Krása

Módne dámske tričká 2018. Must-kev nová sezóna

Dámske tričká prišli dlhú cestu z políc s bielizňou na očarujúce prehliadky pochodov. Dnes každý zástupca slabšieho pohlavia, bez ohľadu na typ činnosti a návykov, drží vo svojom šatníku niekoľko tričiek.


Najobľúbenejšie štýly pre sezónu 2018

Môžete diverzifikovať klasické tričko zmenou dĺžky, výberom látok a dekoratívnych prvkov. Pomocou týchto metód je možné premeniť najjednoduchší odev na originálny nezabudnuteľný výrobok, ktorý môže dopĺňať obchodný, neformálny a dokonca večerný vzhľad.

Orezanie hore

Už na niekoľko sezón skrátené tričká neklesajú zo stránok módneho lesku. Takéto modely mierne odhaľujú brucho, dávajú dievčaťu ženský a ľahko vzrušujúci vzhľad. Orezaný štýl vyzerá skvele v kombinácii s sukňami, šortkami alebo nohavičkami s vysokým pásom. Crop top môže byť kľúčovým prvkom v retro outfit.

Je dôležité mať na pamäti, že v tomto prípade môže byť vystavená len dokonalá napnutá bruško. Tí, ktorí nie sú presvedčení o svojej osobe alebo sú jednoducho v rozpakoch, by si mali vybrať skromnejšie možnosti.

Tričká voľný strih

Je to taký výrobok, ktorý bude mať skromné ​​ženy pocit pohodlia. Jedná sa o odevy z kategórie "must-have". Typicky takéto modely nevyžadujú dodatočnú výzdobu a sú vyrobené z tkanín obmedzených odtieňov.

Všetko sa kombinuje s týmito tričkami: od nafukovacích sukní v štýle baby-dolár až po strižné klasické nohavice. Je povolené používať jasné kombinácie a nezabudnuteľné príslušenstvo.

Rôzne takéto modely môžu byť považované za predĺžené tričká. Ak je takýto výrobok vyzdobený flitrami, potom ho možno pripísať skupine večerných šiat. V tomto prípade by zostávajúce prvky obrazu mali byť skromné, pretože brilantná výšivka sama o sebe je už vrcholom šiat a jeho centrálnej postavy.

Zámorské trendy 2018

Nadmerné tričká sa podobajú oblečeniu z niekoho iného ramena. Umožňujú vám však vytvoriť krehký a ženský obraz. Model môže mať široký výstrih s ramenom. Tiež relevantné budú tričká, ktoré sa rozširujú dole v podobe šiat alebo tuniky.

Nadrozmerné modely majú dobré nohavice, krátke sukne a šortky, rovnako ako v prípade viacvrstvových šiat s šatami. Výhodou štýlu je jeho schopnosť skryť chyby postavy.

T-tričká stretch

Streych - všestranný a praktický materiál. Tričká z neho padajú presne na obrázku a poskytujú pohodlie. Na takýchto produktoch náležite vyzerajú zábavné veľké výkresy. Je dôležité vybrať ich podľa veku. V opačnom prípade, dospelá dáma rizík hľadá nevhodné infantilné a smiešne na vrchole s karikatúra hrdina. Dospelé dámy by mali zastaviť svoju pozornosť na výtlačkoch s geometrickými motívmi, kvetinovými vzormi alebo etnickými vzormi.


Klasická verzia je vybavené tričko s krátkymi rukávmi tesne pod ramenom. To ide dobre s košelemi, vestami a bombardérmi. Pomocou klasických štýlov vytvorte dynamické obrázky. Športové chic je ťažké si predstaviť bez vyššie uvedených modelov.

Sezónne trendy na príklade tričiek

Tričká sú široké pole pre použitie zdobenie techniky. Jedným z nich sú nápisy. Moderné módne guru ponúkajú svojim nasledovníkom možnosti: veľký nápis na hrudi alebo chrbte, kompletné vyplnenie celého priestoru s malými nápismi, malý nápis v podobe značky na ľavej strane hrudníka alebo v spodnej časti výrobku. Každá z odrôd vyzerá nádherne a módne.

Trikové výtlačky môžu byť zábavné a zábavné. Použitie obscénnych nápisov a neslušných kresieb podľa názoru autorov súčasných zbierok je však zlým tónom. Výhodou sú výtlačky s abstrakciou a skalnými motívmi. Je dôležité, aby bol obraz jasný. Stojí za výber medzi čiernobielymi verziami a jasnými viacfarebnými výkresmi.

Obyčajné tričká sú vyrobené z béžovej, broskyne, ružovej, mäty, bledomodrej alebo šela. Jedinou výbavou týchto modelov je zvyčajne okraj.

Kvetinové motívy sa stali obľúbenými. Je dôležité vybrať tie tričká s veľkou kvetinou na svetlom pozadí alebo kyticou. Samotný výkres by mal byť bohatý a jasne vyniknúť na svetlom pozadí. Pruhované tričká sú ďalším trendom sezóny 2018. Horizontálne a šikmé pruhy každej hrúbky budú obzvlášť obľúbené. Väčšina súčasných bude pruhované košele v námornej téme, ktorá je vyjadrená farbou.

V trende všetky druhy texturovaného beadwork, flitre a hodvábnej nite. Je dôležité, aby nápis alebo kresba odrážali lúče svetla a odrážali ich nádherne. Všetky tieto techniky vyzerajú skvele na šifóne a hodvábne tričká, ktoré samé o sebe svetlejú. Dievčatá hľadajúce ženu v priesvitných šatách. Pôvabná tenká tkanina umožní zobraziť všetky zvodné ohyby krásnej postavy.

Tričko, zdobené raglán, odlišné od hlavnej farby, v novej sezóne v kombinácii s jednoduchými košelemi a bundami bez dekorácie. Staršie džínsy alebo priame bavlnené nohavice vyzerajú harmonicky v súbore.

V kolekcii jarno-letná tričká Donna Karan s nízkymi ramenami boli viditeľné. V kombinácii s jednoduchým voľným strihom tento detail dodáva výrobku eleganciu a ženskosť. T-shirt vyzerá skvele s prísnymi nohavičkami alebo sukňou.

Trendom je stále klasické pólo. Krátky rukáv, sklopný golier a malý elegantný výstrih poskytujú diskrétny vzhľad. Súčasne je výrobok univerzálny a vhodný pre takmer akýkoľvek luk. Tričko môže byť kombinované s pevným alebo voľným oblečením podľa želania. Odborníci zo sveta módy odporúčajú nosiť klasické midi sukne s polokošom. Takýto obrázok vyzerá príliš jednoducho a obyčajne.

Tričká s predĺženou trojštvrtinovou manžetou alebo rukávom s plnou dĺžkou na zápästí zostávajú v móde. Na ozdobu módnych tričiek pomocou jednoduchých metód: patch vrecká, aplikácie, lemovanie.Pre príležitostný vzhľad, tričká zostávajú jednou z najvyhľadávanejších možností. Táto vec je kombinovaná s akoukoľvek bundu a bundou, sundress a bez rukávov šaty, rovnako ako so všetkými modelmi džínsov a šortky.

Loading...