Krása

Farebné tetovanie: úžasný realismus a jas farieb

Tetovanie získa nový význam v modernom svete. Skôr, symboly na tele mohli byť videné len medzi vojakmi alebo väzňami, ale dnes tetovanie sú veľmi populárne u bežných dievčat. Tetovanie - výraz vnútorného sveta, druh odvolania voči druhým, schopnosť sebakontrovať.

Farebné tetovanie pre dievčatá: pôvod obrázka

Po prvýkrát sa v Japonsku objavili farebné tetovanie. Už v 18. storočí sa Japonci naučili získavať prírodné farbivá z rastlín a kvetov a používať ich na varenie, farbenie textílií a tetovanie. V tom čase boli obzvlášť populárne tzv. Yukie-e - obrazy prírody, sviatkov a každodenného života, náčrty zvierat.

Farebné tetovanie boli ocenené v európskych krajinách, kde vytvorili tetovanie len čierne a biele. Spolu s farbivými pigmentmi prijali Európania orientálne motívy od Japoncov, ktorí vyzerali veľmi realisticky. Populárne náčrtky doby boli draci, kvety, ryby a tigre. Dnes sa používajú umelé odtiene na vytvorenie farebného tetovania. Sú odolnejšie, menej náchylné k vyblednutiu a skresľujúcim odtieňom.

Farebné tetovanie: výhody a výhody technológie

Nepochybnou výhodou farebného tetovania je jeho krása. V čiernej a bielej tetovanie má svoje vlastné elegantné, ale farebné obrázky vyzerajú realistickejšie a farebné. Napríklad kvety, tak populárne medzi dievčatami, vyrobené s viacfarebnými farbami budú vyzerať ako živé a priťahujú nadšené názory iných. Nie je pravdepodobné, že by to bolo čierne a biele.

Často s pomocou farebného tetovania zakryte nešťastný monochromatický obraz. V rukách profesionálneho majstra môžete vytvoriť nové tetovanie, ktoré úplne skryje starý obrázok.

Farebné tetovanie: technológia

Hlavné nevýhody farebného tetovania zahŕňajú:

  • vysoké náklady na vykonanie oproti monochromatickému obrazu
  • bolestivé pocity - v procese vytvárania tetovania sa robia oveľa viac prepichnutí, ktorých hĺbka je tiež väčšia ako v obyčajnej verzii. Preto by sa dievčatá s nízkym prahom bolesti zdržali takéhoto tetovania.
  • častá korekcia obrazu - bude potrebné aktualizovať farebné pigmenty po 5 rokoch a mali by ste vždy kontaktovať kapitána. Umelé farbivá sa umyjú pod pôsobením agresívnych látok (mydlo, šampón) a smažia sa na slnku.
  • alergická reakcia - existujú prípady, keď dievčatá majú alergickú reakciu na farbiace pigmenty. Pre nich sa odporúča na telo použiť monochromatický obrázok.

Farebné tetovanie: zmysel a filozofický význam

Každý náčrt obsahuje osobitný význam, ktorý človek chce odovzdať ostatným okolo s tetovaním. Dokonca taká nepochopiteľná abstrakcia môže hovoriť o stále nevyriešených názoroch alebo vnútorných bojoch.

Pri farebnom tetovaní je dôležitý nielen samotný obraz, ale aj farby použité v náčrte. Navrhujeme, aby ste sa oboznámili so zmyslom každého odtieňa, ktorý vám pomôže rozhodnúť sa o náčrte vášho budúceho tetovania.

Biela farba

Tradične je biela považovaná za symbol čistoty a čistoty myšlienok. Symbolizuje šťastie, dobro verzus zlo. Vo východnej mytológii sa biely odtieň porovnáva s studeným žiarením mesiaca a smrťou. Preto stojí za to dôkladne premýšľať o náčrte skôr, než začnete s bielou farbou.

Čierna farba

Presný opak čiernej farby. Symbolizuje zlo, čiernu mágiu a mysticizmus. Vo východnej mytológii sa čierna považuje za symbol dobra a túžbu človeka obrátiť svoju životnú silu pozitívnym smerom.

