Články

Hĺbka fialovej v rôznych manikúrach

Aj napriek zjavnej tmavej hľabke, fialový lak na nechty vyzerá štýlovo a tajomne. Je dostatočne všestranný na to, aby zmiernil nepríjemnosť každodenného rozruchu alebo vylúčil svoju milenku na galaktickú udalosť. Existuje veľa možností na vytvorenie fialovej manikúry, ktorá je vhodná pre každú príležitosť.

Fialová manikúra - trend sezóny 2018

Fialová farba môže byť bezpečne pripísaná trendom v novej sezóne. On vládne na svete móla v oblečení a topánky, v make-up a dokonca aj na vlasy. Manikúra je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako pridať fialové odtiene do svojho ležérneho luku. Ak to chcete urobiť, môžete použiť jednu z populárnych techník vytvárania majstrovských diel manikúry.
Medzi ne patrí:

  • Ombre;
  • manikúra mesiaca;
  • servisná bunda;
  • voda;
  • "rozbité sklo";
  • razenie;
  • maľovanie a iné.
Všetci vyzerajú skvele vo fialovej. Stačí použiť túto farbu ako jednu z vrstiev laku alebo iného materiálu pre neil art. Napríklad ombre je manikúra, kde jedna tmavšia farba preteká hladko do inej, najčastejšie svetlejšej farby.

V tomto prípade sa zmena odtieňa vyskytuje hladko. Stačí stačiť použiť fialovú farbu ako jednu z farieb, aby sa manikúra stala pôvodnejšou a rozsah farieb mal byť hlboký.

Účinne v tejto palete vyzerá služba bunda a jej antipode - mesiac manikúra. Ako základnú vrstvu si môžete vybrať fialovú farbu a rozmnoženú časť môžete namaľovať bielym alebo iným svetelným odtieňom. Môžete urobiť opak, nechávajúc obnovenú časť fialovej. V tomto prípade je dôležité mať na pamäti, že krátke nechty s bundou, kde je časť s vrátením tmavšia ako zvyšok dosky, môžu mať prsty vizuálne kratšie. V prípade mesačnej manikúry (antikorovej vrstvy) neexistujú takéto obmedzenia. Otvor na základni dosky na nechty je možné natrieť v akomkoľvek odtieni. Je dôležité dosiahnuť potrebnú úroveň kontrastu vybranú pre také manikúrové nátery.

Nie je nič jednoduchšie ako manikúra s pečiatkami alebo pečiatkou. Môžete si ich zakúpiť alebo vytvoriť vlastnú tlač (maticu) s trojrozmerným vzorom. Následne sa ponorí do vybraného farbiva a stlačí sa na povrch nechtu. V dôsledku toho sa na štítku objaví jednotná silueta. Môže byť ponechaný na jednom klinec alebo prenesený na iné prsty. Aby bol obraz jasný a veľkolepý manikúra, musíte si vybrať kontrastné farby. V tomto prípade, fialové je lepšie, aby čo najtemnejšie. Môže sa stať základňou pre svetlé výkresy a naopak, je to lak, s ktorým sú tieto vzory aplikované.

Vplyv "rozbitého skla" sa dosahuje rôznymi spôsobmi. Existujú sady nástrojov, pri ktorých prvá vrstva padá na klinec, ale keď prichádza do kontaktu s druhým nástrojom, praskne. Druhou možnosťou je použiť špeciálny film, ktorý sa podobá fólii. Je rozdelená na časti a prilepená k doske na nechty. Potom príde konečný náter laku. Najťažšou cestou je namaľovať fragmenty štetcom. Pre to musíte byť skúsený remeselník a umelec. Každá z možností bude vyzerať úžasne v fialovom rozsahu. Svetlý pretek na lesklý povrch odhalí farbu novým spôsobom a dá manikúru skutočnejší vzhľad.

Purpurová manikúra s kamienkami

Manikúra s kamienkami vo fialovej verzii môže byť vykonaná dvoma hlavnými spôsobmi. Na pozadí akéhokoľvek odtieňa používajte buď fialovú podložku a priehľadné kamienky alebo fialové sklo. Tiež možné kombinácie farebných kamienkov a dodatočných vzorov aplikovaných štetcom alebo jiskrami.

Pomocou kamienkov môžu byť na povrchu nechtov vytvorené vzory. Môžu to byť rôzne riadky pozdĺž a cez dosku, dekorácie v rohu na regrowwn časť alebo vlnité čiary rôznych smerov. Vyzerá skvelé možnosti a francúzska lunárna manikúra vyrobená v tejto technike. Povrch môže byť homogénny alebo prilepený s kamienkami rôzneho priemeru. Tiež sa dá zdôrazniť farbou: na fialovom pozadí medzi transparentnými kamienkami je jedna červená. Táto možnosť vyzerá elegantne a slávnostne.

Pomocou kamienkov a iných lesklých detailov v dizajne nechtov treba pamätať na to, že množstvo modulácií môže vyzerať vulgárne a bez chuti. Čím viac v kombinácii s aktívnou farbou ako fialová.

Tŕne a fialové nechty

Rub in - je to ďalší materiál z rozsahu techniky Neil-master a rovnakej menovky pri vytváraní štýlovej manikúry. Samotný materiál pripomína ultrajemný prach, podobný popolu. Jeho vlastnosť je v neprítomnosti perleťového lesku, ktorý opúšťa módny Olympus.

Trenie môže byť ľubovoľnej farby, ktorá vám umožní harmonicky umiestniť takú manikúru do akéhokoľvek luku. Pri výbere fialového okraja by ste mali používať rovnaké princípy ako pre laky tohto odtieňa. Nepoužívajte zneužitie lesku a pridajte ďalšie reflexné detaily. Vŕtanie fialovým tónom je sebestačné a je lepšie ho nosiť v stručnej monofónnej verzii.

Fialový lak a zlato

Kombinácia fialovej a zlato je vhodnejšia pre špeciálne príležitosti. Aktivita samotnej farby priťahuje oči a kombinácia so zlatom môže urobiť manikúru alyapistym a ťažká. Ak je túžba kombinovať tieto dva expresívne odtiene príliš veľké, odporúčame použiť fialové ako pozadie, proti ktorému sú ladené vzory kreslené zlatým lakom.

Čím je výkres jednoduchší, tým viac bude štýlový luk. Zároveň nič nemôže obmedziť predstavivosť pána. Ak je hlava plná myšlienok, ktoré nie sú v rozpore s dobrým vkusom a zdravým rozumom, potom každý z nich má právo realizovať.

Glitter s fialovou manikúrou

Glitre v ľubovoľnej z ich variantov sú tiež viac slávnostnou dekoráciou ako denná manikúra. Menšie častice v lesklejšom vzhľade sú pokojnejšie a zdržanlivejšie než tie väčšie z trblietky.

Avšak, stojí za to vyskúšať všetky možnosti. Napríklad, na fialové pozadie možno použiť s tenkou vrstvou malého lesku. Táto možnosť môže byť dokonca v rámci oblečenia väčšiny firiem. Väčšie častice rôznych foriem už takmer nezodpovedajú obchodnému štýlu. Ale môžu byť vždy použité v manikúre pre mládež, na stretnutie s priateľmi alebo na slávnostné výjazdy.


K dispozícii je výber šeřík špendlíky rôznych veľkostí a v rôznych formách. Môžete si vybrať lak s reflexnými časticami, ktoré už boli pridané alebo kúpiť suchú odrodu vo forme jemného prášku. Každá z nich môže byť súčasťou nádhernej manikúry v fialovej oblasti.

Loading...