Krása

Módne letné šortky pre ženy: Sezónne trendy

Šortky môžu byť v tomto roku správne nazývané najvyhľadávanejším prvkom dámskeho šatníka. Môžu sa nosiť ako na jeseň-zimné obdobie v kombinácii s vysokými topánkami, tak v letnej sezóne vytvárajú štýlové obrázky. Poďme sa pozrieť na najmodernejšie štýly a rozprávať sa o aktuálnych kombináciách.

Módne šortky: farby a výtlačky

Fantasy dizajnéri nepoznajú žiadne hranice, takže tento rok bude relevantné množstvo odtieňov. Keďže prirodzenosť všetkého je teraz v móde, pastelové odtiene zaujímajú vedúce miesto. Šaty v neutrálnych farbách sú ideálne pre vytvorenie stručného obrazu.

V rovnakom čase sú jasné, pestré odtiene perfektné pre letnú sezónu. Najpopulárnejšie budú stále zelené, ružové, žlté, modré a červené. Nebojte sa skombinovať a vytvoriť skutočný letný vzhľad.

Pokiaľ ide o výtlačky, v módnych zbierkach boli prezentované šortky s geometrickým, etnickým a kvetinovým vzorom. A modely s výšivkou a odvážnou kombináciou výkresov sa obzvlášť spomínajú na ich originalitu.

Denim šortky

Štýl, ktorý bol pred niekoľkými rokmi považovaný za irelevantný, sa znova stal módnym. V tomto roku navrhli dizajnéri zaujímavé modely, ktoré sa vyznačujú nezvyčajnými detailami, rezom a doplnkovým dekorom.

Stojí za zmienku, že dĺžka môže byť ľubovoľná, počnúc pretiahnutými modelmi a končí príliš krátka. Pokiaľ ide o farbu, bude trendom rôzne odtiene denimu, čo vám umožní vytvoriť zaujímavé obrázky.

Vysoké pásové šortky

Skutočným trendom tohto roka sú krátke šortky. Tento štýl zdôrazňuje ženskú postavu a hladké krivky v páse. Súčasne sú však vhodné iba pre majiteľov štíhlych nohavíc, pretože šortky ich vystavujú na maximum.

Môžete ich kombinovať s elegantnými blúzkami, bundami, tričkami a dokonca s vrcholmi plodín. Koniec koncov, to všetko závisí od toho, aký obrázok chcete vytvoriť.

Široké šortky

Opäť súčasné široké šortky rýchlo našli svojich fanúšikov. Vhodia sa takmer na akýkoľvek tvar a umožňujú vám vytvárať zaujímavé obrazy pre každodenný život.

Možnosťou je však zobrať do úvahy, že kvôli rezu vytvárajú ďalší objem v bokoch. Preto, dievčatá s postavou "hrušky" je lepšie pozrieť sa na iné štýly. Môžete ich skombinovať s tričkami, tričkami a topami.

Športové šortky

Nevyhnutnou vecou v letnom šatníku každej dievčiny sú športové šortky. Zostávajú v zozname najdôležitejších nie je prvý rok. Napriek tomu návrhári naďalej potešia zaujímavé novinky a štýlovú výzdobu.

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia sa môžu nosiť nielen pre intenzívny tréning a iné športy, ale aj pre každodenný život. Na módnych pódiách boli predstavené zaujímavé kombinácie, ktoré možno bezpečne použiť na vytváranie obrázkov.

Dlhé šortky

V poslednej dobe sa predpokladalo, že predĺžené šortky nevyzerajú veľmi atraktívne a stylisti sa odporúčajú, aby sa ich zbavili rýchlejšie. Ale móda sa mení pomerne rýchlo a tento rok ich návrhári odvážne predstavili ako najrelevantnejší predmet letného šatníka. A to nie je prekvapujúce, pretože rozmanitosť modelov, farieb a dekorácie prekvapí aj tie najnáročnejšie fashionisty.

Kožené šortky

Ďalším trendom sú kožené šortky. Často, statečné a drzé dievčatá vyberajú kožené prvky a vložky do oblečenia. V tomto roku však štylisti ponúkajú skromnú, romantickú povahu, aby sa pokúsili o neobvyklé oblečenie. Napríklad kombinujte kožené šortky s ľahkými šifónovými blúzkami alebo tričkami. Táto kombinácia vyzerá veľmi harmonicky a zároveň neobvyklá. A šortky súčasne dokonale zdôrazňujú postavu.

Mali by sa však vybrať iba štíhlymi dievčatami. Koniec koncov, pravá koža alebo ekologická koža zvýrazní aj najzávažnejší nedostatok postavy.

Šortky Safari

Šortky v štýle "safari" - skvelá voľba pre aktívne dievčatá, ktoré milujú rôzne dobrodružstvá a cestovanie. Tento štýl je veľmi pohodlný a neobmedzuje pohyb. Môžete si ich nosiť v každodennom živote, ale je veľmi dôležité, aby ste mohli správne kombinovať šortky s iným oblečením. Inak to vyzerá smiešne.

Klasické nohavice

Klasické šortky - to je jediný štýl, ktorý s správnou kombináciou môžete dokonca nosiť do práce, ak je obliekanie príliš prísne. Často majú priemernú dĺžku, rovnako ako manžety. To dáva určitú prísnosť.

Najlepšie je kombinovať klasické šortky s rôznymi blúzkami, bundami a topánkami s plochou podrážkou alebo podpätkami. Niektoré dievčatá radšej experimentujú, preto ich kombinujte so športovými tričkami a topánkami na plošinu. Táto možnosť je vhodná výlučne pre každodenný život.

Krátke šortky

V letných dňoch je najvhodnejšou voľbou krátke šortky. Na šitie je absolútne možné použiť ľubovoľnú tkaninu a ako výzdobu vyzerá najviac výhodné okraje okrajov alebo kamienkov.

Samozrejme, takýto úprimný štýl si bude môcť dovoliť len dievčatá s štíhlym číslom. Môžete si ich nosiť s tričkami, plodinami alebo košami. Pokiaľ ide o topánky, vyberte si to, čo sa vám páči.

Štýl ľanu

Ľanový štýl zostáva aktuálny už v prvej sezóne. A to všetko, pretože takéto oblečenie vyzerá veľmi elegantne, žensky a atraktívne. Skôr v trende boli šaty na tenkých pásikoch hodvábu alebo satén, ale tento rok predstavili dizajnéri a šortky v štýle bielizne.

Určite nie každé dievča sa odváži ísť von do oblečenia, ktoré sú veľmi podobné spodnej bielizni. Ale s správnou kombináciou šortky bude vyzerať neuveriteľne štýlovo.

Ako môžete vidieť, šortky sú nepostrádateľným atribútom tohto roku, a najmä letnej sezóny. Priťahujú pozornosť a môžu byť štýlovým prízvukom v obraze. Preto odporúčame zakúpiť aspoň jeden šortky na vytvorenie trendových lukov pre každý deň.

A ako často nosíš šortky?

Loading...