Krása

Dámske módne klobúky: jeseň-zima 2017-2018 rok

"V prírode nie je nič viac volatilné než ženský klobúk"

Joseph addison

Dámsky klobúky boli po dlhú dobu nespravodlivo preškrtnuté zo skutočných predmetov dámskej šatne. Ale ešte horšie je, že boli pridané do zoznamu smutných a smutných vecí, ktoré môžu ženám pridať vek. Ale slávni kočovníci popierali vyššie uvedené vyhlásenie a priniesli dámske klobúky do kategórie štýlových a módnych vecí.

Hlavné jesenné-zimné trendy módnych klobúkov pre ženy v rokoch 2017 - 2018.

Módna dámska klobúk nadchádzajúcej sezóny má prvé miesto v rebríčku štýlových doplnkov.

Prezentované na výstave dámske klobúky - štýlové, romantické, dávajúce eleganciu a tajomné neodolateľné. Vzhľadom na preferencie väčšiny žien, dizajnéri spojili praktickosť, komfort a luxus. Moderná úprava dámskeho klobúka spĺňa všetky štandardy nových trendov. Je dôležité používať len príslušenstvo na lokalite.


Dominantné farby, v ktorých sú vyrobené dámske klobúky, sú piesok, svetlo šedý a čierny. Avšak dizajnéri najslávnejších módnych domčekov považovali za nevyhnutné, aby v chladnom období priniesli dojem jasu a uvoľnili svoje klobúky v tlmených červených, azúrových, burgundských, svetlo zelených a modrých odtieňoch. V takýchto farbách vám klobúk umožňuje vyzerať trendy. Využite to. Roztrhané červené odtiene klobúka vás oddelia medzi prudy. Hlavná vec je pokúsiť sa nosiť viac ako tri farby na vás, a vybrať zodpovedajúce klobúk podľa vášho typu farby vzhľadu.

Materiál na výrobu dámských klobúkov sa používa iba vysokokvalitne, s ušľachtilou textúrou. Koža, semiš, tvíd a plsť - najpopulárnejší základ pre šitie štýlových klobúkov. V nových zbierkach sa však navyše prezentujú klobúky vyrobené z krátko ozdobenej prirodzenej srsti.

Šaty dámske klobúk - trend sezóny. Moderné modely sú veľkoryso zdobené dekoratívnymi prvkami, ako sú: saténové stuhy a kvety, kamene a kamene, spony a brošne, volánky, volánky, pruhy, očká, závoj a ďalšie.

Moderné modely klobúkov pre ženy

V najbližšej sezóne zostanú najpopulárnejšie štýly klobúkov pre krásnu polovicu ľudstva:

  • fedor;
  • široký klobúk;
  • kožušinový klobúk;
  • kovbojský klobúk;
  • zvon;
  • hadicu;
  • slamený klobúk;
  • pletené čiapky;
  • cap.

Rozmanitosť modelov moderných žien klobúkov je ohromujúca. Podrobnejšie štýly moderného moderného príslušenstva budeme ďalej zvažovať.

Theodore

Hlavným trendom nadchádzajúcej sezóny je klobúk mužského typu s úzkymi stranami a vysokou korunou. S týmto klobúkom získate veľa možností pre kombinácie so zvyškom oblečenia. K dnešnému dňu nie je potrebné kombinovať módne klobúky značky Fedora s klasickými prvkami ženského šatníka. Vyzerá to skvelo pri dievčatách so džínsy, dáva mladým damašku a ľahkosť.

Klobúk s veľkým okrajom

Najpopulárnejší model klobúka v posledných rokoch je široký. Ak chcete vyzerať ako sofistikovaná očarujúca dáma alebo hollywoodská hviezda, rozhodnite sa pre luxusné klobúky so širokým okrajom. Nohavicový oblek, plášťové šaty, kožušinový kabát sú ideálne pre široko prelínajúce sa myšlienkové modely čiernych alebo šedých odtieňov. Nezabúdajte však na zákon o štýle: klobúk so širokým okrajom je vhodný len pre ženy s vysokým vzrastom.

Kožušinový klobúk

Neobvyklá verzia zimnej čelenky je klobúk dámskej z kožušiny, v dokonalom súlade s kabátom a klasickými bundami. V nadchádzajúcej sezóne sú takéto modely vyrobené s úzkymi políčkami, korunou kruhov a len z hladkých krátkych koží.

Klobúk kovbojský

Pre kovbojský klobúk je potrebný starostlivý prístup k výberu oblečenia. Môžu byť vyrobené v piesočných, šedých, béžových alebo žltých odtieňoch. Vyzerá to skvele v duetách s košeľou a džínsy, ale určite nestojí za to, že by ste ich mali nosiť s vojenskými alebo športovými štýlmi.

zvonovitý klobúk

Výraznosť a presnosť, ktoré sú charakteristické pre štýl klobúka. V klobúkovom móde sa vrátili z dvadsiatych rokov. Samotný klobúk vyzerá ako zvon, ale spĺňa všetky požiadavky romantického obrazu a dokonale sa prispôsobuje klasickému kabátu mužského strihu. Pre cloche nie je dôležitý ani typ tváre ani dĺžka vlasov. Je doslova univerzálny a dokonale vás chráni pred mrazom v nadchádzajúcej zimnej sezóne.

hadicu

Slauch je malý elegantný klobúk s jemnými spodnými políčkami a zaoblenou korunou. Ľahko zapadá do ženskej šatníka. To dobre funguje nielen s mladými džínsy. Ale aj klasický oblek na nohavice.

slamený klobúk

Nie je to slamák. Coco Chanel predstavila bohémskú a obmedzujúcu sa čiapku do ženskej módy. Dnes je to dôležité so špeciálnou korunou, ktorá nepresahuje tri centimetre. Dámske čiapky dokonale vyzerajú ako večerné šaty.

Pletená čiapka

Háčkované dámske klobúky - najväčší rozpočet a najlepšia možnosť pre nadchádzajúcu zimu. Hlavná vec je, že párenie bolo čisté a zručné, bez hry farieb a ozdôb. Povolené sú iba ozdobné prvky, ktoré pridávajú do záberu zvláštny šarm.

vojenská čiapka

V predvečer nadchádzajúcej chladnej sezóny, očarujúce dievčatá, ktoré sú zvyknuté na nadšenú komplimenty v ich prejave, odporúčajú štylistickí ľudia, aby sa pozreli na čiapky plsti atraktívnych a štýlových štýlov. Budú vytvárať svetlé a nepoškodené módne zameranie na vytvorený štýlový obraz.

Módna dámska klobúk sezóny jeseň - zima 2017 - 2018 je skvelou alternatívou k praktickému klobúku a štýlovým spôsobom nastavuje tón pre eleganciu. Pani v štýlovom klobúku nejde chodiť s nákupnými taškami, zmätenosť a tajomstvo sú pre ňu vždy zvláštne. Avšak je nevyhnutné, aby toto príslušenstvo potrebovalo správne vybrať veci z šatníka, aby vyzeralo štýlovo a moderne. Mimochodom, ďalším doplnkom klobúka je to, že dokonale udržuje styling a nedeformuje vlasy žien.

Dúfame, že prezentovaná fotogaléria módnych ženských klobúkov vám pomôže rozhodnúť sa o výbere pokrývky hlavy.

Loading...