Články

TOP 10 thrillerov 2017: vzrušenie TV obrazoviek

Fanúšikovia akčných filmov si môžu vychutnať početné thrillery, ktoré vyšli v roku 2017. Thrillery majú komediálne prvky, rovnako ako tmavú farbu. V každom prípade, pri výbere kvalitného filmu, bude divák schopný získať očakávané vzrušenie.

"Alien"

Jackie Chan v roli veterána vietnamskej vojny trpí mnohými tragédiami v živote: popravy jeho otca, väzenia, vzdelávacieho tábora, strata detí a žien. Najnovšie udalosti sa odohrávajú už vtedy, keď sa hrdina usadí v Londýne a snaží sa viesť pokojný meraný život. Neochota a neschopnosť polície pomôcť mu potrestať vrahovia svojej dcéry a manželky núti hrdina nezávisle vyšetrovať a spomínať si na svoju temnú minulosť demolačného muža.

Tí, ktorí prichádzajú do kina sledovať klasický film s Jackie Chan, čakajú na maximálne sklamanie. Neexistujú nekonečné bitky kung fu a vtipné vložky. Film je dosť hlboký. Všetko je postavené na tajnej hre úradníkov a vrchole teroristickej organizácie. Hrdina Jackie v skutočnosti nemení priebeh udalostí, len neustále "kráča na chvost" jedného z hlavných darebákov filmu.

"Obálka"

Príbeh filmu je jednoduchý, ale zasieva intrigy. List zasiela korešpondenciu jednej z firiem. Sekretár požiada vodiča svojho spoločného šéfa, aby prevzal obálku na uvedenú adresu. Na mieste sa Igor (vodič) stretne so starou ženou, ktorá požiada o doručenie listu na novú adresu, ktorá sa neočakávane objavila na obálke. Babička ponúkla vodičovi starobylú mincu a hrdina sa zhodol.

Napriek jednoduchosti sprisahania sa režisérom podarilo vytvoriť atmosférický thriller s prvkami hrôzy. Film je jasne sprísnený, ale na úrovni, v ktorej sa teraz nachádza kino tohto žánru, môžeme povedať, že autori obálky dosiahli dosť dobré výsledky. Hra hlavnej postavy necháva veľa byť žiaduca, ale jeho kolega Julia Peresildová sa zdá byť harmonická v akejkoľvek podobe.


"Flatliners"

Skupina študentov medicíny prišla so zaujímavým zážitkom. Striedavo vstupujú do stavu klinickej smrti s pomocou svojich kolegov, ktorí musia neskôr vytiahnuť "cestujúceho do ďalšieho sveta" späť. Počas experimentu chcú znaky zistiť, čo je na druhej strane života. Takáto nebezpečná hra vedie k tomu, že jeden zo študentov sa vráti z ďalšieho sveta s hrozným príveskom. Neskôr sa cítia aj ostatní hrdinovia.

Film sa stal remakeom toho istého filmu, ktorý bol natočený pred mnohými rokmi. Potom "Komatozniki" narazil na top-grossing filmy. Nová verzia je ďaleko od pôvodného. Film nie je strašný, nie je schopný vydesiť toľko ako prvý film. Hlavná myšlienka obrazu však zostala rovnaká. Prečo autori zopakovali film, ktorý bol už natočený, a je tiež tak nešťastný, nepochopiteľný.

"Rezidentné tiene"

Dom, ktorý sa nachádza v malej vzdialenosti od mesta, má päť detí.
Postarajte sa o mladšieho staršieho brata Jacka. Ich matka nedávno zomrela, ale o tom nikto nevie, pretože dospelí okamžite zasahujú do života bratov a sestry a usadzujú ich v rôznych sirotincoch. Tajomstvo osirotenej rodiny je ohrozené, keď sa starší brat sa zamiluje do susednej dievčiny. Navyše život detí komplikuje tajomného obyvateľa domu, ktorý nepatrí tomuto svetu.

Hlavnou výhodou filmu je atmosféra vytvorená v scénach. Šetrí, keď film nemá originálnosť. Vďaka zvukom a náhlym pohybom nie je čerpanie hrůzy. Strach sa v priebehu akcie jednoducho vznáša vo vzduchu. Toto je vrchol filmu.

"Golem"

Príbeh sa koná vo viktoriánskom Londýne. Tu je spáchaná séria vrážd. Celkový reťazec by mal zahŕňať aj smrť Johna Creea. Spočiatku jeho manželka bola obvinená z jeho smrti, ale inšpektor Kilder je presvedčený, že ide o chybu. Ale stopy ho stále vedú k štádiu, v ktorom podozrivý pracuje.

Autor popísal niektoré detaily zabíjania, čo mu umožnilo myslieť si, že bol inšpirovaný zločinmi legendárneho Jacka Rippera, ktorý v Londýne pôsobil v roku 1888. Tento pozemok je dosť zmätený. V minulosti existujú spätné väzby, aktuálne udalosti, súdne spory. V určitom okamihu sa väčšina divákov unavuje závratnými obrazovými zmenami a stráca závit toho, čo sa deje.

