Články

Špeciálna pedikúra s kamienkami: nápady na fotografovanie 2018

Krásna elegantná pedikúra je nepostrádateľným atribútom dobre upravenej ženy, ktorá venuje pozornosť každému detailu svojho obrazu. Nestačí len vylievať nechty s monochromatickým lakom, je potrebné vytvoriť jedinečný dizajn, ktorý sa harmonicky zapadne do neformálneho alebo slávnostného oblečenia.

Ktoré kamienky používať

Pedikúra s kamienkami - to najlepšie, čo môže nechutný priemysel dnes ponúknuť. Tento dizajn vyzerá štýlovo a moderne. Škála dekoratívnych prvkov, ktoré sú k dispozícii módnym ženám, je pozoruhodná v rozmanitosti.

Obchody obsahujú obrovské množstvo kamienkov s rôznymi druhmi rezu, stupňa priehľadnosti a odtieňov.

Medzi nimi sú plastové kamienky a drahšie kryštály Swarovski.

Plastové kamienky sú veľmi populárne medzi dievčatami, väčšinou kvôli nízkym nákladom. Ale napriek tomu vyzerajú krásne a jasné. Táto možnosť je vhodná pre začiatočníkov. Nízke náklady vám umožňujú ušetriť a používať toľko, koľko potrebujete na dizajn.

Swarovski kamienky sú drahšie, ale zároveň kvalitné a najkrajšie. Vyrobené zo skla, majú nepopísateľnú krásnu hru tvárí. Okrúhle kamene sú lesk, lesk a lesk.

Majster nechtov odporúča zakúpiť malú sadu kamienkov malého priemeru. Sú nepostrádateľné pri vytváraní každodenných aj slávnostných pedikúrov.

Formy kameňov sú tiež rozmanité, ale najpopulárnejšie sú okrúhle. Sú vhodné do takmer každého dizajnu a vyzerajú krásne na nechtoch.

Okrem okrúhlych kruhov nájdete aj kamienky nasledujúcich tvarov:

 • hviezdy
 • srdiečka
 • kvapôčky
 • štvorca
 • kosoštvorcami, atď.

Voľba závisí výlučne od dizajnu, ktorý chcete stelesniť na nohách.

Ako opraviť kamienky

Existuje niekoľko spôsobov pripojenia kryštálov na povrch dosky na nechty:

 • špeciálne lepidlo - k dispozícii v predajniach na dizajn nechtov a manikúru
 • bezfarebný lak - používa sa, ak nie je lepidlo na ruke alebo kamienky sú také malé, aby vyzerali škaredo s lepidlom.

 • na dekoratívny náter - na to, naneste lak na necht a trochu ho osušte. Prilepte kamienky k povrchu bez použitia lepidla. Po lepení je potrebné ich ľahko tlačiť na povrch nechtov, ale nie príliš veľa, inak môžete rozmaznať čerstvo nanesený lak alebo maľbu.

Je dôležité zachytiť tento okamih, keď sa lak na nechty už vysychá, ale ešte sa úplne "chytil" s nechtovou doskou. V tejto dobe je potrebné prilepiť kamienky.

Kde umiestniť kamienky

Usporiadanie kamienkov na doske na nechty je dôležitý bod, ktorý mnohé dievčatá ignorujú. Z tejto nuance závisí to, ako bude vyzerať konečný výsledok vašej práce.

Najpopulárnejšie usporiadanie kamienkov je linka "úsmevu" v blízkosti bazálnej dierky. Tento dizajn je atraktívny, jemný a žensky.

Nemenej dôležité je vertikálny rad malých okruhliakov. Môžete ho umiestniť do stredu dosky na nechty a mierne posunúť na jednu stranu.

Vyššie uvedené metódy sa považujú za klasiku zdobenia nechtov na nohách, ale nikto zakazuje ukázať svoju vlastnú predstavivosť a vytvoriť abstraktný dizajn. Môže sa vykonávať na konkrétnu oslavu, napríklad na svadbu, letnú dovolenku s farebnými kamienkami a dizajnom s vesta.

Príprava chodidiel pre pedikúru

Než začnete zdobiť nechty s kamienkami, musíte urobiť hygienickú pedikúru. Dokonca aj najkrajší a najkrajší dizajn bude slabnúť na nečistých nohách.

Hygienická pedikúra obsahuje niekoľko krokov:

 • v pare - nohy sú umiestnené v umývadle s teplou vodou s tekutým mydlom alebo iným zmäkčovadlom.
 • spracovanie podpätkov - sa vykonáva pemzou alebo špeciálnym strúhadlom. Ak máte stroj na manikúru, značne to uľahčí starostlivosť o nohy. Použite funkcie svojho "asistenta" a dostanete výsledok nie je horší než hardvér.
 • liečba nechtov - je skrátiť dĺžku, odstrániť kutikulu a ďalšie nečistoty.

Po všetkých týchto postupoch môžete začať pedikúru a dekoráciu nechtov s kamienkami.

Populárna dizajn s pedikúrou s kamienkami

Na rozdiel od manikúry, dizajn nechtov je obmedzený na niekoľko najdôležitejších a uplatniteľných možností v tejto oblasti. Ak dizajn vyzerá krásne a prirodzene na rukách, bude to vypadať mimo miesto v pedikúre. Napríklad akrylový piesok, magnetický lak alebo veľké rhinestones nevyzerajú atraktívne na nohách. Pridržte sa na klasické možnosti pedikúry a nestratite.

Pedikúra s kamienkami francúzsky

Francúzska pedikúra spolu s manikúrou nikdy nevyjde zo štýlu. Je to kúzelná čarodejnica, ktorá chce vyzerať štýlovo a moderne.

Populárne farby pre pedikúru francúzštiny sú:

 • čierna
 • ružová
 • červená
 • zlato

Kamene zdobia linku "úsmevu" alebo špecifickú oblasť nechtov. Počet a veľkosti oblázkov môžete meniť stupeň slávnosti vášho dizajnu. Môžu to byť mierne nápadné kamienky, jeden na každom klinec, alebo celá kompozícia vo forme kvetov, abstrakcie, iniciály (pre svadbu).

Dekoratívny palec

Návrh je populárny medzi začiatočníkmi, pretože nevyžaduje veľa času a úsilia na zdobenie každého prsta. Stačí stačiť veľké kamienky na palce alebo použiť súpravy na vloženie a pedikúra je pripravená.

Pedikúra s náramkami s kamienkami v tmavých farbách

Kontrast medzi lakom a kamienkami vám umožňuje vytvoriť stručnú, niekedy aj prísnu a zdržanú pedikúru.

Je dôležité zvoliť farbu laku, ktorá by zodpovedala obuvi a oblečeniu. Oblázky by mali byť ľahké alebo transparentné. Ich umiestnenie na klincovej doske nezáleží.

Pedikúra s kamienkami "Čínska maľba"

Neuveriteľne populárny dizajn, kde hrá dôležitú úlohu kamienky. Z nich rozložia vzory a kvety na všetkých plochách nechtov. Okrem šumivých štrbín je taká pedikúra doplnená o iskry a dekoračný náter v niekoľkých odtieňoch.

Kamene sú univerzálne a uplatňujú sa takmer v každom dizajne nechtov. Šumivé štrk je vhodný a atraktívny pri každodenných a slávnostných predstaveniach. Ak ste nenaplnili manikúru s týmito malými ozdobami, je čas na to.

Loading...