Články

80 do-it-yourself cool veci

Pekné malé ručne vyrobené veci sa najčastejšie stávajú hlavnými faktormi pri vytváraní pohodlia domova. Mnohí z nich robia dosť jednoduché - dostatočne ručná obratnosť, malá predstavivosť a tvorivú inšpiráciu.

Zaujímavé veci zozbierané v našom výberu fotografií nielen potešia oko, ale taktiež robia život ešte príjemnejším. Skôr pokračujte v prehliadke fascinujúcich vecí vlastnými rukami.

Kamenný koberec

Nechajte svoj interiér o krok bližšie k prírode. Tento roztomilý koberec vyrobený z veľkých kamienkov bude jasný prírodný dekor - skvelá alternatíva k tradičnému koberci pri vchode.

Hrnček so zlatým prízvukom

Už dlho ste chceli zmeniť svoj obľúbený hrnček? Zastavte odloženie pre neskoršie. Získajte špeciálny sprej so zlatou farbou a čoskoro začnete vytvárať. Možnosti návrhu môžu byť veľa - vytvoriť pre zdravie alebo podľa pôvodného príkladu na fotografii.

Kvetinový odtieň

Sotva môžete nájsť podobnosť tohto krajkového tienidla v každom obchode, pretože takéto majstrovské dielo je výsledkom ručnej tvorivosti a zručnosti. Podstata diela je zobrazená na fotografii.

Vystrihnúť papier: večerné mesto na poličke

Skutočné mágie vo vašom dome je úplne jednoduché. Veľkolepé lucerne vo forme rozprávkového zámku je vyrezané z papiera. Takáto technika je možná aj pre vaše dieťa.

Pre remeslá pripravte nasledujúce materiály:

  • hrubý papier;
  • nožnice, ceruzka, pravítko, guma, nožnicový nôž, lepidlo;
  • Vianočný veniec (lepšie na batérie).
  • police (vždy so stranou, ktorá drží fotografiu).

Potom nakreslite rozloženie a vyrežte.

Zložte okraj rozloženia a nainštalujte ho na policu. Na dno položíme girlandu a rozsvietia sa svetlá. Pohádkový hrad s osvetlením pripravený!

Kuchynský organizér

Kuchynské zariadenia, vyrobené s láskou, vyzerajú oveľa zaujímavejšie ako obchody. S nimi je atmosféra naplnená špeciálnou atmosférou a komfortom. Dokonca aj taký jednoduchý organizátor príborov vyrobený z plechoviek prinesie interiéru určitú osobnosť a šarm.

Kartónový rámček pre zrkadlo

Ukážte si vynaliezavosť v dizajne vášho toaletného stolíka. Namiesto nudného klasického zrkadla môžete na ňom visieť niečo originálnejšie, napríklad zrkadlo s otvoreným rámom z lepenky. Verte mi, takéto majstrovské dielo vyzerá oveľa rafinovanejšie ako jeho obchodný partner.

Urban pozemok z kábla

Pridajte dotyk nepredvídateľnosti do vlastného interiéru. Dlhý čierny kábel, ktorý sa chaoticky pohybuje okolo bielej steny, sa môže zmeniť na pôvodný minimalistický mestský príbeh.

Vintage fotorámček

Starožitný rám pod rozkvitnutým obrazom a jednoduché drevené džínsy sú vynikajúcim materiálom na vytvorenie jedinečného rámčeka pre fotografie vo vinobraní štýle s kreatívnym prístupom k dizajnu.

Nabíjanie v krabici

Ak ste jedným z tých, ktorí nahromadili veľa nabíjačiek, máme pre vás vynikajúce riešenie, aby ste mali estetický a zároveň funkčný box na ich ukladanie. Nielenže vizuálne vyzdobuje miestnosť a udržuje všetky prístroje v poriadku, ale aj ich na mieste vyberá!

Malá kniha s políbiami

Kreatívne prekvapenie pre milovaného človeka je mini-kniha s políbiami. Prelistovaním stránok sa srdce stáva čoraz viac.

