Články

Gél poľský na krátke nechty 2017: 100 dizajnové možnosti na fotografii

V modernom tempe života je veľmi ťažké mať čas urobiť niečo pre seba. A to platí najmä o manikúre. Koniec koncov, vytvoriť krásu na nechty na dlhú dobu, a musíte sa často meniť. Na predĺženie životnosti vašej manikúry bude gélový lak, ktorý nedávno získal neuveriteľnú popularitu. Existuje obrovská paleta farieb, ktorá vám umožňuje robiť rôzne typy dizajnu. Najvýraznejšie príklady sú uvedené v našom výbere na fotografii.

V roku 2017, na rozdiel od minulosti, sa prirodzenosť vrátila k móde. Okrem toho je veľmi dôležité robiť módnu a individuálnu manikúru a nielen im dať krásny tvar. Aj v tomto roku nechcú umelci nútiť každého, aby sa nebál skúšať niečo nové, snívať a experimentovať. Koniec koncov, dokonca aj na krátke nechty, môžete urobiť úžasnú manikúru. Hlavnou vecou je vyhnúť sa príliš veľkým a veľmi malým detailom.

Minimalizmus v neutrálnych odtieňoch

V roku 2017 je v móde pomerne málo manikúr. Preto vám odporúčame vyskúšať každú z nich. Napríklad minimalizmus - farbenie nechtov v jednej farbe. Čo sa týka farieb, jemné, jemné odtiene broskyne a béžovej sú na prvom mieste. Sú vhodné pre každodenný život. Táto možnosť je vhodná pre skromné ​​dievčatá, rovnako ako pre tých, ktorí potrebujú pracovať s diskrétnou manikúrou.

Tiež módne farby tohto roku sú pastelové farby a bohaté, jasné. Také farby gélového laku je možné použiť ako monofónnu manikúru a použiť ich na vytváranie rôznych výkresov. Môžete si vytvoriť vzory na jednom klinec, niekoľkých alebo na každom. V každom prípade sa snažte zabezpečiť, aby sa všetko miešalo a vyzeralo ekologicky. A pri výbere farby gélovej farby vždy zvážte dôvod, prečo bude vytvorená manikúra, typ oblečenia a čas roka.

Manikúra v tmavých odtieňoch gélového lesku

Tmavé povlaky tiež nezanikli. Burgundsko, červená, čokoláda, fialová, čierna, modrá, zelená - všetky tieto farby môžu byť bezpečne použité v zimnej sezóne. Veľmi dobre sa kombinujú s kontrastnými farbami, ako je biela a béžová. Nehovoriac o farbe zlata a striebra. Vyzerajú to úžasne. A tak môžu byť bezpečne použité ako samostatný náter a pre kombináciu s inými odtieňmi.

Francúzska a mesačná manikúra na krátke nechty

Napriek skutočnosti, že služba bunda sa stala populárnou už dlhú dobu, tento rok sa nestratila svoju relevanciu. Aj na krátkych nechtoch to vyzerá skvele. Môžete si vyrobiť klasickú verziu alebo ju diverzifikovať inými farbami, štruktúrou gélového lesku.

Mesačná manikúra sa v tomto roku považuje za menej dôležitú. Jeho vlastnosť spočíva v tom, že línia "úsmevu" sa posúva od špičky nechtu k jej základňu. Tento dizajn vyzerá celkom kreatívne, nezvyčajne. Okrem toho môžete vytvoriť veľmi zaujímavé možnosti s dekoratívnymi prvkami. Alebo používajte nielen biele, ale aj iné kontrastné odtiene.

stúpanie

Vplyv ombre alebo gradient je stále dôležitý, najmä na krátke nechty. Urobiť to je snap, ale výsledok stojí za to. Hladký prechod farieb je možné vykonať v horizontálnej aj vertikálnej verzii. Takýto efekt je veľmi nezvyčajný, keď sa farba plynule mení od nechtu k nechtu. Najobľúbenejšie v roku 2017 vytvoriť takúto manikúru sú mäsité a jasné, bobule. Môžete tiež zdobiť nechty s iskrami alebo kamienkami. Je zaujímavé, že tento dizajn je vhodný pre akýkoľvek obrázok. Oba pre každodenné aj viac slávnostné.

Geometria v gélovej lesklej manikúre

Zvlášť vhodné je urobiť geometrické výkresy s gélovým leskom. Je to preto, lebo má takú textúru, ktorá sa dá hladko a môžete vytvoriť jasné hranice. To vám umožní robiť aj tie najzložitejšie, neuveriteľné kresby.

V roku 2017 sú vítané rôzne geometrické vzory. To znamená, že čísla môžu byť rôznej veľkosti a farby, usporiadané v poradí alebo náhodne. Osobitnú popularitu má lineárna manikúra. Jeho význam spočíva v tom, že kresby na nechtoch by mali byť vytvorené pásikmi, ktoré sa dajú presne umiestniť alebo sa pretínajú. Ak sa chystáte urobiť to doma, potom je najlepšie použiť pásku na to.

Mnoho dievčat robí dodatočnú výzdobu v podobe trblietky, kamienkov, kamienkov, fólií. Každý z týchto prvkov môže byť prítomný v manikúre, ale je dôležité zachovať harmóniu a urobiť ich takmer neviditeľnými.

Volumetrický a pletený vzor

Takáto manikúra pripomína pletenie zimného sveteru. Preto sa tento obraz stáva obľúbeným v chladnej sezóne. Môžete to urobiť matné alebo lesklé, rovnako ako dať nejakú štruktúru. Ak chcete urobiť ešte originálnejší, použite samolepky, pečiatky s potlačou tkania, posuvníky a ďalšie prvky.

Výkresy a vzory v dizajne krátkych nechtov

Ak máte radi originálnosť, chcete vyniknúť okrem iného aj s manikúrou, potom sa uistite, že ste urobili gélový lesk. Faktom je, že takýto dizajn sa určite nebude opakovať. Navyše môžete vytvoriť nielen akvarelové výkresy, ale aj striktnú geometriu, kreslenie živočíšnych alebo etnických výtlačkov alebo zobrazenie "rozbitého skla". Aby sa takáto manikúra nevyzerala preťažená, urobte kresby na niekoľkých nechtoch, ale nie na všetkých.

Nezabudnite na tematické obrázky. V zime si môžete zdobiť nechty snehovými vločkami, prútenými vzormi alebo dokonca snehuliakmi. A na leto ideálna voľba je námorná téma a jasné akcenty. Ako viete, kvetiny sú považované za symbol jari a žlté lístie sa považujú za jesenné, tak prečo ich nepoužívať na nechtové umenie?

Teraz už viete, aké gélový dizajn na lakovanie nechtov bude v roku 2017. Ako môžete vidieť, neuveriteľne veľký počet z nich. Takže si môžete vybrať ten, ktorý sa vám páči. Samozrejme, naše tipy vám pomôžu doplniť váš obrázok nádhernou manikúrou!

Loading...