Krása

Móda pre dievčatá a chlapcov pre dospievajúcich 2018

Jasné farby, originalita a neočakávané kombinácie boli vždy znakom teen módy. A výberom oblečenia sa teenageri predovšetkým snažia vyjadriť svoju individualitu. To je dôvod, prečo dizajnéri každoročne pracujú na vytváraní modelov, ktoré by mohli kombinovať štýl s komfortom a šokujúce s obmedzením. Čo ponúkajú pre teenagerov v roku 2018?

Hlavné trendy

V niekoľkých ročných obdobiach v trenčke klobúkov so širokým okrajom. Avšak u dospelých sa toto príslušenstvo nestalo dopytom, na rozdiel od teenagerov. A nie sú len dievčatá, ale aj chlapci. Správnou voľbou tejto položky môžete vytvoriť nádherný každodenný alebo sviatočný vzhľad.

Šaty s teniskami. Je dôležité, aby teen oblečenie bolo pohodlné a praktické. Avšak, oni sa snažia elegantne. Preto je dnes čoraz viac vidieť dospievajúce dievča v šatách a teniskách alebo mokasínoch. Obzvlášť populárne v roku 2018 budú športové tenisky v bielej farbe.

Vrstva v oblečení dnes je dôležitá nielen pre dospelých. Po správnom výbere detailov obrazu sa každá dievča môže vyjadriť a súčasne vyzerá celkom štýlovo. Ďalšou výhodou viacvrstvového štýlu oblečenia je jeho praktickosť. V závislosti od situácie alebo vonkajšieho prostredia sa obraz môže dramaticky zmeniť.

Zámorský štýl získava čoraz viac fanúšikov. Vďaka objemným svetre alebo bundám môžete nielen vyzerať originálne, ale aj skryť možné chyby v postava.

Zvlášť dôležité, najmä pokiaľ ide o večerné šaty, budú lesklé a kovové farby. V dospievajúcich sú tiež populárne, pretože umožňujú, aby ste boli vždy jasní a mimoriadny.

Nie je to tak dávno, priateľské džínsy sa dostali do módy. V roku 2018 nestratia svoj význam. V závislosti od použitého príslušenstva môžu byť pre každú príležitosť absolútne vhodné kožené a orezané džínsy.

Trendová vec v roku 2018 sa dá nazvať krátkou bundou, ktorú možno nosiť šaty alebo nohavice. Táto šatka bude dôležitá v každej situácii.

V roku 2018 návrhári ponúkajú dospievajúce dievčatá taký módny odev, ako je jabot alebo čipka.

Denim veci sú nielen praktické a krásne, ale aj módne. V roku 2018 nám módni návrhári ponúknu nové, nové nápady - orezané bundy, šaty s širokou sukňou, bunda s rukávovou baterkou alebo patchwork prvky na džínsovom oblečení.

Farebné kontrasty sú vždy dôležité pre dospievajúce oblečenie, keď sú úspešné kombinácie jasných farieb s pastelovými tónmi. Obzvlášť populárne v novej sezóne budú veci smaragdové, vínové, oranžové, svetlo modré, svetlo ružové alebo horčica.

Teenageri, ktorí uprednostňujú jasné odtlačky v odevoch, by mali venovať pozornosť kvetinovým a geometrickým vzorom.

Móda pre dievčatá

Aké oblečenie návrhári ponúkajú nosiť dievčatám v roku 2018?

Univerzálnym riešením by boli blúzky z hodvábu, ktoré je možné nosiť nielen v škole, ale aj na večierku, ak ich kombinujete s jasným príslušenstvom.

Dospievajúca móda sa vyznačuje odvážnymi nápadmi a experimentmi. Jeden z nich môže byť nazývaný pár topánok, kde obe topánky budú inej farby. Dospelí by s takým experimentom sotva súhlasili, ale teenageri môžu s radosťou ísť na takú večierku.

Vzhľadom na to, že dnes je veľmi populárne vrstvenie, dievčatá budú môcť nosiť pletený sveter alebo šifónovú blúzku na vrchole šiat z tenkého materiálu.

Kvetinové ozdoby budú viac pripomínať abstrakciu v žltých alebo ružových tónoch. Prísne bundy úspešne kombinované s nohavicami, ktoré majú záhyby na bokoch.

V chladnej sezóne návrhári ponúkajú dievčatám, ktoré nosia svetlé náramky alebo iné štýly.

Od minulej sezóny v roku 2018 migrovali najobľúbenejšie oblečenie teenagerov - pletené mikiny. Sú v súlade s pletenou sukňou alebo športovými nohavicami.

Všestranné budú džínsy priateľa. Nosiť skokan a tenisky pre príležitostné, ležérne oblečenie. A spolu s elegantnou blúzkou a topánkami s podpätkom sa pozerajú priaznivo na párty.

Krátke šaty priameho strihu budú obľúbené v novej sezóne.

Jeden z trendov novej sezóny bude oblečenie v červenej farbe. Ale pre teenagerov by nemali byť príliš otvorení. Najlepšou voľbou pre dievča bude klasický štýl s bohatým odtieňom. Populárne bude ich vrchné odevy v červenej farbe.

V lete dizajnéri dospievajúcich dievčat ponúkajú ľahké šaty, ktorých štýl sa vyberá v závislosti od typu postavy. Ak je postava perfektná, potom si môžete vybrať krátke šaty s pevnou top a plnou sukňou. Ak chcete skryť možné chyby, je lepšie uprednostňovať šaty s nízkym pásom a plisovanou sukňou. Praktické šaty budú zadarmo.

Pre tých, ktorí chodia na párty, ponúkajú kombináciu lesklých textílií s príslušenstvom.

Móda pre chlapcov

Beztvaré nohavice a mikiny boli nahradené klasickým vzhľadom, ktorý maximálne opakuje štýl dospelého muža.


Populárne v roku 2018 budú nohavice s klopou, okolo dĺžky členku. V tomto prípade návrhári navrhujú používať túto techniku ​​nielen pre džínsy, ale aj pre nohavice. Doplňte obrázok sandálov alebo tenisiek.

Každý mladý muž musí mať v šatníku unisex pletený sveter. Zvlášť výhodná bude v kombinácii s ľahkými nohavicami.

Teraz neexistuje oddelenie farieb pre ženy a mužov. Preto každý človek môže bezpečne umyť bundu, košeľu alebo iné oblečenie ružových odtieňov. Všetky jemné odtiene vyzerajú dobre v kombinácii s bunkou s nízkym kľúčom.

Ak skoršie šortky boli súčasťou športového štýlu, dnes sa situácia dramaticky zmenila. Ich štýl môže byť rôzny. Najdôležitejšie je mať na pamäti, že ich dĺžka by nemala byť väčšia alebo nižšia ako 5 cm od kolena. Pre štíhlych mladých ľudí môžete vyzdvihnúť šortky z ľahkého pleteniny. Plné dospievajúci sú vhodnejšie prísne modely hustých materiálov. Môžete doplniť obraz bez rukávov bunda, tričko alebo košeľu.

Oblečenie v štýle Street Street dnes prešlo obrovskými zmenami. Teraz nie sú široké nohavice populárne a zúžené nohavice. Tričko by sa malo zmeniť na polo tričko.

V závislosti od typu postavy by mali byť džínsy vybrané široké, zúžené, rovno, na podväzkách, s klopou, výšivkami alebo čipkami.

V novej sezóne dizajnéri urobili všetko pre to, aby každý teenager mohol vyjadrovať seba a zároveň vyzeral štýlovo. V tomto prípade nezabudnite na individualitu, pretože ona bude vždy v móde.

Loading...