Krása

Biele tetovanie: Krásne nápady s hodnotou

Napriek tomu, že tetovanie sú spojené s niečím jasným a nápadným, každý rok stále viac a viac populárne získavajú obrázky na tele, maľované bielym atramentom. Vyzerajú elegantne a nevynikajú na tele. Preto sú vyberané aj tými, ktorí sú skeptickí voči tomuto typu prejavu individuality.

Biele tetovanie: funkcie aplikácie

Mnohí tvrdia, že biele tetovanie je oveľa atraktívnejšie než klasické. Z časti je to pravda, ale predtým, ako sa prihlásite k pánovi, musíte sa oboznámiť s dôležitými nuansami.

Ak chcete tetovanie vidieť na koži, je potrebné zaviesť biely atrament oveľa hlbšie ako ostatné. Preto je proces prenosu obrazu často veľmi bolestivý. Ale zároveň takéto tetovanie nie sú veľmi trvanlivé. Faktom je, že pokožka sa pravidelne aktualizuje, a preto sa môže postupne stať hnedá alebo žltá. Samozrejme, je možné sa im vyhnúť s náležitou starostlivosťou a pravidelnými návštevami na opravu pána.

Ľudia sú často alergickí na biely atrament, takže musíte byť pripravení na to. V tomto prípade je lepšie odmietnuť použiť tetovanie alebo zvoliť inú farbu. V opačnom prípade môže obrázok vypadať príliš konvexne. Niektorí dokonca nechávajú za sebou hlbokú jazvu, ktorá nevyzerá veľmi esteticky príjemná.

Ak chcete, aby tetovanie vyzeralo slušne, je lepšie si vybrať krásne vzory s jasným obrysom. Faktom je, že príliš malé vzory niekedy menia farbu a vyzerajú viac ako škvrna na koži. Mnohí dokonca poukazujú na zvláštnu podobnosť takýchto tetovanie s problémami s kožou alebo vyrážkami.

Podľa majstrov je veľmi ťažké predpovedať, aký bude výsledok aplikácie tetovania v bielom atramente. Faktom je, že farba vzoru závisí vo veľkej miere na tóne pleti. Preto veľa po aplikácii atramentu dostane tetovanie so žltkastým podtextom, zatiaľ čo iné zostávajú s takmer viditeľným vzorom. Z tohto dôvodu nie každý kapitán preberá takú zložitú prácu. Mnoho ľudí vám odporúča vytvoriť kontrastný čiernobiely obraz, aby vyzeral slušne.

Vďaka všetkým funkciám aplikácie budú náklady na tetovanie s bielymi farbami výrazne vyššie ako klasické verzie. Preto sa písomne ​​obráťte na pána, pripravte sa na to.

Biele tetovanie: ako si vybrať vzor a miesto, ktoré sa má použiť

Napriek prítomným nedostatkom takýchto tetovanie sa mnohí stále opierajú o svoje smerovanie. Koniec koncov, hlavnou vecou je vybrať správny obrázok, ktorý bude vyzerať dobre. Samozrejme, ak chcete tetovanie v bielom atramente, budete musieť opustiť realistické fotografie, prechody a ďalšie.

V tomto prípade vzory s jasným obrysom vyzerajú oveľa výhodnejšie. Vďaka tomu sa tetovanie nezmieňuje s farbou kože. Nápisy v cudzom jazyku vyzerajú veľmi elegantne. Aby zostali dlho čitateľné, musíte vybrať správnu hrúbku čiary, písmo a farebný tón.

Niektorí ľudia si vyberajú malé kresby, ale často sa časom menia a nevyzerajú veľmi esteticky. Vzory čipiek, ktoré môžu byť minimalistické alebo objemnejšie, vyzerajú oveľa lepšie.

Treba poznamenať popularitu kvetinových motívov. Zostávajú dôležité, aby vytvorili klasické tetovanie a farebné a biele možnosti. Vyzerá naozaj veľmi ženská a málo. Pokiaľ ide o hodnotu, v prípade bielych výkresov to závisí od prítomnosti tŕňov a ďalších prvkov.

Mnoho majstrov nepoužíva len biele farby a kombinuje ich s kontrastom. Vďaka tejto kombinácii je obraz lepšie rozlíšený na koži a vyzerá viac objemnejší, jasnejší.

Čo sa týka výberu miesta pre tetovanie, nie je nič zložité. Najlepšie je použiť obrázok v oblasti, kde ho môžete skryť, ak je to potrebné. Toto riešenie je ideálne pre kancelárskych pracovníkov. Okrem toho, kvôli nedostatku vystavenia slnečnému žiareniu, tetovanie bude vyzerať oveľa dlhšie.

Zóna krku je veľmi populárna. Ale tento nápad odpudzuje veľa ľudí, pretože proces uplatnenia tetovania bude určite bolestivý.

Dievčatá často robia malé kresby na vnútornej strane zápästia. Vďaka umiestneniu tetovania môžete hodiny alebo náramky ľahko skryť.

Tiež vyzerá veľmi štýlové biele tetovanie na rukách, oblasti predlaktia. Táto možnosť je vhodná pre odvážne dievčatá, ktoré chcú viac pozornosti.

Starostlivosť o tetovanie v bielom

Ako viete, po aplikácii vzorky si pokožka vyžaduje starostlivú starostlivosť. O najjednoduchších základných pravidlách sa hovorí kapitánovi bezprostredne po procedúre. Existujú však ďalšie kľúčové pravidlá starostlivosti, vďaka čomu bude tetovanie trvať dlhšie.

Bezprostredne po ukončení procedúry musíte dodržiavať rovnaké pravidlá ako pri pravidelnom tetovaní. Hlavnou vecou nie je zabudnúť na používanie antiseptických látok.

Ako už bolo uvedené vyššie, biely pigment nie je tak dlho udržiavaný pokožkou. Preto je veľmi dôležité chrániť tetovanie pred slnečným žiarením, extrémnym chladom, sušením a podráždením. Niektorí majstri odporúčajú zdržať sa jazdy do sauny alebo solária.

Výkres bielej farby sa môže nakoniec zmeniť pod vplyvom chemikálií. Aby sa tomu zabránilo, je lepšie nevystavovať ho chemikáliám v domácnostiach a nie robiť chemický peeling. Ak budete robiť procedúry, pre ktoré sa používa laser alebo oxidant, skúste spoľahlivo chrániť tetovanie pred ich účinkami.

Bez ohľadu na to, ako starostlivo sa staráte o tetovanie, skôr alebo neskôr sa musíte zaregistrovať s majstrom pre korekčný vzor. Frekvencia návštev závisí nielen od starostlivosti, ale aj od kvality farby, tónu pleti a rýchlosti obnovy tkaniva.

Samozrejme, biele tetovanie vyzerajú nezvyčajne a úplne originálne. Ale nie každá dievčina sa rozhodne urobiť takúto možnosť. Ak sa stále rozhodnete vyskúšať, nezabudnite vybrať dobrého pána. Koniec koncov, jediný spôsob, ako budete mať istotu v kvalite práce.

Aké tetovanie máte radi: klasické, farebné alebo biele?

Loading...