Články

Fashion Makeup: Trendy 2017

Módne trendy je možné zaobchádzať inak, ale nemožno ich počúvať. Koniec koncov, to, čo bolo v minulom roku relevantné, je teraz zabudnuté. Preto je veľmi dôležité uvedomiť si všetky inovácie kozmetického priemyslu s cieľom vytvoriť nielen krásny, ale aj skutočný makeup roku 2017.

Makeup trendy 2017

Napriek tomu, že módne prehliadky boli prezentované skôr nezvyčajné, tučné možnosti make-upu, dizajnéri poskytujú úplnú slobodu voľby. Navyše podľa ich názoru by bolo ideálne doplnenie klasickou technikou s aktuálnymi detailmi založenými na súčasných trendoch.

Je tiež veľmi dôležité, aby ste boli kreatívni pri aplikácii kozmetiky, berúc do úvahy nielen jednotlivé charakteristiky, ale aj osobné preferencie. Takže trochu odvážnejší a v žiadnom prípade sa nemusíte báť experimentovať.

Koža s efektom žiaru

V poslednej dobe sa tento trend považoval za hladkú matnú tvár, takže sa zbavili lesku akýmikoľvek prostriedkami, vrátane používania matných servítkov a prášku. Ale v oblasti krásy sa všetko mení pomerne rýchlo a zdravá "mokrá" pokožka s prirodzeným vyžarovaním je teraz v móde.

Tento efekt umožňuje zdôrazniť prirodzenosť, prírodné krásy a starostlivosť. Ľahký makeup je ideálny pre každodenný život a romantické večery. Môžete dať takú žiaru pomocou zvýrazňovača, ale je veľmi dôležité, aby ste nepreháňali, takže make-up nie je príliš brilantný. Ak si prajete, môžete urobiť niekoľko znateľných akcentov: naneste riasenku na riasy a vytvorte si pery matnú rúž alebo lesk.

Nude makeup

Prírodná a dobre upravená pleť - to je to, čo bude relevantné počas celého roka. Preto v módnych prehliadkach, veľa modelov vyzerá, akoby boli nedávno na dovolenke a tvár nemusí používať make-up. Žiarivé oči, svieže riasy a tónované pery - perfektný make-up pre každodenný život.

Ale napriek tomu, že make-up je jednoduchý, nie každá dievčina to dokáže správne. Navyše, môže to byť len s dobrou kožou a dobre upraveným obočím. Tento účinok sa nedá ľahko dosiahnuť, preto odporúčame vybrať vhodný základ a iné prostriedky na skrytie sčervenania.

Pokiaľ ide o obočie, mnoho stylistov ponúka možnosť nechať ich prírodné alebo mierne odtieň. Keď sa urobí najzákladnejšie, môžete pokryť pohyblivé očné viečka neutrálnymi tieňmi a zdvihnúť rúž s podobným odtieňom.

Smoky Eyes Effect

Klasický make-up v štýle Smokey Ace je už dlho populárny a rok 2017 nie je výnimkou. Teraz však vôbec nie je potrebné používať tmavé odtiene, pretože technika sa neustále zlepšuje. Povolené všetky odtiene, ktoré sú vhodné pre určitý typ farby.

Gradientový efekt sa dá dosiahnuť nielen vo vodorovnom, ale aj vo vertikálnom smere. Napriek šírke príležitostí však väčšina umelcov make-upu používa hnedé a šedé odtiene, pretože vyzerajú najvýhodnejšie. Rúž v tomto make-up si môžete vybrať absolútne všetky, na základe vlastných preferencií.

Kozmetické očné make-up

Šípky sú štýlový a módny trend, ktorý každoročne víťazí srdcia dievčat. Napriek tomu, že v prvom rade bude prirodzenosť aktuálna, v roku 2017 sa privíta jasný a agresívny výkon. Jedno alebo dvojité šípky, zahustené, vyvýšené možnosti a oveľa viac boli prezentované na módnych prehliadkach.

Šípky v jasných farbách, kombinované s tieňmi nasýtených farieb, vyzerajú veľmi neobvykle a odvážne. Táto možnosť je ideálna pre otvorené a veselé dievčatá.

Napriek tomu, že tento make-up vyzerá veľmi odvážne, môže byť doplnený nielen neutrálnym, ale aj jasnejším rúžom.

Grafický make-up

V poslednej dobe sa grafický makeup rýchlo vstúpil do módy. Skladá sa z krátkej a provokatívnej podrobnosti. Vyzerá veľmi nezvyčajne a rozhodne nie je vhodný pre každodenný život.

Rôzne pruhy, uhlie-čierne ťahy pozdĺž obočia linky a ďalšie prvky majú podobnosť s makeup hercov japonského divadla. Okrem monochromatickej voľby je grafický make-up vo farbe veľmi krásny.

Kovový efekt

Štýlová a neobvyklá verzia make-upu v kovovom štýle je viditeľná na modeloch mnohých svetových značiek. Sekve, kovové tiene a iskry na viečkach a perách vyzerajú veľmi jasne. Tento makeup určite priláka pozornosť. Odporúčame vám ho vyberať ako akcent v monochromatickom obraze alebo v kombinácii s jasným outfitom tematickej strany.

Ak chcete make-up s účinkom "metalické" vyzeral naozaj módne, musíte sa najskôr pripraviť na jeho aplikáciu. To znamená, že dokonca tón pleti a v prípade potreby opraviť tvár.

Svadobné Makeup 2017

Nevesty sú vždy spojené s citlivosťou, ľahkosťou a eleganciou. Ak chcete vytvoriť takýto obraz, vôbec nie sú potrebné tmavé akcenty, pretože v roku 2017 zostáva prirodzenosť relevantná. Preto ľahký make-up s hladkou a žiarivou pokožkou - to je presne to, čo by ste si mali vybrať.

Ak chcete dosiahnuť tento efekt, pomôže hustý základ, rovnako ako použitie zvýrazňovača. Tieň je lepšie vybrať v prírodných farbách, to znamená, hnedé, béžové a modré odtiene. Vzhľadom k tomu, obočie je venovaná osobitná pozornosť, môžu byť tiež mierne zdôraznené a odtieň potreby.

Napriek súčasným trendom sa niektoré nevesty stále usilujú o expresívny a jasný make-up. V tomto prípade by ideálnym riešením bolo zamerať sa na pery vo forme jasnej rúžovej alebo svetlej, tenké šípky na viečkach.

Módny make-up 2017 foto

Červená farba v make-up sa čoraz častejšie zobrazuje na modeloch počas predstavení. Súhlasím, to vyzerá veľmi neobvykle!

Mnoho rôznych trendov vám umožňuje vybrať správny make-up pre každú príležitosť. Je však dôležité pamätať na to, že nadácia je stále krásna, sametová koža s "žiarivým" účinkom. To je to, čo priťahuje pozornosť na prvom mieste.

Experimentujete s make-upom alebo preferujete klasické nahé?

Pozrite si video: MAQUILLAJE DE MODA 2017. TENDENCIAS 2017 (Október 2019).

Loading...