Články

Rôzne módne odtiene blond v novej sezóne

Obľúbenosť blondínky kvôli jej vzácnosti v porovnaní s tmavými vlasmi. Chemický priemysel nám dal veľkú príležitosť znásobiť počet blondín vo svete. Teraz každá dáma, ktorá má prirodzene tmavé kudrlinky, sa môže premeniť na jemnú blondínku s prameňovými prameňmi. Z tohto dôvodu nie je možné hovoriť o vzácnosti tejto farby, ale popularita svetlých odtieňov nielen nezmizne, ale zvyšuje sa s každým rokom.
Teplé blond odtiene

Paleta svetelných odtieňov má stovky farieb. Hlavné rozdelenie sa odohráva v teplých a studených odtieňoch. V novej sezóne 2018 v hornej časti teplého gamut zostávajú:

 • zlatá blond;
 • pšeničná blondínka;
 • karamel blond.

Zlatá blondínka

Tento rozsah sa vyznačuje svetlo žltou žiarou. Šťavnaté zlaté odtiene dávajú vlasom luxusný, drahý vzhľad a obohacujú obraz ako celok. Predpokladá sa, že zlatá blondína je vhodná pre akýkoľvek typ farby. Je dôležité zvoliť si správny tón.

Najlepší odtieň vyzerá na dievčatá s hnedými, modrými alebo šedo-modrými očami a teplým tónom pleti. Pre dlhotrvajúci jasný lesk vlasov, odborníci odporúčajú pravidelné používanie náplň farby.

Pšenica blond

Pšenica blond v tomto rozmedzí je odlišná prirodzenosť a závažnosť výsledného obrazu. Výhodou farby je to, že sa dá ľahko dosiahnuť aj doma.

Tento odtieň vyžaduje aj opatrnú starostlivosť s tónovanou kozmetikou, inak sa na vlasy veľmi skoro objaví žltkastá. Medzi najpriaznivejšie odrody pšenice blond budú najobľúbenejšie v novej sezóne.

Caramel Blonde

Tento odtieň trochu pripomína pšenicu, ale zriedi sa červenou farbou. Medzi karamelovými odtieňmi:

 • svetla;
 • zlato;
 • med;
 • čokoláda a iné.

Viac červených odtieňov zdobí dievčatá s čestnou pleťou. Teplé tóny sú vhodné pre tých, ktorí majú tmavú kožu a hnedé oči. Karamelové odtiene je možné dosiahnuť iba v podmienkach salónu, pretože to vyžaduje starostlivý výber a miešanie odtieňov. Po zafarbení v "karamele" je tón balzamu nutnosťou.

California Blonde

Medzi módnymi trendmi v rozsahu blond kalifornia farbenie. Je to prechod od jedného svetla k druhému. Jednotlivé pramene sú farebné tak, že korene majú hlboký, tmavý odtieň, ktorý sa mení na bielené konce. Táto technika je trochu podobná zvýrazneniu, ale v dôsledku toho neexistuje taký ostrý kontrast. Účes vyzerá vznešene a elegantne.

Kalifornia má niekoľko výhod:

 • nie je potrebné používať fóliu;
 • postup trvá malý čas, pretože vyžaduje len niekoľko tónov na osvetlenie;
 • na koncoch sa nevytvára žiadny ďalší objem;
 • Neexistuje žiadna neprirodzená zmena farieb.

Najlepšie zo všetkých, z hľadiska estetiky, také farbenie vyzerá na tmavých blond farbách. Ale blonďavé blondínky sa budú môcť radovať a prekvapiť zmenou ich vzhľadu. Po farbení je dôležité tónovať vlasy. V dôsledku toho je potrebné dosiahnuť účinok spálených vlasov. Ide o pomerne bezpečnú metódu vytvárania nového obrazu. Takéto sfarbenie možno vidieť aj na červenom koberci na hlavách Madony, Bridget Bordeaux, Patricia Kaas a veľa mladých hviezd.
Tmavá blondínka

V novej sezóne bude obzvlášť obľúbená tmavá blondínka. Zahraniční stylisti dokonca prišli s názvom tejto fúzie farieb - z anglických slov "blond" a "hnedá" sa ukázalo byť "bronz". Výsledkom je jedinečná farba, ktorá sa môže prispôsobiť akémukoľvek typu farby a tónu pleti. Obraz bude úplný a harmonický.

Brond je niečo medzi gaštanovými farbami a blondami. Existuje celý rad metód, ktoré vám umožnia dosiahnuť požadovaný efekt. Pre prirodzené blondíny je najjednoduchším spôsobom tónovanie v tmavom odtieni. Tmavšie farby - gaštan alebo tmavo blond - budú vyžadovať osvetlenie pomocou balayazovej techniky. Výsledkom by mali byť tmavo zlaté pramene. Je povolené odľahčiť len tri tóny od prirodzeného odtieňa. Je dôležité zachovať prirodzenosť, ktorá je tak dôležitá v novej sezóne.

V prípade brondí je povolené použitie jedného triku: zámky na tvári sa rozjasňujú v porovnaní s väčšinou vlasov. Zmäkčuje tvárové vlastnosti a omladzuje obraz ako celok. Alternatívou môžu byť akcenty vo forme mierne narovnaných prameňov pozdĺž celej dĺžky.

Medzi výhody farbenia patria dlhé prestávky medzi osviežujúcou farebnou úpravou. Neexistujú žiadne regrown čisté korene a ďalšie ťažkosti spojené s jednoduchým sfarbením vlasov. Okrem toho sa na udržanie efektu nevyžadujú tónovanie. Dosť dostatok liniek na starostlivosť o farebné vlasy.

Cool blond

Studené odtiene blond obleku nie všetky. Navyše, ich úspech je dostupný len pre skutočných majstrov ich remesiel. Napriek tomu rastie dopyt po farbení v módnych odtieňoch studeného blond. V hornej populárnej:

 • jasan blond;
 • platinová blond;
 • ľanová blondínka.

Ash Blonde

Tento odtieň je spojený s aristokratickými obrázkami. Je vybavený eleganciou a hĺbkou. Svetlé farby dodajú obrazu jemnosť a sofistikovanosť a tmavšie odtiene dopĺňajú romantický luk. Najlepšie je farbiť vlasy v takom tieni pre dievčatá a ženy letného typu farby. Je dôležité, aby oči boli jasné. Ak sa používajú nesprávne, odtiene popola môžu dodať svojmu majiteľovi niekoľko ďalších rokov.

Platinová blond

Ušľachtilý platinový odtieň blond je veľmi populárny medzi celebritami. To je spoločné pre ženy aj pre mužov. Gamové tóny sa menili od perličiek až po svetlohnedé. Táto farba je lepšie vybrať dievčatá s chladným tónom pokožky a jasnými očami. Tí, ktorí sa rozhodnú o takejto zmene obrazu, musíte mať na pamäti, že farbenie v platinovej blond je najagresívnejšia. Vytváranie doma sa neodporúča. Starostlivosť o vlasy maľované v odtieňoch platiny by mala byť denná a komplexná.


Ľanová blondínka

Tento odtieň je takmer biele. Pri správnom používaní poskytne obraz ľahkosť a vzdušnosť. Ak chcete, môžete do tónu pridať žltý alebo sivý tón. V závislosti od toho môže byť farbenie vhodné pre niekoľko typov farieb.

Bez ohľadu na popularitu hlavných kritérií pre vytvorenie módneho obrazu je kompatibilita a harmónia. Dokonca aj najvyhľadávanejšia farba môže poškodiť luk, ak sa nesprávne používa.

Loading...