Články

Špongované nechty 2019: módne novinky a trendy dizajnu

Atraktívny obraz ženy je postavený nielen na úkor krásneho oblečenia a vysokokvalitného príslušenstva, ale aj vďaka dobre upravenej manikúre. Dokonca aj najvážnejšie šatník bude vyzerať tmavé, ak nechty nebudú mať maximálnu pozornosť. Ale čo robiť, ak prirodzený tvar nechtov a hustota nechtov neumožňujú vytvoriť štýlový a jasný dizajn? K záchrane takýchto módnych žien prichádza technika nechtíka, ktorá v priebehu niekoľkých hodín môže transformovať krátke nechtíky na atraktívny tvar, na ktorom môže byť umiestnený akýkoľvek dizajn.

Roztrúsené nechty: nové položky a trendy v roku 2019

V tomto roku dominuje vzhľad nechtov prírodnosť a prirodzenosť. Prioritou je krátky a stredný nechtový tvar oválneho alebo mandľového tvaru. Pokiaľ ide o odtiene, pastelové farby sú veľmi populárne: béžová, svetlo ružová, hnedá a mäso. Vo forme rozšírených nechtov prevláda aj prirodzená, prirodzená forma, ktorá nahradila špicaté nechty.

Namiesto klasických pastelových odtieňov v roku 2019 prichádzajú nasýtené, oko-chytľavé tóny, ktoré vyzerajú skvele na nechty v tvare mandlí. Z dekorácie sú použité kamienky, matné a lesklé prevedenie, akrylový piesok, gradient. Napriek aktívnej podpore prirodzeného tvaru nechtov a prirodzených odtieňov sa počet milovníkov čeľustí maxillon nezníži.

Rozložené klince 2019: typy materiálov pre dizajn

Postup neustáleho zlepšovania nechtov sa neustále zlepšuje. Dnes je najobľúbenejším a známym mnohým majstrom nechtov akryl a gél. Akryl je odolnejší a praktický materiál. Avšak väčšina žien módy si vyberá gél, pretože nechty vyrobené z tohto materiálu majú čistý transparentný vzhľad a lesklý lesk.

Pokiaľ ide o spôsoby budovania, nemennými pomocníkmi v tomto postupe zostávajú tipy a formy. Výber materiálu a tvaru závisí od antropometrických údajov prstov a požadovaného tvaru nechtíka.

2019 Zväčšený dizajn nechtov: populárne a štýlové nápady

Bez ohľadu na to, ako sa trendy v dizajne nechtov zmenia na rozšírených nechtoch, klasické nechtové umenie stále vyzerá skvele. Medzi nimi stojí za zmienku:

 • Francúzska bunda s bielymi alebo viacfarebnými pruhmi, ktoré vizuálne predlžujú mandľové tvary a iné formy nechtov, robia ich šikovnejšie a jemnejšie
 • mesačný dizajn s kontrastnou alebo priehľadnou studňou
 • gradient nail art s horizontálnym, vertikálnym alebo diagonálnym prechodom farieb
 • všetky odtiene matnej povrchovej úpravy
 • dizajn predĺžených nechtov s akcentom alebo vzorom na jednom klinec

Populárne formy zvýšených nechtov 2019

V roku 2019 budú dôležité tradičné formy rozšírených nechtov. Sú technicky jednoduché, vyzerajú stručne a prirodzene.

Oválny tvar

Oválny tvar zväčšených nechtov je charakterizovaný paralelnými bočnými líniami, rovnakou šírkou pozdĺž celej dĺžky nechtu a zaoblenými špičkami.

Oválny tvar môže byť vytvorený na akomkoľvek obryse nechtového lôžka - lichobežníkový, rovný, oválny. Oválne vizuálne predlžuje krátke nechtové lôžko a robí široké dosky na nechty viac miniatúrne a čisté.

Štvorcový tvar rozšírených nechtov

Štvorcový tvar je klinec so rovnobežnou šírkou klinca a rovný hrot s ostrými rohmi. To je ideálna voľba pre francúzsku manikúru.

V prirodzenej verzii je štvorcový tvar menej stabilný ako u predĺžených nechtov. Štvorcový tvar nechtov sa odporúča pre majiteľov podlhovastých nechtov. Ale pre dievčatá s širokým klincom na nechty sa štvorcový tvar nezhoduje, pretože na takýchto nechtoch bude príliš masívny.

Tvar nechtov mäkký štvorec

Tvar má priamy koniec a mierne zaoblené rohy. Mäkký štvorec vyzerá atraktívne na prirodzené taniere a nechty. Mäkký štvorec, ako ovál, je vhodný pre všetky dievčatá.

Mandlovité predĺženie nechtov

Charakteristickým znakom mandľového tvaru nechtov je kónický tvar s bočnými líniami voľného okraja nechtov, ktoré sa postupne zužujú smerom k stredu. Napriek jednoduchosti a prirodzenosti formy je pomerne zložitá a krehká.

Na rozšírených nechtoch vyžaduje tvar mandle správnu dĺžku a správny kužeľový obrys klenby klinec. Mandľový tvar je vhodný pre majiteľov úzkych dosiek, dlhých nechtov a tenkých "hudobných" prstov.

Forma rozšírených nechtov

Pointe topánky - tvar nehtovej platne, ktorá má lichobežníkový tvar, hrot nechtu má zároveň priamku s ostrými rohmi. Je to harmonická kombinácia štvorcového a mandľového tvaru. Forma dostala svoje meno kvôli vizuálnej podobnosti s balerínou pointe.

Čo je potrebné pre nechty doma

Takže sme sa rozhodli pre tvar rozšírených nechtov. Je čas začať samotný postup. Aby ste radikálne transformovali svoje nechtíky doma, budete potrebovať:

 • UV lampa
 • súbor súborov - oválny, obdĺžnikový, vo forme bumerangu
 • modelovacie kefy

Z požadovaných materiálov:

 • základný číry gél
 • modelovací gél
 • dokončovací gél
 • primer
 • odvlhčovač alebo odmasťovač
 • lepidlo na nechty

Ak ste nováčik majster a máte zlé pochopenie nástrojov a kvalitných materiálov, potom si pripravte pripravený súbor na rozšírenie nechtov. Pomôže vám zvládnuť proces budovania, získavania skúseností a vytvárania jednoduchých foriem.

Rozšírenie nechtov ušetrí veľa dievčat, ktorým nie je prirodzená krásna a silná doska na nechty. Okrem toho sa rozšírenie používa na svadobné alebo iné slávnostné návrhy nechtov, keď je dôležitý nádherný a atraktívny vzhľad nechtíkov.

Rozdelené nechty vám umožňujú umiestniť komplexné vzory, ktoré vyzerajú objemne a masívne na prírodnej doske na nechty. Gélové leštidlo a akryl sú pre telo absolútne neškodné, skôr stimulujú prírodné nechty na posilnenie a obnovu.

Loading...