Články

Čo je nové v kine 2017-2018: Čo stojí za pozornosť?

Filmový priemysel v rokoch 2017-2018 dal fanúšikom veľký počet nových filmov. Medzi nimi sú tí, ktorí sa okamžite páčili verejnosti a tými, ktorí v premiére sklamania väčšinu divákov v kinách. Aj v zozname sú filmy, ktoré ešte neboli uvedené, ale už zaujali divákov s jasnými oznámeniami a prívesmi.

"Pacific Line 2"

Originálny názov filmu "Pacific Rim Uprising". Patrí k niekoľkým žánrom naraz: thriller, dobrodružstvo, fantázia. Fotografiu spoločne prijali Čína a Spojené štáty pod vedením režiséra Stevena S. DeNateho. Hlavnými rolami boli John Boyeg, Cattle Eastwood, Kayle Spano, Bern Gorman.

Príbeh filmu spočíva v tom, že hlavná postava Jake zostala bez otca po útoku obrovských príšer Kayu, ktorí vyšli z oceánu. Jake šiel na kriminálnu cestu, ale nový útok monštier umožňuje hrdinu demonštrovať svoju šľachtu v boji za svoj život a ľudí okolo neho. Spolu s ďalšími odvážnymi mužmi sa stal netopierým lovcom. Pomoc novým návštevníkom tejto vojny poskytujú skúsení poľovníci z Tichomorskej obrannej jednotky.

"Wonder Child"

V marci 2017 bol prepustený film "Wonder Child". Natáčanie viedli režiséri Alex Hofi a Brian Vidal. Tento dramatický fiktívny thriller rozpráva príbeh nadaného psychológa Jamesa Fondu. Pracuje s deväťročnou dievčaťkou, Ellie, ktorá je náhodou predmetom štúdia tajných vojenských spravodajských služieb. Dievča má nadprirodzené schopnosti a zaujíma sa o vojenské telá. Práca psychológa prináša výsledky a umožňuje dieťaťu otvoriť svoje schopnosti. Podľa niektorých náznakov však James chápe, že to, čo sa deje, je nebezpečné a môže poškodiť oboch hrdinov.

Cast herci boli zaneprázdnení:

  • Richard Neil;
  • Savannah Lills;
  • Jolene Andersen;
  • Emilio Palame a ďalší.

"Vitajte, cudzinec"

20. marca 2018 uvidel svetlo nového amerického umeleckého domu "Vitajte, cudzinec" v réžii Justina Kellyho. V príbehu, Alice prichádza k jej bratovi Ethan bez varovania. Jej brat berie Alice pomerne chladne a bez toho, aby sa obťažoval ukázať pohostinnosť, nechá ju sama v obrovskom dome. Čoskoro sa objavuje tajomná priateľka Ethan Misty, ktorá svojim správaním alarmuje Alice. Okrem toho hrdinka nájde na nádvorí podivnú jamu. Musí zistiť, čo sa vlastne deje v dome svojho brata a s ním.

"Dovolenka"

V marci 2018 sa v kinách uskutočnili premiéry komediálnej drámy "Dovolenka" režisérky Lori Collierovej. Jeden z väzňov vo väzení môže navštíviť vážne chorú matku. Joan Andersen, odsúdený za ozbrojenú lúpež, a jej správca, Nicole Stevens, ju musia sledovať počas návštevy svojej matky. Je to skvelá šanca, aby sa strážca dokázal ukázať a postupoval v službe. V priebehu vývoja pozemku sa dozorca dostane do sympatie a súcitu svojím oddelením. Tessa Thompson, Melissa Leo, Whoopi Goldberg a ďalší hráči.

"Spálená zem"

V auguste 2017 Peter Howit predstavil svojmu novému filmu, Spálenej Zemi, svetu. Film patrí k žánrom: akcia, dobrodružstvo, fantázia.

Podľa pozemku v polovici tohto storočia bude planéta Zem podliehať prírodným anomáliám, ktoré zničia ľudskú civilizáciu. Prežiť šťastie málo. Budú musieť začať znova. Zároveň tu nie sú žiadne podmienky: mestá sú zničené, vzduch a voda sú znečistené toxickými látkami. Situácia je komplikovaná skutočnosťou, že aj v tejto hŕstke prežili je nemilosrdný zločinec, ktorý bude musieť neutralizovať lovec nájomcov, ktorého úloha patrí Gine Caranovi. Okrem ňou vo filme:

  • Sarah Troer;
  • John Hannah;
  • Alisha Newton;
  • Stephanie Bennett;
  • Ryan Robbins a ďalší.

