Interiér

Návrh dlaždíc: Módne nápady 2017

Doska v kúpeľni je klasická. Mimochodom, väčšina z nás, vybavenie kúpeľne, najčastejšie používajú tento typ steny a podlahy dekorácie. Koniec koncov, je to vždy krásne, štýlové a praktické. Dlaždice môžu byť veľké a malé, farebné a monofónne, lemované striktnými líniami alebo zložitými vzormi. Kreatívny dizajn dlaždíc sa môže stať luxusným dekoratívnym riešením a kúpeľňu premeniť na skutočný oddychový kútik. Aké typy budú najvýznamnejšie v roku 2017?

Dlaždice do kúpeľne 2017

Malé dlaždice

Pôsobivý vzhľad v kúpeľni jemné dlaždice, vďaka čomu dochádza k blikaniu. Chcete sa sústrediť na nábytok a samotnú kúpeľňu - vyberte dlažbu z neutrálnej palety. V tomto prípade sú odtiene béžovej, šedej, modrej a samozrejme klasickej bielej farby s čiernymi škvrnami perfektné.

Romantický a jemný dizajn vytvorí malú dlaždice pri zrkadle v modro-modrej zdi spolu so snehovo bielym stropom a nábytkom. Bodové svetlá ekologicky dopĺňajú moderný dekor.

Veľké a stredné veľkosti

Ak ste typickým znalcom "večnej" klasiky, potom v dizajne kúpeľne uprednostňujte dlaždice veľkých alebo stredných rozmerov. Dokončenie v rovnakej farebnej schéme umožňuje experimentovať s kombináciami. Napríklad zospodu môžete rozložiť stenu s väčšou dlažbou. Po obmedzení s podstavcom, zhora vyplňte všetky priemery.

Luxusný dizajn tejto kúpeľne sa podarilo zrealizovať vďaka pozoruhodnej kontrastnej kombinácii šťavnatých čerešňových stien a snehovo bielych dlaždíc. Lustre v kúpeľni - vzácnosť, ale podľa nápadu dizajnu - je to logický konečný nádych štylistického smeru celého bytu. V tomto dizajne môže byť kúpeľňa považovaná za plnohodnotnú útulnú izbu.

Biela klasická kúpeľňa sa môže osviežiť stredomorskými tónmi, pričom na stenách je položená nádherná mozaika s originálnym ornamentom. Harmonickým doplnkom bude rovnaká mozaiková dlažba v oblasti kúpeľne a jej bočných plôch. Zaujímavé príslušenstvo na rovnakej téme zdôrazní luxusný stredomorský štýl.
Dlaždice v ušľachtilých béžových odtieňoch - nepostrádateľná klasika
V kúpeľni staršej v jednej palete sa zriedia dlaždice rôznych veľkostí a vzorov. Plytké svetlé a tmavé béžové tóny pri fúkaní s veľkými fragmentmi tmavých béžových dlaždíc sa dokonale dopĺňajú. Luxusné lustre a zrkadlá dávajú miestnosti eleganciu a šarm.
V modernom klasickom dizajne tejto kúpeľne nie je nič nadbytočné. Zdobenie stien a bokov kúpeľa s dlaždicami v pastelovo béžovej farbe spolu s elegantným zrkadlom v kovovom ráme a lampy vo forme svietnikov sú charakteristickými prvkami klasiky.
Výnimočne elegantný a vyzerá ako obdĺžniková veľká dlažba neutrálnej šedej farby v kombinácii s jemnými béžovými úlomkami a jemne definovanou soklovou čiarou.
Správna kombinácia
Moderné klasiky tiež naznačujú zaujímavé farebné kombinácie. Výraznejší dizajn poskytne kontrast bielej so smaragdovou zelenou.
Kombinácia prírodného dreva, stredne zelenej dlaždice na stenách a veľkých dlaždíc je pomerne odvážnym riešením, ale je aj moderná. Prvky mozaikovej dlaždice spolu s umývadlom z etnického štýlu pridá do miestnosti stredomorské hrozienka.
Dokonca aj pomocou čiastočných úlomkov krásnych dlaždíc môžete nastaviť určitý tón. Napríklad, kúpeľňa s drevenou povrchovou úpravou sa výrazne zmení kvôli nádhernému ornamentu na dlaždici, ktorá je umiestnená na stene nad kúpeľňou a na podlahe.
Napodobňovanie prírodných materiálov: dlaždice pod drevo a kameň
Navrhovanie kúpeľne s drevenými alebo kamennými dlaždicami je trendovým ekologickým trendom pre rok 2017. Na ďalšej fotografii vytvára drevená taška v kúpeľni neuveriteľne teplú útulnú atmosféru. Prirodzene dopĺňajú štýl dreveného nábytku a doplnkov v bronzovej farbe.
Poďme si predstaviť?
Pri konštrukcii veľkých kúpeľní by sa nemali zaoberať tradičnými tradičnými dekoračnými riešeniami. Koniec koncov, môžete ukázať fantáziu a zmeniť vašu kúpeľňu na niečo zvláštne! Takže štýl fúzie v tomto prípade osvieži obvyklý dizajn a výrazne premení miestnosť.

