Krása

Náčrty tetovania pre mužov: 90 efektívnych možností na fotografii

Tetovanie - originálny spôsob vyjadrenia, zdôrazňujúci osobnosť jednotlivca. Často má tetovanie skrytý posvätný význam, je talizmom svojho nositeľa alebo pripomienkou dôležitých minulých udalostí. Tetovanie pre človeka nie je len vzorom na tele, ale spôsob, ako zdôrazniť vôľu, silu, brutalitu a maskulinitu.


Tetovanie umiestnenie

Pre umiestnenie obrazu si ľudia vyberajú rôzne časti tela. Avšak vo väčšine prípadov sú tetovanie mužov veľké výkresy a preto by malo byť vhodné pre nich.

Miesto, kde sa muži najčastejšie tetovali:

  • Krk - chrbát alebo bok.
  • Hrudníka.
  • Spina.
  • Hands.
  • Stehná.
  • Kaviár.

Stojí za zmienku, že pri výbere tetovania na paži väčšina robí ich na vrchole, čím zdôrazňuje silu bicepsu. To tiež umožní, aby kreslenie "ožilo", keď sa hrá so svalmi, čo bude viac zaujímavé a atraktívne. Na tetovanie na ramene je najlepšie použiť veľké obrázky, ako sú ornamenty, zvieratá atď. Ak je tetovanie na hornej časti ramena alebo na ramene len na začiatku, potom môžete naďalej zdobiť svoje telo na chrbte alebo na hrudi, čím vytvoríte integritu pozemku, v ktorom bude sledovaný logický reťazec.

Tetovacie vzory pre mužov po ruke

Pri výbere miesta na kreslenie obrázka je dôležité zvážiť, či by tetovanie malo byť viditeľné, alebo by bolo skryté pred zvedavými očami. Rameno je optimálnym miestom pre tetovanie, pretože sa dá rozdeliť na niekoľko zón: lak, rukáv, zápästie, rameno alebo predlaktie.

Pánske lakta tetovanie

Tetovanie na lakte má bohatú históriu a dlho sa formovalo stereotypy okolo seba. Predpokladá sa, že tetovanie na lakeť môže používať iba muži, ale nikdy sa na telo nikdy nepoužíva. Mnohí veria, že tieto tetovanie sú spojené s trestným činom, ale toto spojenie je veľmi priemerné. Treba poznamenať, že teraz sa tieto tetovanie na telo nepoužívajú ako prvé, radšej dopĺňajú celkový obraz na tele. Výhodne na lakeť muži nosia obraz ozdoby, abstrakcie alebo starej školy.

Tattoo rukáv alebo zápästia pre mužov

Tattoo "sleeve" - ​​obraz mužského tela, ktorý pokrýva takmer celú oblasť ruky. Takéto tetovanie môže byť holistický obrázok alebo môže pozostávať zo samostatných častí. Tiež populárne tetovanie na zápästí, ktoré nikdy nie sú prvé, ale len dopĺňajú už existujúce zloženie tetovanie. Najobľúbenejšia verzia mužských tetovacích zápästí je tetovací náramok. Tiež často na mužskom zápästí môžete vidieť obraz botanických rastlín, napríklad ruže, listy kapusty alebo strom.

Náčrty tetovania pre mužov na predlaktie

Táto oblasť ruky je veľmi obľúbená pre štruktúru tela vzhľadom na skutočnosť, že existuje oblasť s minimálnou citlivosťou na bolesť a oblasť pokožky je úplne otvorená pre neľútostné oči. Vo väčšine prípadov sa na predlaktie používajú rôzne nápisy a citáty v angličtine alebo čínštine. Tetovanie na predlaktie môže slúžiť ako samostatné tetovanie alebo ako súčasť celkového zloženia.

Muži majú väčší dopyt po brutálnych čiernych a bielych náčrtkoch, ktoré môžu slúžiť nielen nápisom, ale aj portrétom blízkych, obľúbeným hercom alebo fantastickým postavám (postavy z filmov, komiksov alebo hier). Mnohí preferujú vzory alebo zložitejšie vzory, ktoré predstavujú tetovanie s keltskými motívmi.

Náčrty tetovania pre mužov na ramene

Mužské tetovanie na ramene je príležitosť zdôrazniť charakter a silu človeka, vyjadriť jeho individualitu a pozitívne vlastnosti. Často sa na ramene používajú veľké postavy, ktoré vyzerajú harmonicky a odvážne na zdvihnutom ramene. Malé tetovanie na ramene sa prakticky nepoužívajú, pretože zostanú nepostrehnuteľné a stratí sa na veľkej časti tela.

Náčrty tetovania pre mužov na nohe

Pri výbere tetovacieho miesta na nohách sa muži dlho nevyberajú a vyberajú svoje teľatá. Kaviár je populárne miesto pre aplikáciu obrázkov, ktoré sa používalo nie tak dávno. Podobné tetovanie je možné aplikovať na jednu z nohavíc, alebo oboje naraz. Pri vytváraní pár výkresov pomocou jedného príbehu, ktorý je rozdelený na dve nohy. Môžete tiež použiť rôzne tetovanie, vyrobené v rovnakom štýle. Vzhľadom k tomu, že táto časť tela nie je zvlášť citlivá na bolesť, môžete použiť veľký vzor, ​​naplnený celou nohou.

Aktivne používajte aj oblasť stehien, a takisto vycpávajte veľké výkresy, ktoré tvoria celé parcely alebo sériu obrazov vytvorených v rovnakom štýle. Takéto tetovanie je možné umiestniť ako pred stehno, tak úplne zakryť nohu. Vnútorná časť stehna je pomerne citlivou časťou tela, takže aplikácia obrazu tu bude bolestivá.

Tetovacie vzory pre mužov na chrbte

Zadná strana je najväčšia časť, tzv. Plátno, ktoré vytvára kresbu alebo celý obrázok. Často sa priestor na zadnej strane používa čo najefektívnejšie, tu tvoria celé pozemky, veľké obrazy, vojenské bitky a tak ďalej. Hlavným dôvodom popularity tetovania na zadnej strane je veľký a hladký povrch, ktorý vám umožní vytvoriť vysokokvalitný umelecký dizajn.

Tetovanie na chrbte má dve významné nevýhody: chrbát má niekoľko nervových zakončení pozdĺž chrbtice, a preto proces kreslenia obrazu bude bolestivý, navyše musíte mať na pamäti, že je veľmi ťažké starostlivosť o tetovanie sami.

Pánske tetovanie na krku

Tetovanie na krku môže byť buď samostatným obrázkom, alebo časťou akéhokoľvek obrázka, jeho logickým alebo konečným pokračovaním. Pri výbere náčrtu tetovacieho muža si musíte pamätať, že krk je otvorená oblasť tela, ktorá je neustále v očiach iných. Obzvlášť populárne sú tetovanie, ktoré slúžia ako pokračovanie veľkého modelu tela a treba si uvedomiť, že krk je bolestivá a citlivá časť tela.


Loading...