Príslušenstvo pre milovníkov toastov

Takýto roztomilý toast môže byť vyrobený samostatne. Pekný darček pre túto príležitosť.

Topánky s mačkami

Pridajte trochu jasnejších farieb do vášho každodenného života. Staré baletné byty sa dajú premeniť originálnym spôsobom zdobením ponožiek s očarujúcimi mačacími náhubcami.

A vy potrebujete len trochu: jednofarebné byty, štetec, čiernobiely náter, biely marker, maskovacia páska. Ďalej všetky pokyny na fotografii.

Soulful zimné príslušenstvo

Vlastné dekoratívne korčule vám opäť pripomínajú zimnú rozprávku a odpočívajú na klzisku.

Pokiaľ chcete urobiť to isté, pripravte veľké kolíky, plsť, lepenku, šnúrky na vlnu na šnúrky, horúce lepidlo, značkovač a gobelínovú ihlu.

Trochu humoru v deštivom dni

Komické kryty na gumových galoše určite nebudú umožňovať smútok v daždivom zakalenom počasí.

Očarujúci ostnatý ježko

Vyšívaný ježko z priadze môže mať aj ihly, ale nie ich vlastné, ale šitie.

Zábavné abstrakcie

Cítite sa abstraktným umelcom tým, že vytvoríte svetlé smajlíky z rôznych miniatúrnych figurín.

Roztomilé mačiatka vyrobené z lepenky na ukladanie nití

Ručná zbierka známok

Detská kabelka-zajačik

Prečo kupovať doplnky pre dieťa, ak to môžete urobiť sami? Taška pre dievča so zajačím tvárom vyzerá veľmi originálne.

Zdobenie zmrzliny

Vytvorte letnú náladu viazaním vetvy najobľúbenejšej pochúťky v tejto dobe - zmrzlinového kužeľa.

Notebook v domácej koženej väzbe

Štýlový vešiak na šaty

Slipy z kožených stuh pribalené k stene - výnimočný minimalistický vešiak alebo polička na knihy, časopisy a iné drobnosti.

Magická váza

Môžete vytvoriť magickú atmosféru v dome pomocou jednoduchých krásnych vecí, ako je táto váza.

Štrasový náramok

Dekoratívne písmená pre chladničku alebo detskú dosku

Učebné abecedy písmená sú skvelým nápadom pre domáce dekorácie. Trvá to len trochu zlaté farby.

Pohodlná klip pre slúchadlá

Spektárové blikanie

Malý palácový interiér poskytne sviečky so zlatým a strieborným leskom. Takúto krásu možno urobiť doma pomocou starých sviečok a hliníkovej pásky.

Koblihový náramok

Tento nádherný koberec náramok osloví mladých fanúšikov Homer Simpson. Tu potrebujete len jasný lak na nechty a plastový detský náramok, potom zostáva len fantazijné s námrazou.

Nenatavé oblečenie

Jednoduchý klobúk výrazne premení váš každodenný štýl. Dosť na šitie na jeho okraji niekoľko jasných kvetov.

Tričko s tvarového rezu

Akvarelová mikina

Beach dress-pareo

Obväz hlavy

Pletená šatka

Jednoduché biele tričko bude štýlovejšie, ak budete šiť úhľadnú vrecko so zaujímavou potlačou na nej.

Ďalšie nápady pre remeslá sú uvedené v nasledujúcom výbere fotografií.

Ako môžete vidieť, na to, aby ste sa potešili svojim blízkym, nemusíte utrácať veľa pracovných síl a zdrojov. Vaša túžba, tvorivý prístup a inšpirácia môžu robiť zázraky. A výsledok práce vykonanej ručne, nemožno porovnávať s kúpeným príslušenstvom a ďalšími obchodmi.

Máte radi vyšívanie? Povedzte nám o svojich obľúbených tvorivých diele.

Pozrite si video: 22 TOTALLY COOL DIY BARBIE HACKS AND CRAFTS (Marec 2020).

Loading...