Krása

Fox Tattoo: symbolový význam, náčrty, atraktívne kresby pre dievčatá a mužov

Tetovanie je spôsob sebavyjadrenia, snaha o to, aby ste sa stali originálnymi a atraktívnejšími. Väčšina ľudí sa obmedzuje na klasický súbor živočíšnych tetovanie, pričom používa obraz tigra, vlka alebo medveďa na ich telách. Ale líška tetovanie bude originálnejšia a zaujímavejšia možnosť. Tento obrázok je zriedkavý, ale dievčatá čoraz viac používajú toto atraktívne a mazané zviera na zdobenie svojho tela.
Fox tetovanie

Symbolizmus tohto zaujímavého a atraktívneho zvieraťa v ruskej mytológii je pravdepodobne známy. Fox - dravé zviera, ktorého puncom je šikovnosť a podvod. Je schopná kruhu okolo prsta každého, kto sa s ňou bude zaoberať. Okrem toho rôzne národy spájajú toto načervenané zviera s peklom a jeho vládcom - princom tmy.

Mnohí veria, že ruské príbehy a presvedčenia o šialenej líške majú svoje pôvody zo škandinávskych legiend. Základný význam líščí tetovanie pre dievčatá je symbolom podvodu, zvádzania a pokušenia. Dievča s podobným obrazom na svojom tele je zakázané ovocie v Rajskej záhrade a varuje okolo seba, že by mala byť veľmi opatrná. Tattoo nositeľka ukazuje, že nie je len mazaná a nebezpečná, ale aj veľmi šikovná, v prípade potreby môže opustiť ľudí, ktorí ju kontaktovali v žiadnom prípade.

V mnohých krajinách sa hodnota tohto symbolu mení, napríklad, Číňania od dávnych čias veria, že líška je symbolom úspechu, šťastia a dlhovekosti. Mystický výkon sa pripisuje tomuto obrazu, schopnosti líška reinkarnávať do človeka. Japonsko sa tiež domnieva, že toto zviera sa môže reinkarnovať a samotný líškový symbol predstavuje bohatstvo, je schopný prilákať zisk a zlepšiť obchodné zručnosti svojho majiteľa.

V starovekom Egypte bola liška považovaná za znak zneužitia a levity, často sa porovnávala s tým, čo je spravodlivejší, ktorý vládol mužom svojou atraktívnosťou a sexualitou. Kelti považovali líšku za symbol úspechu a víťazstva, verili, že by to urobilo neporaziteľnými, obratnými, mazanými a zlepšujúcimi intuíciu. Líška by tiež mohla chrániť pred ohňom, zločincami a inými problémami, podľa presvedčení tej doby.


Indiánske kmene prirovnali líšku k posvätným zvieratám, rešpektovali ju a ctili ju, najmä bojovníkov, lovcov a šamanov. Dôvodom toho - šelma má všetky kvality potrebné pre úspech každého z nich. To je dôvod, prečo sa mnoho indiánov aplikovalo na tvár líšky s úškrnenou čeľusťou.

Mnohí tiež verili, že obraz líšky na tele by chránil pred popáleninami. V tomto ohľade bolo lietajúce tetovanie veľmi obľúbené u kováčov. Obyvatelia škandinávskych krajín považovali líšku za symbol znovuzrodenia, začiatok nového života, pre ktoré bolo toto zviera patrónou dojčiat a tehotných žien. Existuje presvedčenie, že líška ukradla oheň a priniesla ho na Zem, takže tetovanie s obrazom tejto šelmy používali čarodejníci a liečitelia a snažili sa získať silu červeného zvieraťa.Fox tetovanie pre dievčatá a mužov

Okamžite stojí za zmienku, že muži na takýchto tetovaniach neakceptujú a prakticky ich nepoužívajú, pretože liška je symbolom ženy a na dievčenskom tele je oveľa bežnejšie. S pomocou tohto obrazu dievčatá sa snažia ukázať všetkým svoje tajomstvo a tajomstvo, zručnosť, mazaný a mazaný názor. Vo všeobecnosti je to celkom opodstatnené a zodpovedá realite. Líška nie je príliš agresívna, ale predsa predátorské zviera, ktoré dokáže bojovať až k smrti. Dievčatá často používajú takýto obraz a potvrdzujú svoju lásku k deťom, lebo liška stojí na smrť, chráni svoje potomstvo pred nebezpečenstvom alebo smrťou.

Líza líca na ženskom tele symbolizuje mazaný a podvodný charakter dievčaťa a môže byť aj abstraktné, ako aj varovné. Tiež takýto obraz môže byť použitý ako obranná reakcia, ktorý zostáva viditeľný pre okoloidúcich, koho to môže vydesiť od majiteľa tetovania. Väčšina dievčat s týmto tetovaním poukazuje na ich originálnosť, schopnosť kruhovať ich páchateľa okolo prsta a dáva mu nepríjemné prekvapenie.

Predtým toto tetovanie používali dospelí a skúsené ženy, ktoré symbolizovali líšku ťažkostí, s ktorými prechádzali s vysokou hlavou. Teraz je obraz líška bežnejšie na tele mladých dievčat, pretože je to pre nich pekné. Mladšie, naivné a hravé dievčatá používajú tetovanie s obrazom nie dospelého, ale malého líška, ktorý preukazuje, že majiteľ tetovania sa tvorí len ako žena.Pokiaľ ide o líšku na telo mužov, má úplne iný význam, symbolizujúci šťastie a úspech finančných záležitostí. Ďalším významom tetovania pre silnejší sex je sloboda, pretože líška bude skusiť svoju nohu lepšie, než bude chytená do pasce.

Fox tetovanie vzory

Ak prejdete do salónu a vyberiete náčrt, majster bude schopný ponúknuť desiatky alebo dokonca stovky krásnych a originálnych náčrtov. Pri výbere optimálneho obrazu je potrebné brať do úvahy typ zvieraťa (je plne zobrazené alebo len jeho tvár). Pri výbere obrázka je potrebné venovať pozornosť podrobnostiam, prítomnosti ďalších prvkov a farebnej schéme, ktorá sa použije.

V závislosti na zvýraznenej oblasti sa zmení význam tetovania, napríklad zobrazením hlavy, hlavným aspektom je zvedavosť majiteľa, ak je chvostom obratnosť líška. Výraz papule tiež umožní vyjadriť emócie, ak líška zamilovala, potom bude symbolom mazania a mazania, a ak má úsmev, potom je to agresia, pripravenosť na duel.

Aj na internete nájdete mnoho náčrtov, v ktorých sa zviera ohýba a prejavuje jeho flexibilitu. Tento symbol bude perfektným riešením pre dievča, ktoré chce demonštrovať svoju sexualitu. Líška naklonená - žena potrebuje teplo a náklonnosť, ukazuje slabosť a zraniteľnosť.

Zviera môže byť zobrazené nielen nezávisle, ale aj okrem iných prvkov, často iných zvierat alebo vtákov. Pôvodná verzia bude predstavovať vranu a líšku a skutočným majstrovským dielom bude tetovanie vlka a líška - symbol šedého ľadu a červeného plameňa.Loading...