Články

Módna nahá manikúra 2019: 100 jemných a štýlových fotografických nápadov

Nude manikúra je jednoduchosť a prirodzenosť - dva smery, ktoré charakterizujú vektor modernej módy. Súhlasím s obrazom chytľavej dievčiny v pevnom šatách, složitými dizajnmi na hlave, "ťažká" manikúra s kamienkami a leskom už viac nespôsobuje potešenie.

Stále sa na móle objavujú elegantné modely v elegantných šatách s prirodzenými odtieňmi, so svetlými mäkkými kudrlinkami a nechtíkmi zdobenými lakonickou nudou manikúrou. Tento dizajn vyzerá veľmi netriviálne, elegantný a štýlový. Zdokonaľuje imidž dievčat, pričom sa zameriava nie na vonkajšiu krásu a bleskosť, ale na bohatstvo charakteru a duše.


Štýlová nahá manikúra 2019: prirodzenosť a krása v jednom dizajne

Slovo "nide" v angličtine znamená nahé alebo jednoducho interpretívne fyzické. V skutočnosti, nahá manikúra je množstvo béžových odtieňov, ktoré majú viac ako 1000 podtónov.

Medzi najdôležitejšie telesné odtiene je možné identifikovať:

 • dymový ruže - ružový tón s fialovým podtónom
 • Siena - svetlohnedá farba s výrazným teplým podtextom
 • losos - losos
 • broskyňový strom - teplý broskyňový, prachový a veľmi pokojný odtieň
 • Japonský javor - bohatá a hlboká kombinácia hnedej a ružovej

Tieto odtiene sa najčastejšie používajú pri vytváraní prirodzenej a stručnej nude manikúry. Tvrdia, že telo nechtového umenia nie je vôbec banálne a jednoduché. Jemná nahá manikúra zachytila ​​srdcia tisícov módnych umelcov po celom svete a v roku 2016 sa sotva stáva samostatným smerom.

Matná nahá manikúra 2019: nádherné sametové nechty

Sametová manikúra fascinuje svojou jemnosťou a vonkajšou jednoduchosťou. Mliečne, kávové a béžové odtiene sú klasické za čas a módu. Matné prevedenie je vhodné v každodenných, slávnostných a obchodných lukoch, ale ešte atraktívnejšie vyzerá v kombinácii s rôznymi dekoráciami. Aby váš sametový dizajn nevyzeral, akoby ste nechceli nechty nechty, ponúkame vám niekoľko nápadov:

 • pridajte matnú manikúru s lesklými prvkami. Môže to byť strieborný alebo zlatý vzor, ​​veľkolepé šperky s rub-in, originálne fóliové vzory.
 • používať geometrické vzory - kresby s geometriou alebo zvieratami v štýle origami vyzerajú skvele v kombinácii s matným nahým. Je to ideálne pre dievčatá, ktoré dávajú prednosť štýlu minimalizmu.

 • dopĺňajú dizajn s mramorovým vzorom - tento módny trend sezóny sa stal obľúbeným u mnohých módnych návrhárov. Mramorová manikúra navyše vyzerá skvele v kombinácii s bielou a béžovou farbou.
 • Nezabudnite na klasiku, menovite na manžúru na bundy a mesiac. Je to ideálne pre mladé romantické dámy alebo kancelárske dámy. Navyše, pastelová bunda bude výherná pre zdobenie nechtových nechtov.

Štýlový dizajn nahý manikúra 2019

Dievčatá, ktoré dávajú prednosť neutrálnym béžovým odtieňom laku, sú ťažko schopné výstrednosti. Ale štýlové umenie 2019 je navrhnuté tak, aby prelomilo tieto stereotypy. Je načase zabudnúť, že aktívne odtiene sú vhodné len v kancelárskych a obchodných prostrediach. Ponúkame vám originálne nápady na premenu vášho lakonického umenia na odvážnu, náročnú a minimalistickú perfektnú manikúru.

Módna nahá manikúra s vzorom 2019

Kresby a vzory na nechty - najjednoduchší spôsob, ako zdobiť obvyklý dizajn bundy alebo mesiaca. Je dôležité pamätať si na základné pravidlá kontrastu, ktoré kombinujú svetlo s čiernym obrysom obrazu.

