Krása

Módne blúzky 2018. Styly a dizajn

Blúzka - je neoddeliteľnou súčasťou ženskej šatne. Bez ohľadu na profesiu dámy pravidelne potrebuje vytvárať sady oblečenia na obchodné rokovania a iné dôležité udalosti. Široká škála výrobkov ponúkaných modernými dizajnérmi vám umožní nájsť vhodnú možnosť pre každú príležitosť.

Aktuálne farby pre módne blúzky

Biela blúza zostáva jednou zo základných vecí v šatníku. Takéto produkty môžu byť zároveň elegantné, kancelárske a denne. Sú zdobené goliermi, šnúrkami, rôznymi výrezmi a originálnymi gombíkmi. Okrem bielej farby sú populárne farebné monochromatické vzory, potlačený vzor, ​​geometrický a kvetinový ornament.

Tlačová bunka neprešla halenkou. Takáto vec vytvorí ženský a trochu neopatrný obraz. Kockovaná blúza je všestranný odev, ktorý možno pripísať klasike. Za určitých podmienok je bunka schopná vytvoriť sexy obraz.

Veľkosť bunky vám umožňuje upraviť pomery tvaru. Malé prvky dokážu vytvoriť ilúziu rastúcich objemov. Príliš veľká bunka tiež pridáva kilogramy. Tučné dámy by mali venovať pozornosť stredne veľkej klietke asi 2 cm.2, Bolo by ideálne, keby sa hlavné čiary obrázka rozbehli diagonálne. Štíhlé dievčatá sa môžu obliecť do akéhokoľvek takého vzoru bez toho, aby boli dotknuté ich vzhľad. Stojí za to zvážiť, že pri pohybe vzorky je deformovaný, čo deformuje prirodzené línie tela. Blúzka v klietke by nemala byť pevná. Voľný strih bude najlepšou voľbou.

Pruh rôznych farieb je tiež v trende. V Milánskom týždni módy takmer každá zbierka obsahovala predmety s takýmto vzorom. V trende ako monochromatický prúžok a jasné kontrastné čiary. Módne sú tiež bežné výrobky pastelových odtieňov.

Módne materiály a textúry pre novú sezónu

Chladná sezóna zahŕňa hrubé tkaniny: flanel, vlnu, pleteniny. Jarno-letná sezóna vám umožňuje nosiť tenšie lietajúce modely šifónu, čipky, šitie, batist. Hodváb je dôležitý pre každé počasie. V teple pohode materiálu na pokožke dodáva pohodlie. V zime je hustý hodváb nosený pod bundou alebo bundou.

Hlavné trendy v roku 2018

V novej sezóne sa svetové prehliadky v New Yorku, Londýne, Paríži a Miláne stali miestami, kde sa demonštrujú nové vzory a tvary pre dámske blúzky. Najobľúbenejšie modely boli nepochybne obľúbené na prehliadkach. Napriek mimoriadnym informáciám sú blúzky z Roland Mouret, Topshop Unique, Lanvin vhodné pre večerné slávnostné akcie aj pre každodenné nosenie.

Pikantné detaily o štýle v novej sezóne sú holé ramená, vložky z priehľadných prvkov, úprimný strih a dekolt, otvorené. Aj v hornej plne transparentné výrobky.

Pre tých najodvážnejších dámy odporúčajú módne návrhári nosiť transparentné krajkové blúzy bez spodnej bielizne. Takéto modely ponúkajú Off-White, Marchesa Notte. Oblečenie od Niny Ricci vyzerá menej úprimne, ale nie menej relevantné. Najmodernejší obraz ponúkal značku Jenny Packham. Jeho čistá blúzka sa nosí na šatách štýlu bielizne.

Baska je ďalším módnym detailom novej sezóny. Dokonale tvorí ženskú siluetu: tenký pás, zaoblené boky a dlhé nohy. Vďaka tomuto vizuálnemu efektu je Basca v popredí nových trendov. Dámy v tele by mali byť obozretné pri podobných modeloch. Je lepšie vybrať voľný mierne rozvlnený tvar.

V trendových klasických štýloch a detailoch. Najprv to sú pánske košele. Majú mať manžety na rukávoch, náprsné vrecko na hrudníku, zapínanie na gombíky a obojok. Dizajnéri pridali do klasického štýlu zásadne nové detaily. Na móloch sa objavili košele s prackou, krídlami a dĺžkou pod stehno alebo stredné teľa.

Svetlé rukávy zdobia mnohé nové modely z nových kolekcií. Predpokladá sa ich početné zloženie a montáž. Pogumovaná páska je umiestnená na manžetách v krátkej vzdialenosti od okraja. Výsledkom je elegantná zostava tkaniny, rámovanie krehkého ženského zápästia. Jednodielne rukávy s jarmo sú zdobené mnohými malými gombíkmi. Letné modely sú zdobené jednoduchými baterkami.

V novej sezóne sa vrstvenie nevzdáva svojej pozície. Blúzky nie sú výnimkou. Vedúci svetoví kupujúci zmenili tento už bežný spôsob zdobenia na čerstvý a elegantný vzhľad. Po tomto trende môžete nosiť košeľu ako otvorenú košeľu na veste alebo kombináciu perličiek, priehľadnej blúzy a dlhých nápisov. Bude tiež dôležité nosiť košeľu cez veľký pletený sveter alebo pod rovnakou vestou.

Ruffle, záplaty, volánky

Módne ozdobné detaily v podobe rôznych volániky a volánky sú obzvlášť milované gurumi módneho priemyslu. Pridávajú sa na ústa, dieru, reliéfne švy, na spodku produktu. Vlny môžu tiež zdobiť pracku a rukávy na okrajoch manžiet.

Jednou z variácií v používaní ozdôb je ozdoba. Táto kaskádová manžeta na krku výrobku. Kombinácia blúzky s prísnou bundou by bola ideálna. Zaujímavou možnosťou ponúkla značka J.Crew. Blúzka tejto značky je doplnená flounces po celej šírke výrobku z späť do políc.

Bez námahy pokrčené ľahké lietajúce tkanivo. Preto vlky a vlny najčastejšie dopĺňajú modely šifónu a hodvábu. Hustšie tkaniny v ideálnom prípade vytvárajú zvlnenie a plis. Skladané alebo vlny pozdĺž línie hrdla sú v dokonalom súlade s širokým pásom v páse.

Stojanové obojky a znížená ramena ramien

Na móloch v zbierkach v roku 2018 sú široko zastúpené blúzky so stojanmi. Fendi navrhol používať rezy s vysokým golierom, ako aj doplnok k obrazu pomocou zvitku alebo hrubého náhrdelníka. Alternatívou k oceli sú hluché modely s golierom tesne zakrývajúcim krk. Stojan je vycpaný a obohatený o elegantné volánky. Je zaujímavé pozrieť sa na modely, kde je stojan zdobený stuhami. S ich pomocou môžete vytvoriť krásny luk alebo nechať visieť spôsobom väzby. V ideálnom prípade by pásky mali byť v kontrastnej farbe. Alternatívou k stuhám bude krajka.

V novom ročníku sa objavila klapka v kolekcii mnohých dizajnérov. V dôsledku toho sa vytvorí dodatočný objem v spodnej časti puzdra.

Loading...