Krása

Chanel kolekcia (Chanel) jar-leto 2017

Coco Chanel je skutočná legenda v módnom svete 20. storočia. Je to vďaka nej, že sa žena najprv pokúsila o obraz, ktorý bol revolučný v tom čase, ktorý dnes, o mnoho rokov neskôr, je stále modelom luxusu, elegancie a štýlu. Moderné módne prehliadky domu Chanel sú živo demonštrované ako nasledovník Coco Chanel, Karl Lagerfeld, elegantne porazí rozpoznateľný obraz s pomocou neobvyklých prvkov, detailov a textílií, ktoré dávajú klasikám nový dojem. A úžasná zbierka Chanel Spring-Summer 2017 je živým príkladom.

V novej kolekcii dominujú rytmy latinskoamerickej kultúry - prútený klobúk, slnečné palety, etnické farebné motívy. Takéto trendy ako strih, vybavená bunda, pajamský štýl sú jasne vysledovateľné na prehliadke. Bezpodmienečný trend sa stal pokrývkou hlavy. Vďaka tomu sa Karl Lagerfeld podarilo vytvoriť neprekonateľnú zmes tradičných elegantných klasických nápojov, riedených jasnou kubánskou príchuťou. Poďme sa pozrieť bližšie k najkrajším trendom kolekcie Chanel Spring-Summer 2017.

Trendové číslo 1. Jasné šaty

Aj napriek výraznému klasicizmu zbierky, chlapec sa radoval do svojich šiat, sukní a šperkov. Čistým favoritom boli žlté, broskyňové, tyrkysové a oranžové farby. Prístup k prispôsobeniu modelov bol stále rovnaký - obdĺžniková rozpoznateľná silueta očarujúceho boxerského oblečenia zostala nezmenená. Karl Lagerfeld sa rozhodol osviežiť zbierku pomocou príslušenstva, čím zdôraznil pás s pásmi vyrobenými v kovovej farbe.

Trend číslo 2. klobúky

Pôvabná výzdoba chodníka sa stala odrôd klobúkov. Barety vyšívané s flitrami, hodvábnymi farebnými bandážami, plstenými a slamenými fedorami boli milované všetkými módnymi ženami prítomnými na výstave.

Trend číslo 3. Prúdový prúžok

Téma geometrických vzorov je stále v popredí svetovej módy. A kolekcia Chanel jar-leto 2017 nie je výnimkou. Horizontálny kontrastný návrhár bohato zdobil letné luky, stala sa víťazným prízvukom pre mnoho plynúcich látok a siluet. Odvážna kombinácia bielej a tučnej červenej farby vo forme vertikálneho pruhu dáva špeciálne zvýraznenie aj na najprísnejší obraz.

Ale jednoduché riešenia nie sú o módnom dome Chanel. Na jarno-letnej prehliadke boli červeno-biele svetlé nohavice výtvarne doplnené Guyberovými košelemi a kontrastnými bundami. Trend tenkých pásikov sa navyše objavil v ľahkých pastelových farbách - kombinácia žltej, béžovej a horčice nepochybne dokonale zapadá do žiarivého štýlu safari.

Trend číslo 4. Rastúci šifón

Móda pre sofistikovanosť žien zjavne nemá časový limit. Veľa vzdušných šiat, ktoré tvoria ženskú postavu s vlnitým tečúcim šifónom, boli doslova ohromené svojim šarmom. Najpopulárnejšie modely sa líšia v dĺžke od členku, rôzne flounces, ruches a draperies. Lagerfeld zručne zdôraznil bezstarostnosť plávajúcej tkaniny so šedivým, dymovaným odtieňom - ​​nesporným víťazom farebnej palety 2017.

Trend č. 5: Hrubá textúra

Hoci skutočné latinskoamerické motívy prenikli do výklenkov jarnej letnej kolekcie Chanel, ľahký šifón nemohol dostať pred textílie s drsnými textúrami. Relatívny materiál je spojený s obrubou a niekedy má podobnú paletu. Textilné plátno bolo prezentované v pastelových farbách a v súčasnosti príslušná klietka, ktorá sa používala na šitie sukní a šiat. Výrazná reliéf je harmonicky doplnená o hravú okraj viacfarebných nití.

Trendové číslo 6. Čierna dierka

Ukazuje sa, že móda pre šaty a šaty je trvanlivá. Na vrchole populárnosti voľné predĺžené modely v čiernej farbe. Kupujúci však nikdy neprestane vyzdvihnúť sofistikovanosť a aristokraciu módneho domu, odvážne kombinovať takéto šaty s bavlnenými bielymi košikami a súčasne vytvoriť prvotriedny a odvážny obraz. Tam je tendencia návrat štylistiky 50. rokov, ktoré samozrejme utláčajú kúzlo šesťdesiatych rokov, ktoré v minulom roku vládli na lopte.

Trendové číslo 7. Pajamský štýl

Karl Lagerfeld sa vyznačuje svojim dokonalým talentom spojiť nezlučiteľné. Jeho obrazy v pyžamovom štýle sa na prvý pohľad môžu zdajú byť trochu neopatrné, ale nie menej harmonické. Tento relatívne nový trend vyjadruje náročný stylový prístup k vytváraniu obrázkov.

Jedným z najviac odvážnych rozhodnutí je pyžamo trench kabát, ktorý vyzerá skôr ako župan ako vrchné oblečenie. Takýto obraz, skôr nečakaný a kontroverzný, sa odváža vyskúšať len skutočné macho, presvedčený o svojom neodolateľnom vzhľade.

Pánske svetlé blejzre, podobné pyžamovým bundám, dopĺňajú biele prísne košele a štýlové džínsy.

Trendové číslo 8. Mäkký pastel

Móda pre pastelové farby, ktoré sú dôležité pre viac ako jednu sezónu, tlačila maestro, aby stlačil obľúbený čierny a biely kontrast. Na módnej prehliadke sa stretli šaty, sukne a bundy v mäkkej ružovej, jemnej krému, tlmená žltá, levanduľa a jemné mäty.

Nepochybným favoritom sezóny 2017 je pokojný horčicový odtieň. Najmä ekologicky je doplnený štýlom inteligentných príležitostných, pripomínajúc nám safari a relaxáciu.

Trend číslo 9. Jednoduchá armáda

Ďalším trendom Chanel je uvoľnený obraz vo vojenskom štýle. Bundy a kabáty polovojenskej zručnosti sú šikovne doplnené o predĺžené šortky. Zaujímavý a neobvyklý tento luk vyzerá v kombinácii s mäkkou taškou a mnohými kovovými reťazami. Po zriedení súpravy s čiernou baretou vytvoril Karl Lagerfeld moderný obraz Fidela Castra - odvážneho, revolučného, ​​ale zároveň rafinovaného a neuveriteľne štýlového.

Ďalšie fotografie z kolekcie Chanel Spring-Summer 2017

Táto zbierka opäť potvrdzuje jedinečný talent majstra, ktorý vytvoril neuveriteľné obrazy nezávislej a nepredvídateľnej slečny. Existuje všetko potrebné pre to - všetky tie prírodné drahé materiály, jemnú patinu hnevu, aristokraciu a rovnakú pohodlnú siluetu, elegantné rámovanie ženských foriem.

Pozrite si video: Luisa Spagnoli. Spring Summer 2019 Full Fashion Show. Exclusive (Január 2020).

Loading...