Články

Módne účesy mužov: Trendy 2017

V modernej dobe muži, rovnako ako ženy, nezostávajú za módnymi trendmi. A dnes, účes mužov si zaslúži menej pozornosti. Chlapci, ktorí nie sú ľahostajní vo svojom vzhľade, sledujú trendy, navštevujú pravidelne kaderníctvo a robia skutočné zrážky.

Medzi účesmi mužov, móda z roku 2017 je taká, že na vrchole popularity - úmyselná nedbanlivosť obrazu. Pri posudzovaní módnych prehliadok môžeme konštatovať, že človek by mal byť štýlový, ale v žiadnom prípade by nemal vyzerať, akoby práve navštívil kozmetický salón. Harmonická kombinácia úmyselnej brutality a jemnej starostlivosti je niečo, o čom dúfajú štylisti v roku 2017.

Mimochodom, odporúčame vám kúpiť pánske stylingové výrobky, šampóny, hrebene, holiaci strojček a oveľa viac, aby ste vytvorili módne pánske účesy v online obchode BrandForMan (//brandforman.ru/). Tento portál sa považuje za jedného z najlepších predajcov kozmetiky mužov v Rusku.

Ale predtým, než začneme robiť módne účesy mužov v roku 2017, zaznamenáme jasné anti-trendy. Stylisti trvajú na tom, že štylistické výrobky na vlasoch boli úplne neviditeľné. Účinok mokrých vlasov je dávno minulý a je považovaný za znak zlého vkusu. Uprednostňujte matný vosk, styling clay alebo penu.

Ak sú tangy hlavnou vlastnosťou vášho štýlu, vyberte možnosť s bočným rozdelením. Tresky, ktoré padajú na čelo, sú menej relevantné.

Takže poďme si v tejto sezóne pokračovať v revízii módnych účesov mužov.

Pánske účesy 2017 krátke vlasy

Samozrejme, krátke účesy - najlepší spôsob, ako vytvoriť obchodný štýl pre mužov, ktorí majú vážne pozície. Ak máte okrúhlu tvár, viacvrstvový strih je vynikajúcou možnosťou; ak je úzky, s výraznou ostrou bradu - hľadajte strih ako pol-box.

"Zápich"

Anderkat je variant klasického boxu, ktorý obsahuje oholené whisky. V tomto roku budú modely v tejto oblasti viac populárne než kedykoľvek predtým. A tiež v trende z roku 2017 takýto druh vlasov s bočným rozchodom.

"Pompadour"

Odlišuje sa od predchádzajúcej verzie v tom, že chrámy nie sú oholené, ale sú hladko prepletené.

Boxovanie a polotovary

Ak je box označený pretiahnutými prameňmi na korune, strih polovice sa vyznačuje krátkym ježkom s rozdielom v dĺžke vlasov v chrámoch a korunou len pár centimetrov. Pokiaľ ide o styling, stačí vyschnúť vlasy sušičom vlasov a mierne touslovať, pretože ho predtým fixovali fixačným prostriedkom. Trendom z roku 2017 je výrazné rozdelenie na strane a hladko česané vlasy. Mnoho stylistov dokonca kladie dôraz na zariadenie tým, že holením líniu niekoľko milimetrov široký.

"Ježko"

Tento strih zahŕňa krátke vlasy na vrchu a oholenú whisky. Je to skvelá voľba pre tých, ktorí dávajú prednosť ľahkým účinkom. Samozrejme, krátky ježko vyzerá dobre s majiteľmi ideálneho tvaru hlavy.

"Kanada je"

Pre kanadských je charakterizované predĺžené rany. Takéto účesy sa považujú za ideál brutality. V klasickom modeli prerezali svoje chrámy a krk, ale nožnicami. A vlasy na čele a korunky hlavy zostávajú podlhovasté, hlavne náramky. Ostré prechody a ostré čiary sú tu vylúčené.

"Brit"

Populárna "britská" nestráca svoju relevanciu. Rozlišuje predĺžený, rovnomerne orezaný vrch, pomerne krátke vlasy na zadnej strane hlavy a krátke chrámy. Snažte sa vyhnúť sa príliš výraznému prechodu z dlhých na krátke pramene, a preto pripomínate pánovi, aby ste urobili jemnejší vzhľad účesu.

"Hitler-Jugend"

V roku 2017 tento model mužského účesu stráca pôdu, no stále nájde fanúšikov. Veľmi pripomína "underkat", ale na rozdiel od prvého, má hladšie prechodové tresky v hlave.

Krátke rany tu umožňujú vyholené hole a tradičná verzia s dlhou špičkou stále predpokladá prítomnosť aspoň centimetra vlasov na zátylku.

Pánske účesy 2017 pre strednú dĺžku vlasov

"Gavroche"

Strihanie je pomerne objemné s dlhými prameňmi na zadnej strane hlavy. Je charakterizovaná zámernou nedbanlivosťou.

Mužské námestí

V tomto roku je tento model strihania mužov rozdielne relatívne krátke, takmer rovnakú dĺžku ako zvyšok vlasov. Tento strih sa vyznačuje technikou posuvného strihu a konečným prízvukom oválneho okraja. Obrysy sú vyhladené na maximum a profesionálny stylista môže do účesu pridať viac hlasitosti.

Ak máte kučeravé vlasy, majster musí brať do úvahy smer ich rastu. Inak účes nemusí vyzerať ľahko a brutálne, ale agresívne chaotický. Športová účes dáva dĺžku horných prameňov asi 8 centimetrov, dno - 5 centimetrov.

"Cap"

Pre svieže vlasy zostáva ostávajúci "uzáver" relevantný, ktorého rysom je ostrý prechod z korunky na okcipitálnu. Hlboký objem zostáva v hornej časti a zadná časť hlavy sa oholí pod písacím strojom. Možnosti štýlu nemusia byť jedno. Štýlovo vyzerajú ako mierne rozčesané vlasy a úplne hladké, predĺžené žehlenie.

"Grunge"

Zástancovia romantických obrázkov a luxusných vlasov budú v tomto roku taktiež módne, keďže trendy sú aj "grungeové" účesy. Na prvý pohľad je chaotický účes starostlivou prácou kaderníka, je zaujímavé kombinovať každodenný a obchodný štýl. Väčší šarm bude zafarbenie účesu. Muž s "grunge" vyzaľuje sexualitu, ale zároveň je tento druh účesu vhodný aj pre kanceláriu, ako aj pre klub.

balík

Tento účes stále drží pozíciu v móde 2017. Možno to urobiť čo najjednoduchšie - postačí, aby sa pretiahnuté vlasy zozbierali do elastického pásu, viažuceho sa na vrch hlavy alebo dokonca nižšie. Aktuálnejšou verziou tohto modelu je hybridný lúč s krátkym orezaním zadnej časti hlavy a chrámov.

Nový módny trend z roku 2017, ktorý aktívne získava svoju popularitu - všetky druhy pánskych pásov, ktoré je možné kombinovať s oholenými oblasťami.

Módne pánske účesy 2017 foto

Ako môžete vidieť, móda účesov v roku 2017 neprešla účinkami mužov. Veľké množstvo zaujímavých možností a modelov zohľadňuje rôzne predvoľby chutí a štýl mužov. Každý si môže sami nájsť to, čo bude ideálne zodpovedať ich každodennému štýlu a životnému štýlu.

Loading...