Články

Motýle na nechty: štýlové riešenie pre hravú manikúru

Niekedy si vybrať vhodný vzor pre dizajn nechtov môže byť ťažké. Skôr alebo neskôr, každé dievča čelí tomuto. V tomto prípade vám odporúčame, aby ste sa rozhodli pre riešenie farieb a analyzovali aktuálne trendy roka. Samozrejme, najrozšírenejšie sú rôzne vzory v geometrickom alebo minimalistickom štýle. Ale ak máte radi jemnejší a dokonca romantický dizajn, pozrite sa na kresby v podobe motýľa. Môžu byť z najrôznejších farieb, tvarov alebo veľkostí, ale napriek tomu každá z možností vyzerá neuveriteľne atraktívna.


Nail dizajn s motýľmi doma

Samozrejme, manikúra s obrazom motýľa môže byť úplne iná. Koniec koncov, to všetko závisí od zvoleného odtieňa laku, ako vytvoriť obraz a dodatočný dekor. Preto pred nahratím v salóne si pozrite výsledky rôznych spôsobov kreslenia obrázka. Potom bude oveľa jednoduchšie rozhodnúť, čo presne chcete.


Umelecké maľby

Predpokladá sa, že najatraktívnejšie vyzerajúca manikúra so vzorom, ktorý sa nanáša ručne. Aby ste to dosiahli, musíte si zakúpiť niekoľko odtieňov laku, tenkú kefu, rovnako ako akrylové farby. Veľmi dobre, ak už viete, ako nakresliť, potom bude proces aplikácie obzvlášť jednoduchý. Na začiatku by mali začiatočníci nájsť krásne fotografie požadovanej manikúry na internete a pokúsiť sa preniesť obrázok na papier. Docela trochu praxe a potom určite urobíte štýlovú manikúru s motýľovým vzorom. Nezabudnite na doplnkový výzdobu, ktorý premení absolútne akýkoľvek dizajn nechtov.

lisovanie

Pravdepodobne každá dievčina počula o spôsobe, ako vytvoriť štýlový dizajn nechtov, ako razenie. Je dokonalý nielen pre majstrov, ale aj pre domácu manikúru. Preto, ak nemáte talent umelca, a chcete urobiť krásny obraz o nechtoch, potom je čas sa pokúsiť urobiť sami.

Aby ste to dosiahli, musíte si zakúpiť špeciálnu ražnú tabuľu s výkresmi, škrabkou, pečiatkou, rovnako ako gélový leštený alebo akrylový náter. Na začiatok je potrebné použiť gélové leštidlo a suché na nechtíkach. Potom naneste lakom na zvolený vzor lak, odstráňte nadbytok škrabkou a odtlačte ho. Rýchlo preneste vzor na necht a znovu ho osušte. Vďaka tejto jednoduchej metóde môže každá dievčina vytvoriť štýlový, moderný dizajn nechtíkov. Najdôležitejšou vecou je najprv praktizovať trochu.

Samolepky so vzorom

Ďalšou cestou, ktorá je ideálna na vytvorenie dizajnu doma, je nákup nálepiek s motívom motýľov. Existuje veľa takýchto možností, takže pri voľbe, ktorú absolútne určite nebudete mať žiadne problémy. Upozorňujeme tiež, že samolepky môžu byť hladké alebo vodné. Rozdiel medzi nimi je len v procese aplikácie. Všeobecne platí, že používanie samolepiek je veľmi jednoduché a dokonca aj začiatočník dokáže túto úlohu zvládnuť.

Motýle z kamienkov

Pre tých, ktorí nemajú radi rôzne kresby alebo samolepky na nechty, odporúčame pokúsiť sa položiť motýľ z kamienkov. Vyzerá úžasne krásne, jasné a vždy priťahuje pozornosť. A aby ste udržali takúto výzdobu dlhšiu, použite jednoduchý životný hák. Vezmite tenkú štetku, zadajte malý vrchný kryt a zaokrúhľujte ho každým kamienkom. Potom stačí vysušiť nechty na svietidle. Vďaka tejto manikúre vás poteší dlhšie.

Motýle na nechty: štýlový dizajn 2018

Manikúra so vzorom motýľov nemusí byť monotónna. Často sa tento obrázok vyberá ako akcent v celkovom dizajne. Napríklad kombinácia s francúzskou alebo mesačnou manikúrou vyzerá neuveriteľne krásne. Obmedzený klasický a jasný detail - vždy upúta pozornosť na seba.

Ombre manikúra bola dlho považovaná za sebestačnú. Koniec koncov, niekoľko odtieňov sa používa na jeho vytvorenie, kvôli čomu je celkom aktívny, jasný. Preto sa dodatočná výzdoba a ešte viac výkresov nepoužívali. V roku 2018 navrhujeme mierne odchýlenie sa od bežných pravidiel a začať experimentovať. Len si predstavte, ako štýlová ombra s motýľovým vzorom bude vyzerať v manikúre. Toto riešenie je výborne kombinované, najmä ak používate špeciálne fólie, nálepky, lesk alebo iné dekoratívne prvky.

Je to veľmi neobvyklé, ale zároveň manikúra s obrazom motýľov v kombinácii s rozbitým sklom vyzerá štýlovo. Malé častice trblietajú, svietia a vytvárajú ilúziu podobnosti so skutočnými krídlami. Ale aby sa takáto manikúra udržala dlhšia, musí byť pokrytá vrcholom.

Manikúra s motýľmi: fotografie najkrajších myšlienok

Na rozdiel od iných výkresov môžu byť motýle nakreslené aj na krátkych nechtoch. Vyzerá nemenej úhľadne a krásne. Hlavná vec je vybrať vhodnú veľkosť a tvar. Vďaka tomuto prístupu bude manikúra skutočne harmonická a stane sa jasnou súčasťou vášho obrazu.

Pre tých, ktorí milujú pôvodný dizajn nechtíkov, ponúkame bližší pohľad na dizajn s imitáciou krídel motýľa. Takéto riešenie je veľmi neobvyklé, originálne a z tohto dôvodu vždy upúta pozornosť. Okrem toho môže byť vykonávaná absolútne v akomkoľvek odtieni, bez ohľadu na sezónu.


V skutočnosti existuje veľa možností na vykonanie toho istého čísla. Pripravili sme výber najstylovejších a najnovších nápadov, medzi ktorými si určite nájdeš vhodnú voľbu pre seba. Nechajte sa inšpirovať, skúste niečo nové v dizajne a výsledok vás určite poteší.

Ako môžete vidieť, manikúra s obrazom motýľov je určite obľúbená. Nie je to prekvapujúce, pretože mnohé dievčatá dávajú prednosť zdôrazňovaniu ich citlivosti, krehkosti a dokonca aj romantiky pomocou takýchto jednoduchých, nenápadných detailov.

Loading...