Červená farba

Symbol múdrosti, večný zdroj vitality, silný náboj energie. Ak máte takéto vlastnosti alebo si prajete, aby boli prítomní vo vašej postave, otočte červenou farbou na svoje tetovanie.

Žltá farba

Farba slnka, teplo a láskavosť. Žltá farba má často úplne opačný význam, čo naznačuje zradu, chorobu alebo zradu.

Treba mať na pamäti, že každý odtieň má svoju vlastnú hodnotu v rôznych kultúrach. Ak na východnom tetovaní má určitá farba negatívny význam, potom v západnom bude jeho význam úplne neškodný.

Farebné tetovanie: populárne nápady na tetovanie

Tetovanie pre dievčatá má určité vlastnosti, ktoré sú slabo vyjadrené v mužských náčrtoch. Ženské tetovanie sú menej agresívne, majú hlboký zmysel, vyjadrujú emócie, postoje a životné princípy. Veľkosť tetovania je menšia a častejšie sa nachádzajú na miestach, ktoré nie sú prístupné pre zvedavý vzhľad - na ramená, hrudník alebo spodnú časť chrbta.

Populárne motívy farebného tetovania pre dievčatá sú kvetinové a animačné témy, abstraktné obrázky, 3D tetovanie.

kvety

Kvety sú najzákladnejšie a tajomné symboly v tetovaní. Každý ich môže interpretovať podľa vlastného uváženia. Rastliny a pupeny symbolizujú bohatý vnútorný svet a charakter majiteľa tetovania. Farebné pigmenty umožňujú vytvárať jedinečné farebné obrázky, ktoré prinášajú eleganciu a krásu farieb.

Obľúbenosťou ženských preferencií je ruža. Táto kvetina je uctievaná miliónmi žien a považuje ju za symbol večnej lásky. Ružové tetovanie je tiež považované za odraz nepoškvrneného pocitu, schopnosti odolať ľubovoľnému testu lásky.

Nemenej populárne medzi dievčatami je lotosový kvet, ktorého význam má mnoho interpretácií. Lotus symbolizuje čistotu a čistotu, neobmedzené šťastie a pokoj. Okrem hlavných motívov dievčatá vyberajú ako náčrt obraz orchidey, púpavy, sedmokrásky.

Zvieratá a hmyz

Podľa východnej mytológie môže byť každá osoba spojená s akýmkoľvek zástupcom zvieracieho sveta. Tetovanie vo forme takéhoto zvieraťa sa stane druhom talismana a strážcu človeka.

Farebné tetovanie s tigrami, mačkami, hmyzom (motýlemi, lienky), vtáky sú obzvlášť populárne.

Umiestnenie farebného tetovania

Umenie tetovania nevie obmedzenia a prísne predpisy. Dnes môže človek tetovať celé telo, vrátane rohovky jeho očí. Medzi dievčatami je zriedkavé nájsť takých zúfalých ľudí, mnohí si vyberajú malý obrázok ako tetovanie, ktoré sa ľahko ukryje pod šatami.

V závislosti od veľkosti tetovania je umiestnený na lopatkách, zadkoch, nohách, predlaktia, ramenách. Najčastejšie farebné tetovanie sú umiestnené v dolnom tele. To dáva žene tajomné odvolanie a sexualitu. Vzory a kresby sú navrhnuté v minimalistickom štýle a vyznačujú sa jednoduchosťou a eleganciou.

Farebné tetovanie na krku je samostatnou témou v oblasti tetovania. Toto je ukazovateľ romantiky dievčaťa. Tetovanie pridáva k obrazu koketníctva a priťahuje pohľady na mužov. Odporúča sa používať malé, ale jasné obrázky, ktoré si všimnete.

Bez ohľadu na náčrt, ktorý si zvolíte pre farebné tetovanie, mal by odrážať vašu individualitu a originalitu. Tetovanie je "zrkadlo" vášho vnútorného sveta, ktoré musí byť jasné a pestré ako obraz na vašom tele.

Loading...