Krása

Módne dámske plášte do dažďa: hity sezóny

Určite ste si všimli, že dievča v krásnom plášti vyzerá obzvlášť žensky a elegantne. Z tohto dôvodu sa na štýlovom plášti na stránkach lesklých časopisov môže pochváliť mnoho slávnych ženských celebrít. Na druhej strane dizajnéri tvrdia, že v tomto roku každý módny mali mať aspoň jednu kópiu tejto základnej veci. Navyše, nielen klasické modely čiernej a béžovej farby budú relevantné, ale budú aj odvážnejšie a rôznorodejšie.

Pláštenky: módne trendy a farby

V zbierkach slávnych návrhárov v novom roku sú prezentované nielen klasické štíhle modely, ale aj neobvyklé štýl pláštenka. To znamená, že modely s extravagantnými poznámkami, ktoré zahŕňajú: asymetrický rez, americkú bránu alebo odvážne výrezy. Samozrejme, takéto štýly budú vyhovovať neopatrným módnym návrhárom, ktorí starostlivo skúmajú trendy a presne vedia, čo s neobyčajnými novinkami.

Módny pláštenka s elegantným vlakom je ideálna pre jarnú sezónu.

Pre tých, ktorí nemajú radi rozhodné rozhodnutia a extrémny štýl, je lepšie venovať pozornosť namontovaným modelom. Vyzerajú viac romantické a ženské. Mimochodom, dĺžka pláštenka v tomto roku môže byť veľmi odlišná od skrátenia na maxi. Súčasne zostanú najobľúbenejšie známe klasické modely strednej dĺžky.

Pokiaľ ide o rozsah farieb, výber je dostatočne veľký. Prísný model čiernej, šedej alebo béžovej farby je ideálny pre každodenný život, ako aj pre prácu a večerný vzhľad.

Tí, ktorí už majú v škatuli klasický náprsný plášť, budú mať v tomto roku pestrú paletu farieb navrhnutých návrhármi. Najrelevantnejšie modely budú bordónové, červené, biele, žlté, zelené, ružové a modré. Používajte taký svetlý plášť na zamračený deň a vaša nálada bude určite na vrchole.

Elegantný pláštenka v bielej farbe je vhodná nielen na vytváranie každodenných obrazov, ale aj na špeciálne udalosti.

Tiež v trende budú plášte s rôznymi výtlačkami. Modely s výkresmi vo forme exotických vtákov a prírody majú osobitnú pozornosť od dievčat. Plášť s polka bodkami alebo cikcakom, vojenská, kuracia stehna a iné geometrické postavy vyzerá nie menej štýlovo. Samozrejme, pevné plášte sa považujú za praktickejšie a všestrannejšie. Ale ak viete, ako skombinovať výtlačky, potom sa uistite, že ste si vytvorili takýto model. Vďaka tomu budete určite v centre pozornosti.

Aktuálne štýly

Klasické plášte

Štýlové klasické modely s výstrihom do V a tónovým pásom zostávajú relevantné viac ako rok. Samozrejme, každý z nich môže mať rôzne dekoratívne prvky, ale zároveň majú takmer rovnaký jednoduchý rez. Preto klasický pláštenka môže byť kombinovaná s akýmkoľvek oblečením a obuvou bez ohľadu na sezónu. A správne vybrané príslušenstvo uľahčí váš vzhľad.

Kožené plášte

V tomto roku sú prezentované pomerne veľa modelov lakovej a štandardnej usne. Súhlasím, dažďové plášte tohto materiálu vyzerajú veľmi štýlovo a drahé. Treba poznamenať, že kvalita týchto výrobkov je vždy na vrchole. Z tohto dôvodu získate takúto možnosť, uistite sa, že plášť zostane vo vynikajúcom stave a bude vás radovať roky.


Štýlová pláštenka s kontrastným pásom je ideálnym modelom pre skutočné módne oblečenie.

Pachové plášte

Plášte s vôňou vyzerajú veľmi pekne, na ktorých štandardné spojovacie prvky a gombíky úplne chýba. Takéto modely je možné nosiť s otvoreným koncom alebo upevnené pásom alebo popruhom. Toto príslušenstvo môže byť tenké alebo širšie a dokonca aj s masívnou sponou. Najlepšie je, že takýto plášťový model je vhodný pre štíhle dievčatá, pretože priaznivo zdôrazňuje tenký pás.

Oversayz

Veľkolepé plášte len v tomto roku získali srdce všetkých módnych. Štýlové, neobvyklé a pohodlné modely vyhovujú každému dievčaťu bez ohľadu na typ a výšku tela. Pláštenka tohto štýlu je univerzálna, pretože môže byť kombinovaná s akýmkoľvek oblečením a príslušenstvom. Preto, ak už máte klasický model, potom je čas získať niečo odvážnejšie.

Plášťové plášte

Dvojvrstvové plášte sú už dlhšie populárne a tento rok nie je výnimkou. Elegantné modely môžu mať rôzne dĺžky, ale predpokladom je usporiadanie tlačidiel v dvoch radoch.

Orezaný rukáv

Módny pláštenka s krátkym rukávom vhodná pre teplú sezónu a môže nahradiť ľahký vešiak. Model s krátkymi rukávmi alebo dokonca bez nich, návrhári odporúčajú nosiť aj v lete. Napríklad na večerné prechádzky.

Cape a Poncho

V novom roku budú mať význam aj nezvyčajné čeľuste a pončo. Vzhľadom na zaujímavý strih budú určite priťahovať pozornosť iných. Preto odporúčame pozrieť sa na pokojné, klasické farby. Ideálna voľba by bola béžová alebo čierna.

Extravagantný plášťový model doplnený krajkovou vložkou.

Módne plášte do dažďa: novinky na fotografii

Denim pláštenky

V tejto sezóne dizajnéri venovali osobitnú pozornosť denimu. Preto v módnych zbierkach rôznych značiek bolo možné vidieť zaujímavé plášte a plášťové plášte presne z tohto materiálu. Tieto modely vyzerajú nezvyčajne, ale zároveň veľmi štýlové. Môžete kombinovať džínsový kabát s čiernymi nohavicami alebo džínsmi s vhodným odtieňom.

Dlhý denimový kabát je štýlové riešenie pre moderné módne ženy.

pláštenky

Každý deň plášte sa stávajú čoraz obľúbenejšími. Často sú vyrobené z latexu alebo priehľadného plastu, ale niekedy sa používajú iné materiály. Zips je najčastejšie používaný ako spojovací materiál namiesto štandardných tlačidiel. Kvôli tomu môže byť plášť plášťa bezpečne nosený v zlom počasí a nebojte sa pokaziť svoje oblečenie.

Ako môžete vidieť, v sezóne budú relevantné rôzne štýly, medzi ktorými každá žena módy nájde vhodnú možnosť.

A aký model sa vám páči? Zdieľajte svoje zobrazenia v komentároch.

Loading...