľované, čo dáva obrazu objem a krásnu štruktúru.

Ak chcete vytvoriť úžasne krásny dizajn majstri často používajú pásky. A niekedy sa odstráni, aby sa vytvoril prázdny priestor. A v iných prípadoch odíďte, čo vám umožní vytvoriť zaujímavé geometrické čiary. Takáto manikúra môže byť vykonaná nezávisle, a tak trochu ukazuje vašu predstavivosť.

Zvláštne, v lete, dievčatá si dovolia trochu viac odvážnych návrhov. Napríklad roztomilé mačky, jasné kaktusy, slnko a dúha - to všetko možno vidieť na nechtoch.

Pre dizajn manikúra veľmi často používa ďalšie dekorácie okrúhle. Výrazný príklad, ktorý môžete vidieť na fotografii.

Ohromujúci lesk a perfektný odraz na krátkych nechtoch je možné vytvoriť pomocou "rub". Táto metóda sa stala neuveriteľne populárnou v roku 2017.

Ako môžete vidieť, existuje veľa dizajnových možností pre krátke nechty. A čo sa vám páčilo?

Loading...