Články

Módne farby manikúry: Trendy 2017

Správna farba je hlavným problémom, ktorým dievčatá čelia pri výbere dizajnu pre svoje nechty. Zdá sa, že nie je nič ťažké, stačí vybrať ten odtieň, ktorý sa vám páči. Ale nie všetko je tak jednoduché, pretože je veľmi dôležité, aby farba nechtov vyhovovala vám spôsobom a životným štýlom. Napríklad jasný ružový odtieň bude určite nevhodný pri práci v kancelárii. A vo všeobecnosti je zaujímavé vedieť, ktoré farby a odtiene budú najnovším dizajnom nechtov na svete v roku 2017.

Štýlová červená farba

Červená farba je už dlho módna. Je veľmi často vybraná nielen pre manikúru, ale aj pre oblečenie, obuv, doplnky alebo rúž. To je dôvod, prečo červená môže byť nazývaná základná, pretože každá dievčina môže nájsť aspoň jednu vec v podobnom odtieni.

Krásne hlboké tóny červenej farby sú perfektne kombinované, aby vytvorili efekt ombre.

Živočíšne potlače ako nie každá dievčina. Mnohí veria, že takéto kresby už dávno prešli z módy. Samozrejme, bolo také obdobie, ale v roku 2017 ich môžete znova použiť nielen na zdobenie nechtov, ale aj pri vytváraní obrázkov.

So všetkými rôznymi odtieňmi je veľmi dôležité nájsť presne dokonalú červenú farbu. Aby ste to urobili, odporúčame vám pozrieť sa na farby vlastného šatníka. To je nevyhnutné na to, aby si vybral lak, ktorý bude dobre kombinovaný s mnohými vecami v jeho jasnosti a sýtosti. Samozrejme, nemali by ste nosiť červené šaty na manikúru. Na začiatok môžete obmedziť kombináciu čiernobielych vecí. Alebo alternatívne noste džínsy, biele tričko a biele tenisky. Jasným prízvukom v takom monotónnom, uvoľnenom obrázku bude červená farba nechtov a pier.

Ak chcete vytvoriť štýlovú, trendovú manikúru, nie je vôbec potrebné zakryť jednotlivé nechty jednou farbou. Fotografia je vynikajúcim príkladom krásnej kombinácie červenej a bielej farby s ďalším dekorom vo forme kamienkov.

Ak v každodennom živote nosíte svetlé veci, potom vyberte bohatú šarlátovú farbu. Je ideálny pre váš štýl. Pokojnejšia a hlbšia farba zvýrazní oblečenie tlmených odtieňov.

Veľmi často si dievčatá vyberajú červené ako základ pre vytvorenie slávnostnej manikúry.

Mäkké pastelové odtiene

V roku 2017 sú na vrchole popularity pastelové odtiene, ktoré zahŕňajú béžovú, modrú, ružovú, ľanovú, žltú a zelenú. Ideálne sú vhodné pre väčšinu obrázkov jarno-letného obdobia. Ale béžový nádych bude relevantný po celý rok. Často ju vyberajú dievčatá, ktoré pracujú v kancelárii alebo štúdiu na univerzite. Na tieto účely sa perfektne hodí. A na rozdiel od ostatných, absolútne oblečenie mu vyhovuje.

Na dekoráciu môžete použiť nielen kamienky alebo špeciálny prášok, ale aj škótsku pásku, pomocou ktorej môžete vytvárať geometrické vzory.

V každodennom živote alebo sviatkoch si môžete vybrať iné farby a spojiť ich navzájom.

Francúzska a mesačná manikúra nemusí nutne robiť klasickú verziu. Pridajte nejakú farbu a uvidíte, ako krásna a originálna môže byť.

Ak chcete mierne diverzifikovať monochromatické pokrytie, pokúste sa vytvoriť nejaký zaujímavý vzor pomocou konštrukcie strihu alebo posúvača. Tieto metódy veľmi urýchľujú proces vytvárania dizajnu a výsledok často vyzerá veľmi pekne.

Kresba v podobe motýľov je veľmi populárna v roku 2017.

Čierna farba - módna klasika

Čierne sa vždy zaobchádzalo rozdielne, niekto sa mu nepáči vôbec, zatiaľ čo iní ho prijímajú výlučne ako prízvuk na nechty. Existujú však aj tí, ktorí si jednoducho nedokážu predstaviť tvoju manikúru bez tohto odtieňa. Ak ste medzi druhými, ponúkame vám niekoľko návrhov štýlového a moderného dizajnu 2017.

Kombinácia čiernej a bielej farby bude vždy v móde. Preto ich odvážne skombinujte a vytvorte rôzne výkresy.

Jedna z najvhodnejších farieb na vytvorenie geometrického dizajnu je čierna. Vďaka tomuto odtieňu, linky vyzerajú veľmi jasne, hladko a vystupujú proti farbe pozadia.

Vytvorenie mesačnej manikúry v čiernej farbe je skvelým riešením. A pridávanie jasných akcentov je ukazovateľom dobrého vkusu.

Jednou z najobľúbenejších kresieb z roku 2017 je mramor. Používa sa na ozdobenie odevov, obuvi a doplnkov, ako aj nechtov. Vyzerá to najkrajšie v čiernej farbe.

Súhvezdie ako vzor na nechty - skvelý nápad!

Modrá farba

V roku 2017 má modrá osobitné miesto medzi obľúbenými. A jeho rôzne odtiene sa veľmi často stretávajú v zbierkach známych dizajnérov. A v dizajne nechtov je aj medzi vodcami. Táto farba je celkom všestranná, ide dobre s rôznymi odtieňmi a zároveň vyzerá neuveriteľne krásne. Samozrejme, že pre prácu v kancelárii nie sú vhodné všetky odtiene modrej. Ale pre večerné alebo každodenný život - to je skvelá voľba. A ak si vyberiete jasnú farbu a dopĺňate ju vzorom, potom tento dizajn bude ideálny pre dovolenku na mori.

Na dekoráciu monochromatického povlaku môžete použiť bodky, pomocou ktorých môžete ľahko vytvoriť bodový dizajn.

Nie každý má rád pomerne veľký dekor. Ale ak chcete byť originálom, vyniknúť medzi všetkými, potom vám to určite vyhovuje.

Jasné farby 2017

S príchodom jari a leta v šatníku sa vždy objaví oveľa viac farieb a jasných vecí. Takže v dizajne nechtov, dievčatá často vyberajú jemné alebo nasýtené odtiene laku. A to je úžasné, pretože jarno-letné obdobie je skvelý čas na jasné, odvážne, neobvyklé kresby. Preto sa nezabudnite pokúsiť urobiť niečo, čo bolo predtým odmietnuté.

Jasná, šťavnatá manikúra pre slnečné, horúce leto!

Takéto množstvo farieb v jednom dizajne je veľmi dôležité v roku 2017.

Ako môžete vidieť, voľba z hľadiska farieb je dosť široká. Stačí len analyzovať vlastný šatník, životný štýl a samozrejme prechádzať podľa svojich preferencií.

Máte svoju obľúbenú farbu na manikúru? Alebo paleta častejšie závisí od farby oblečenia a okolností?

Loading...