Láska experimentovať? Vyskúšajte niečo nové, ako napríklad extravagantný kúpeľňový dizajn. Farebné dlaždice so zábavným vzorom vytvoria hravú atmosféru. V kombinácii s unikátnymi predmetmi a dekoratívnymi prvkami bude takáto miestnosť určite najjasnejšia a najkreatívnejšia vo vašej domácnosti.
Prírodné krásy kúpeľne obnovia dlaždice s kvetinovými vzormi. Taký dizajn zmení interiér vidieckeho domu a mestského bytu.
Zaujímavé riešenie - umiestnenie dlaždíc na podlahu s prechodom do spodnej časti steny s rozlíšením farebných mozaikových dlaždíc.

Módne dlaždice pre malý kúpeľ 2017

Kompaktná kúpeľňa môže vyzerať úžasne, ak správne vyberiete dekor. Jedným z najpopulárnejších je obkladanie dlaždíc. Aký dizajn dlaždíc je vhodný pre malý priestor? Neexistuje jediné všeobecné pravidlo. Ale skutočnosť, že by mala byť neutrálna farba a prilákať menšiu pozornosť, je pochybným vyhlásením.

Akcentové prvky vyzerajú štýlovo a originálne v kompaktnej kúpeľni. Ale každá myšlienka dizajnéra je obmedzená na jediné pravidlo: textúra a farba sa používajú lokálne a bodovo, inak sa stratil celý význam.

Čierna nie je pre malú kúpeľňu? Dá sa to s tým spochybniť. Všetko závisí od množstva čiernej farby a polohy. Hra na kontrastoch je vždy vítaná. Biele steny môžu dobre dopĺňať čierny strop. V tomto prípade je vytiahnutý a dosiahne sa efekt nekonečna.

Rovnako prirodzene môže vyzerať ako tmavá dlažba na podlahe. Výrazný príklad, ktorý vidíme na fotografii nižšie. Ale množstvo tmy v malej kúpeľni je nepravdepodobné, že by bolo vhodné.

Hojnosť bielej farby v kompaktnej kúpeľni dokonale dopĺňa zaujímavý pruhovaný vzor s pôvodným prechodom farieb. Svetlá miestnosť je oveľa priestrannejšia vo všetkých smeroch.

Naplňte kúpeľňu teplom a pohodlie pridaním slnečných farieb. Orange tóny robia skvelú prácu.

Ktorá dlažba je najvhodnejšia pre vizuálnu expanzia priestoru: lesklá alebo matná? Samozrejme, lesklé alebo zrkadlové povlaky dokážu dobre odrážať svetlo, čím sa miestnosť zdá byť objemnejšia a ľahšia.

V tejto kúpeľni je vybraný vznešený dizajn. Dokončenie lesklých šedých obkladačiek s béžovým odtieňom a mierne nápadnými pruhmi vyzerá veľmi pôsobivo. V oblasti sprchy je pruhovaný vzor na dlaždici vylepšený, akoby zdôrazňoval tenké prúdy vody.

Chcete, aby kúpeľňa bola voľná a ľahšia - pridajte ďalšie sklo, zrkadlo a kovové predmety. Je to nielen štýlové, ale aj praktické.

Populárnym riešením pre malú kúpeľňu je kombinácia bielej a modro-modrej farby. V rovnakom dizajne môžu byť zrkadlá a dvere. Taký dizajn bude vzdušný a ľahký.

Nebojte sa kontrastov v kompaktných miestnostiach. Hnedá dlažba na podlahe vyzerá skvele s ľahkými pastelovými alebo bielymi stenami.

Dve farby v malej kúpeľni - nie jediný scenár! Samozrejme, veľa farieb a veľkostí dlaždíc nepríde na nič na 3-4 metrov štvorcových. Ale dva formáty a pár tónov - atraktívna kombinácia. Okrem toho môžete použiť výzdobu.

Samozrejme, existuje mnoho monochromatických bielych milencov. Nemali by ste však obrátiť miestnosť na nemocničné oddelenie. Táto farebná schéma bude vyzerať ekologicky s ďalšími ozdobnými doplnkami. Obrazy, zrkadlá, pôvodná štruktúra dlaždíc, dekoratívne výklenky a okná by boli vhodnejšie než kedykoľvek predtým.

Biela alebo ľahká dlaždica je dokonale kombinovaná s tmavým nábytkom.

Obklady do kúpeľne: nové predmety a moderné nápady 2017

Dovolenka nálada bola hlavnou témou v dizajne tejto kúpeľne. Farby piesku a vody tu zohrávajú dominantnú úlohu. Najjasnejším detailom bola dlaždica okolo zrkadla.

Moderný minimalistický štýl vždy nájde dopyt od svojich fanúšikov. Ohromujúcim prízvukom v tejto kúpeľni je tmavá dlažba v oblasti sprchy.

Vzor mramoru na dlaždici zlepšuje pastelové pozadie.

Moderné dizajnové nápady pre detské kúpeľne

Dlaždice - ideálne pre miestnosti s vysokou vlhkosťou. Nové nápady na dizajn, množstvo textúr, odtieňov a veľkostí umožňujú urobiť najlepšiu voľbu pre každý interiér.

Loading...