Krása

Módne dámske päty: najrelevantnejšie formy roku 2019

Pravdepodobne každá dievčina so zvláštnym znepokojením sa odvoláva na krásnu, módnu topánku. Ale pri výbere stojí za to venovať väčšiu pozornosť pohodliu. Koniec koncov závisí od krásy chôdze a zdravia nohy. Dôležitú úlohu zohráva správne zvolená náklonnosť. Je to ten, kto definuje pocit pohodlia v každodennom živote. Módne prehliadky okrem toho ponúkajú širokú škálu možností. Zistíte, ktoré z nich sú najobľúbenejšie v roku 2019 v dnešnom článku.

Trojuholníková päta

Veľmi originálne vyzerajúce topánky s trojuholníkovou alebo klinovitou pätou. Toto meno dostal kvôli svojmu tvaru, to znamená, že sa rozšíril na základňu a skôr malý v dolnej časti. Samozrejme, tento trend nie je nový, pretože bol relevantný skôr. Ale napriek tomu odporúčame venovať pozornosť.

Takéto topánky sa považujú za dosť všestranné a hodia sa doslova na akýkoľvek druh oblečenia. Platí to najmä pre nohavice s priamym strihom, bundy a predĺžené sukne na vysokom páse. Navyše, vizuálne nohy sa budú zobrazovať dlhšie. A toto, vidíte, je veľkou výhodou pre mnohé dievčatá.

Dámske topánky so štvorcovými pätkami

Je to veľmi neobvyklé, ale zároveň topánky so štvorcovými pätkami vyzerajú atraktívne. Okrem toho môže byť absolútne akákoľvek výška. Táto možnosť je ideálna pre teplé topánky a pre otvorenejšie leto. Vzhľadom na svoj tvar sú topánky stabilné a pohodlné v každodennom živote.


Pokiaľ ide o moderné luky, v roku 2019 mnohé z nich naznačujú prítomnosť takýchto obuvi. Preto odporúčame zakúpiť aspoň jeden pár. Uistite sa, že sa stane jednou z najdôležitejších v šatníku.

Módne nízke topánky na podpätku

Nehovoriac o topánkach s nízkymi podpätkami, ktoré sú považované za najudržateľnejšie a najpohodlnejšie pre každodenný život. Často má päta pravouhlý alebo štvorcový tvar s miernym zaokrúhľovaním.

Predtým sa tento variant päty často používal na výrobu pánskej obuvi. Ale už niekoľko rokov je najpopulárnejšou ženskou obuvou na jeseň-zimnú sezónu. V podstate hovoríme o hrubých topánkach, bez ktorých je to jednoducho nemožné v tomto roku. Vyzerajú skvelo nielen s džínsy, ale aj s klasickými nohavicami alebo dokonca s ženskými sukňami.

Elegantný pútko na päty

Samozrejme, že najpopulárnejšia päta môže byť správne nazývaná chrbtom. Takéto topánky nikdy nevyjde z módy, pretože to je ona, ktorá vyzerá ako elegantná a ženská, ako je to možné. Samozrejme, táto možnosť nie je vhodná pre každodenný život, pretože nie je príliš praktická. Ale napriek tomu pre večerný výjazd - to je nenahraditeľný atribút.

Pokiaľ ide o výšku päty, v roku 2019 sú všetky možnosti prijateľné. Výrobky s malým kolíkom sú skvelé pre každodenný život. Tieto topánky a sandále sú najčastejšie stručné v bielej alebo čiernej farbe. Kvôli tomu sú kombinované s takmer všetkými obrázkami.

Naopak, vyššia päta robí chôdzu elegantnou a bezstarostnou. Ak si želáte, môžete si vybrať topánky s neobvyklými dekoratívnymi kolíkmi. Napríklad s kamienkami, jiskrami a inými detailmi. Vyzerá to viac extravagantné a je vhodné iba na návštevu akcií.

Okrúhla päta

Napriek skutočnosti, že topánky s okrúhlym pätníkom vyzerajú celkom neobvykle, sú obzvlášť často zakúpené. Ide o to, aby takáto päta bola čo najstabilnejšia, aj keď je dosť vysoká. Preto sú topánky vhodné aj pre jesennú a zimnú sezónu. Vo všeobecnosti je to dobrá alternatíva k topánkam pri nízkej rýchlosti. Ale nenoste ho každý deň, aby ste necítili unavené nohy.

Módne pätové sklo

Ako viete, móda je vždy späť. Ale častejšie, čo bolo skôr relevantné, mierne mení svoj vzhľad. Napríklad topánky s podpätkom vo forme okuliarov v roku 2019 sú opäť v trende. To je skvelá alternatíva k podpätku, pretože v každodennom živote takáto päta nie je veľmi pohodlná.

Odporúčame venovať pozornosť topánkam s pätou do výšky najviac 7 cm. Predpokladá sa, že táto možnosť je lepšia ako zvyšok aj v pracovných dňoch. Topánky, topánky, topánky a sandále s takou pätou vždy vyzerajú obzvlášť pekne. Navyše pri voľbe topánok neobvyklého typu môžete vytvoriť veľa štýlových lukov pre každú príležitosť.

Cowboy Heel: Módne dámske topánky 2019

Milovníci pohodlných, ale zároveň ženských topánok odporúčajú kúpiť pár kovbojského štýlu. Samozrejme, postoj k nej bol vždy skôr kontroverzný. Avšak v roku 2019 je to skutočný trend v módnom svete, ktorý je jednoducho nemožné ignorovať.


Pätka má veľmi originálny tvar s miernym skosením chrbta. Okrem toho je dosť masívny. To je to, čo ho robí udržateľným v každom počasí. Najčastejšie sa tento formulár používa na vytvorenie topánok alebo polovice topánok. Preto je táto možnosť ideálna pre jeseň-zimnú sezónu.

Trapézová päta

Módne prehliadky predstavovali pomerne veľa topánok s trapézovým pätou. Okrem toho môže byť prechod tak výrazný, ako aj hladký, takmer nepostrehnuteľný. Z toho závisí od dojmu topánok vo všeobecnosti. Preto si vyberte možnosť, ktorú sa vám páči, pretože každý z nich je v trende roku 2019.

Nezvyčajné pätky

Zaujímavá, neobvyklá obuv vždy upúta pozornosť. V roku 2019 budú modely s neobvyklým pätou dôležité. Napríklad jednoduché, stručné topánky s výrazným, výrazným výstrihom päty. Vyzerajú obzvlášť krásne, ale zároveň zostávajú veľmi nepraktické. Topánky so zvláštnym tvarom päty sú o nič menej originálne. Táto možnosť bude dopĺňať odvážny večerný výstroj.Pri výbere topánok by ste mali brať do úvahy množstvo odtieňov týkajúcich sa ich kvality a vzhľadu. To všetko vám pomôže vybrať si skutočne dôstojnú voľbu, ktorá doplní a zdobí váš obraz.

Loading...