"Stav: Aktualizované"

V máji 2018 sa uvoľní ďalší filmový priemysel. Tento fantazijný film rozpráva o falošných kritériách na posúdenie stavu jednotlivca. Ľudia už nie sú vnímaní svojimi osobnými vlastnosťami alebo úspechmi. Moderná metóda je štúdium úrovne popularity na internete. Iba počet predplatiteľov a rád na stránkach v sociálnych sieťach sa považuje za dôležitý. Hrdina filmu - Kyle - jasný predstaviteľ tejto kultúry. Bez toho, aby sa pozrel, sa pozrie na obrazovku svojho smartphonu a neustále prechádza stránkami internetových zdrojov.

Rozpráva sa začína rozvíjať v momente, keď hrdina dostane neobvyklý gadget na použitie. Každý príspevok vytvorený pomocou nového zariadenia je implementovaný. V počiatočnom štádiu sa Kyle cíti ako vládca sveta, ale táto úloha je príliš ťažká záťaž.

"Deadpool 2"

Príbeh nového filmu režiséra Davida Litchcha sa točí okolo kuchára jednej z malých kaviarní. Tento film sa stal dlho očakávaným pokračovaním dobrodružného filmu Deadpool. Hrdina je znetvorená po strašnom útoku stáda nahnevaných býkov a stratil chuť. Zároveň sa usiluje byť uznávaný ako najkvalifikovanejší barman v Mayberry. Na dosiahnutie tohto cieľa musí Deadpool prekonať početné prekážky a navštíviť rôzne časti Zeme. Pri plnení úloh si hrdina uvedomuje hodnotu priateľstva a rodiny.

"The Avengers: Vojna nekonečnosti"

2018 poteší návštevníkov s ďalšou hlasnou premiérou. 3. mája je naplánovaná demonštrácia tretej časti "Avengers" nazvanej "Vojna nekonečnosti". V tejto sérii spojenci vyvíjajú maximálne úsilie na ochranu sveta pred rôznymi nebezpečenstvami. Špecifikami situácie je, že žiaden z superhrdín nemôže sám odolávať útoku nepriateľov. Čoskoro nová hrozba visí z ďalekého priestoru nad Zemou - to je intergalaktický tyran Thanos. Jeho cieľom je zbierať všetky nekonečné kamene. Sú to artefakty fantastických síl, ktoré vám umožnia zmeniť skutočnosť podľa vlastného uváženia. Všetky ostatné problémy sa zdajú hrdinom menšie problémy. V prípade víťazstva Thanosu je strašný osud pripravený na Zem. Teraz je osud planéty v rukách dobre koordinovaného tímu majiteľov superpólov.

"Čierna voda"

22. februára tohto roku, svetová premiéra filmu "Black Waters". Úspešnosťou filmu bolo vystúpenie na obrazovke hviezd 80-90 rokov Dolph Lundgren a Jean-Claude Van Dame. Na jadrovej ponorke v tajnom väzení sa prebudí špeciálny agent Wheeler. On je obvinený z vlastizrady. Spolu s spolužiakom, ktorý je v tej istej situácii, Wheeler sa snaží dostať z väzenia, aby si pomenoval jeho meno. Cieľ sa zdá byť nespravodlivý, ale tlak a túžba dosiahnuť svoj cieľ umožňujú divákom dúfať až do konca, aby zvíťazili vo svojich idoloch.

"Päťdesiat odtieňov slobody"

Vo februári 2018 bola tretej časti série okolo päťdesiatich odtieňov prezentovaná divákom. Tentokrát sa film nazýva "Päťdesiatimi tónmi slobody" a opisuje logický záver vzťahu medzi študentom Anastacia a bohatým podnikateľom Christianom. Hrdina konečne rozhodol o svojich pocitoch a urobil krásnu ponuku dievčaťu, ktorú Anastacia nemohla odmietnuť. Prípravy na svadbu a cestovanie v Európe potešia novo vyrezávanú pani Greyovú. Ale bezmračné šťastie milovníkov je zatienené sériou problémov: kresťanská sestra je unesená neznámymi zločincami a samotná Anastacia bola v noci napadnutá. Nepriatelia podnikateľa nemôžu prijať svoje šťastie. Obraz bol ostrý a vzrušujúci. Kto je tak nespokojný s výberom kresťanských zostáva záhadou až do konca filmu.

Loading...