Články

Krátke ženské účesy: 50 štýlových nápadov

Ak ste unavený nosiť monotónny účes, a vaše dlhé kudrlinky nechcú zhromaždiť v rafinovanej bun, prečo sa rozhodnúť o dramatickú zmenu? Veľkou možnosťou je krátky strih. Tento účes je voľbou veriacej dámy, ktorá nielen pozná svoje ciele, ale aj jasnú stratégiu na ich dosiahnutie.

Fotografia zobrazuje 50 jedinečných možností pre krátke účesy. Určite pre každého z vás je perfektná voľba!

Zamerajte sa na rozsiahle rany

Bangs, zvrásnené, robia obraz mimoriadne zvodní.

Módny strih s predĺženými ranami vyzerá veľmi očarujúce. Doplňte to objemnými náušnicami, jasnou rúž a večerné luk bude dokonalý.

Zvodné kučery

Odvážne rozhodnutia pre skutočného zvodcu, ktorí sa nebojí pokusov! Takéto strihy sú v rozpore so všetkými normami, takže obraz je trochu nepríjemný, zároveň chlapec a nekonečne sexy.

Varianty štvorca

Každodenný, ale nie menej štýlový vzhľad všetkých druhov námestia. Svetlé zvlnené, zámerne neopatrné, hravé kvitnutie alebo prísne priame - každý z nich perfektne ozdobí vaše každodenné oblečenie alebo slávnostné šaty.

Samozrejme, pritiahnite pozornosť ostatných a dávajte zvláštnu chuť do obrazu jasných detailov účesov, ako napríklad na nasledujúcich fotografiách.

Svetelné lúče obnovujú tmavé vlasy. Dámy s podobnými zaujímavými prvkami v účesoch vždy vyzerajú zaujímavo.

Neopatrný objem, náhodne zabalené "náhodné" vlákna - to je módne kedykoľvek a kdekoľvek. Dievčatá, ktoré dávajú prednosť prirodzenosti a prirodzenosti vo všetkom, sa nepochybne páčia tomuto štýlu.

Nemenej zaujímavé sú krátke vlasy, zhromaždené v zadnej časti chvosta a dokonca so šikmým stredom.

Perfektný strih pre obchodné ženy v prísnom pantsuit. A mimochodom, a s šatami vyzerá krásne!

asymetria

Možno jedným z najviac neobvyklých účesov sú všetky druhy asymetrie, ktoré môžu byť štylizované úplne inak.

Ak chcete otvoriť tvár a súčasne zriediť denný účes tak roztomilé pigtails, ktoré sú presne zbierať vlasy na jednej strane môže.

Urobte náramky väčšie a dlhšie, hrebete ich na stranu, položte ich pomocou karietky a pripevnite ich trochou peny. S takou prirodzenou chignon v každom prípade a za každých okolností, budete na vrchole!

Ostré okraje, moderné trojuholníkové tvary boli, sú a zostanú v móde. Najčastejšie populárne s podnikateľskou ambicióznou pani. Profesionálni stylisti dokážu premeniť len nadčasové klasiky tým, že si od seba pridá niekoľko zaujímavých detailov.


Originálne riešenia

Škandálni jednotlivci, ktorí sa snažia byť v centre pozornosti a priťahujú obdivné pohľady iných k sebe, nie sú odvahu experimentovať s účesmi.

A tu sú niektoré živé príklady takýchto experimentov ...

Africkom štýle

Zvodné srdce

Chlpatý strih neublíži vašu ženskosť, ale len zdôrazňuje jasnú osobnosť.


Pôvabné kučery

"Mokrý efekt" často šetrí v prípadoch, keď vlasy nechcú poslúchať a podľahnúť krásnemu štýlu. Alebo možno len pospíš na stretnutie? Potom je táto voľba ideálna pre vás! Stačí stačiť mierne túlosť vlasov penou alebo gélom. Nakoniec sa môžete jednoducho bez akéhokoľvek dôvodu páčiť tomuto štýlu.

Elegantný dizajn

Krátka strihačka ušetrí veľa času pri starostlivosti o každú zaneprázdnenú ženu alebo obchodnú ženu. Navyše to vždy mení vzhľad a v doprovode s luxusnými náušnicami a krásnou rúž dáva obraz určitý šarm a úplnosť.

Loading...