Čo presne zobraziť na nechty závisí od vás. V trende sú kvetinové vzory pozdĺž okraja dlhých nechtov, karikatúrnych tvárí, zvierat z origami, geometrie a jednoduchých štetinových čierných či strieborných línií. Pre inšpiráciu vám ponúkame fotografickú zbierku štýlových nechtových umeleckých výkresov.

Nude Glitter Manikúra 2019

Obrovská škála skvelých textúr vám umožňuje vytvoriť stovky originálnych umeleckých diel pre každodenné a slávnostné luky. Glitter, kamifubuki alebo stardust pomôžu diverzifikovať jemný pastelový dizajn. Experimentujte s akrylovým práškom alebo jemným úsekom ombre farby, vytvorte hlbokú hru s trením. Iste, výsledok vás nesklame.

Nude manikúra s geometriou 2019

Win-win spôsob, ako upútať pozornosť ostatných na ich nechtíka, je vytvoriť atraktívne nechtové umenie so zložitými geometrickými vzormi. Urobte si manikúru s priamkami, jednoduchými geometrickými vzormi - trojuholníky alebo štvorce. Konštrukcia s etnickými vzormi a lakonickými bodmi rôzneho priemeru vyzerá prekvapujúco a pôsobivo.

Jemná nahá manikúra s vodnými nálepkami

Rozmanitosť štítkov pre umenie nechtov je taká obrovská, že pred každou módnou ženou existuje rozumná otázka výberu najvhodnejšieho vzoru. Pomôžeme vám, aby ste sa rozhodli. V kombinácii s nahým manikúrom, kvetinové zloženie vo všetkých ich prejavoch vyzerá skvele. Vyberte vodné nálepky s:

 • ruže, pivonky, orchidey a iné šľachtické kvety
 • divoké kvety - malé vzory vyzerajú obzvlášť krásne a jemné
 • trávu a rôznorodú vegetáciu - môžu to byť listy monstera, na každom letáku vetvičky s malými kamienkami

Pripravené samolepky pomáhajú tým módnym návrhárom, ktorí nemôžu dostať jasnú a krásnu kresbu štetcom. Vďaka použitiu na báze vody je tento vzor trochu rozmazaný, s efektom dekupáže.

Nude manikúra s fóliou: výtvarné umenie z roku 2019

2019 má za cieľ vrátiť lásku módnych žien k ženským formám nechtíka - oválneho alebo mandľového tvaru. Podlhovastá doska na nechty so zaoblenými špičkami je to najlepšie, o čom sa môžete zamyslieť za originálne nechtové umenie s fóliou.

Foil, ako pokračovanie trendu pre lesklé a futuristické nechtové umenie, vyzerá menej chytľavá, ale nie menej pôsobivá a atraktívna. Používa sa na zdôraznenie niekoľkých prstov s abstraktnými kresbami alebo trojrozmernými ornamentami.

Fólie možno použiť na vytvorenie manikúry v štýle:

 • rozbité sklo - používa sa špeciálna holografická fólia, ktorá je nakrájaná na malé kúsky, ktoré sa podobajú fragmentom
 • Manikúra so zlatou, striebornou alebo farebnou fóliou - materiál je úplne rozložený na prízvuku klinec alebo celé ornamenty sa robia pomocou pokrčenej fólie. Príklady takýchto štýlových nechtových umeleckých diel nájdete nižšie.
 • Yuki vločky sú hotové kusy, ktoré sa podobajú na fóliu. Vonkajšie, yuki vločky sú podobné metalizovaným váhy rôznych odtieňov, ktoré vyzerajú skvele v kombinácii s nudnými odtieňmi.

Nude manikúra bude vždy v trende. Bez ohľadu na to, ako sa zmení módne preferencie a odtiene, pastelové farby vždy nájdu svoje použitie v jemnom a výstižnom umeleckom umení pre každý deň a pre zvláštne príležitosti. Uchovávajte vo svojom zásobníku niekoľko fliaš s guličkami na holenie a vynikajúcu manikúru pre vás.

Loading...