"Vyrobené v Amerike"

Barry Seale prepravuje cestujúcich. Súčasne s nimi prepravuje pašované tovary z USA do Kanady. Keď sa to dozvie špeciálnym službám, hrdina je nútený špehovať v povstaleckých táboroch a zbierať fotografický materiál o nich. Družobní lordovia z Kolumbie tiež obrátia svoju pozornosť na pilotov a ponúkli mu Barrymu prepravu kokaínu a zbraní za veľmi výhodných podmienok.

Film je trochu prehnaný, čo dokazuje nedostatky demokratického systému v Amerike počas vlády Reagana. Mnohé postavy zaujmú svoje miesta a ich trasa je dokonale sledovaná v priebehu celého pozemku. Film thrillerov robí dynamiku a drámu sprisahania. Diváci sú fascinovaní sledovaním vývoja udalostí od prvej až po poslednú minútu filmu.

"Bez veže"

Na vrchole vojny v Juhoslávii sa armáda USA dozvie, že na dne jazera, ktorá sa nachádza neďaleko od ich miesta, sú tony zlata. Počas druhej svetovej vojny sa nacisti snažili pašovať, ale všetci sa utopili. Vojaci chcú vyzdvihnúť zlato z dolnej časti, držať niektoré z nich za seba a dať zvyšok na obnovu krajiny. Ťažkosti v ceste projektu vytvárajú srbskú armádu. Chcú pomstať generálovi, ktorý ich ukradol.

Tí, ktorí chcú vidieť úchvatné sprisahania sprisahania alebo trochu hodný čin, by mali byť pripravené vopred kvôli sklamaniu. Väčšina filmov sa venuje vypracovaniu plánu na potápanie na dne jazera v opustenom okolí. Je ťažké hovoriť o nebezpečenstve. Film je skôr ako film o dobrodružstve s bankovou lúpežou, ale skupina strážnych ozbrojených na zuby sa neočakáva - nacisti, ktorí sú mŕtvi pred mnohými rokmi, strážia zlato.

"Dobrý čas"

Trestná osoba so skúsenosťami Connieho sa rozhodne okradnúť banku. V prípade, že so sebou berie svojho mentálne retardovaného brata. Keď partneri už utekajú s peniazmi, kapsula s helmou exploduje v jednom z balíčkov vo vrecku. Stroinskí spolupáchatelia sa dostali do nehody a Connieho brat sa zadržali. Hrdina sa podarí utiecť, ale nemôže opustiť svojho zlého brata v ťažkostiach.

Hlavnú postavu hral Robert Pattison a urobil to výborne. Dokázal zmeniť univerzálny názor na seba ako na herca jednej role. Jeho zástupca na dne New Yorku bol jasný a presvedčivý. Film sa ukázal ako dynamický a akčný. Avšak jej ponurá nálada neumožní divákovi odpočinúť na chvíľu.

"Žoldnier"

Počas teroristických činov pred hlavnou postavou Rappa je jeho nevesta zabitá. Mladý muž sa rozhodne pomstiť a sleduje zákazníkov zločinu. Ale v poslednej chvíli je činnosť odškodnenia prerušená zástupcami CIA. Ako odškodnenie sa ten chlap ponúkne, aby sa pripojil k radám špeciálnych agentov a prvou úlohou je zabrániť tretej svetovej vojne.

Autori si vybrali cestu najmenšieho odporu a nič nevymysleli. Moderný svet je ohrozený terorizmom. Preto je "partner" ďalším thrillerom, kde je hlavným nepriateľom terorista. Takéto "opakovania" sú na úkor originality filmu. Prehliadač už na tento problém nereaguje tak zle a v mnohých prípadoch dokonca zostáva ľahostajný k tomu, čo sa deje na obrazovke. Napriek všetkým potrebným komponentom pre dobrý thriller, film nevyvoláva záujem, ale okamžite sa presunie na zoznam bežných nezaujímavých filmov naraz.

"Rukojemníkov"

Príbeh filmu je založený na skutočných udalostiach. Mladí ľudia - deti sovietskych predstaviteľov a predstaviteľov sovietskej republiky - snívajú o tom, že žijú v zahraničí oddelene od svojich rodičov. Dve firmy pod rúškom nevesty a ženícha musia nosiť zbraň vo svojich veciach na palube lietadla. Plán zhabania sa okamžite zrúti a teraz sa páchatelia odvážneho zločinu stanú rukojemníkmi situácie.

Film sa stal emocionálnym a skutočným. Autori sa zamerali nielen na samotný zločin, ale na pocity zločincov v láske. V určitom okamihu vzniká dojem, že režisér sa rozhodol zaviesť mladých ľudí ako hrdinov, ktorí bojujú proti nespravodlivosti systému a situácie. V dôsledku toho každý divák bude nezávisle posudzovať morálny charakter páru.

Pozrite si video: NYSTV - The Genesis Revelation - Flat Earth Apocalypse w Rob Skiba and David Carrico - Multi Lang (Október 2019).

Loading...