Svet

Top 20 najkrajších domácich herečiek

Nie je možné vymenovať jednu z najkrajších herečiek. Koniec koncov, každý má svoj vlastný pojem krásy. Niektoré sú priťahované expresívnymi očami, iné majú pravidelné črty a ešte iní sa na prvý pohľad usmievajú. Ale medzi ruskými herečkami je veľa tých, ktorí možno nazvať najkrajšie. Tu je len malý zoznam krás.

Agnia Ditkovskite

Zvedavý úsmev a prenikavý pohľad okamžite urobili herečku slávnu. Jej prvú úlohu vo filme "The Heat" jej urobila slávna. A to napriek tomu, že Agnii nemá divadelnú výchovu. Po určitú dobu si herečka urobila kreatívnu prestávku, ktorá vážne narušila svojich fanúšikov. Ale veľmi skoro sa vrátila k súboru, hrať vo filmoch "Na hre", "Agent", "Zamietnutie" a ďalšie.

Katerina Shpitsa

Dievča začala svoju kreatívnu kariéru na divadelnej scéne, ale potom ju režiséri všimli a pozvali sa, aby sa objavili vo svojich filmoch. Navyše, Katerina je často viditeľná na rôznych televíznych reláciách, napríklad "presne" a "ľadová". Jej kariéra ako herečka začala filmom "Adam a Transformácia večera".

Anna-Cecil Sverdlov

Od detstva sa dievča snila stať sa balerínou, ale po ukončení štúdia sa rozhodla vstúpiť do divadelného inštitútu. Po skončení štúdia hrala v divadle a v roku 2004 bola pozvaná do kina. Prvou znateľnou prácou Sverdlovaho bol obraz "Vôňa divokej ruže".

Anastasia Mikulchina

Slávna Anastasia vytvoril režisér Viktor Merezhko, ktorý ju pozval hrať vo filme Sonya Golden Hand. Po premiére seriálu sa Nastya zobudil slávny. Z jej slávnej práce tiež strieľa v sérii "A úsvitu ticho tu."

Natalya Rudová

V nedávnej dobe začala pôsobiť vo filme. Ale v krátkej dobe sa herečka podarilo získať pevnú armádu fanúšikov. A to všetko vďaka svojej prírodnej kráse a perfektnému tvaru. Je vždy veselá a sladká, ktorá priťahuje pozornosť iných. Do dnešného dňa sa Natalia objavila v 20 filmoch, z ktorých najznámejšia bola jej úloha v televíznom seriáli "Univer".

Christina Asmusová

Plachá blondína vyhrala svojich fanúšikov s peknou tvárou a dobrou povahou. Jednou z jej pozoruhodných úloh bola práca v televíznom seriáli "Interns". V roku 2010 Glamour časopis volal Christina "herečka roka."

Tatyana Arntgolts

Chytré a krásne - to všetko charakterizuje Tatiana. Spectaculárna blondínka, ktorej príroda bola odmenená aristokratickými črtami, krásnym úsmevom a výraznými očami, bola natočená ako v televíznych reláciách, tak v malých epizódach. Jej najznámejšie diela boli obrazy "Madhouse", "Next" a "Manželstvo podľa zákona".

Alina Lanina

Po prvýkrát ju diváci videli na obrazovke v roku 2006, kedy bol uvoľnený film s účasťou "Detektívov FSB", kde v epizóde zohrávala úlohu. A na chvíľu bola výhradne podporujúcou herečkou. Úspešná pre Alinu bola v roku 2013, keď získala jednu z hlavných rolí v seriáli "Tajomstvo Inštitútu šľachticov".

Anna Snatkina

Úspešná a slávna Anna sa podarilo stať sa pár rokmi. V roku 2005 bola pozvaná na hviezdu v niekoľkých televíznych predstaveniach naraz, medzi ktorými "Doomed sa stal hviezdou." V roku 2011 ju magazín MAXIM uviedol ako najsexiálnejšie ženy v Rusku.

Anna Gorshkova

Hlavné vlastnosti Anny, ktoré šikovne používa, sa dajú nazvať oslnivým úsmevom a krásnym pohľadom. Po prvýkrát ju divák mohol vidieť v televíznom seriáli "Poor Nastya", po ktorom sa zúčastnila "Milá Masha Berezina", "Dve osudy" atď.

Nastasya Samburskaya

Nastasya nemá ešte veľa rolí, z ktorých najznámejšie sú televízne seriály "Univer New hostel". No napriek tomu si fanúšikovia v dievčine všimli nielen krásu a vnútorný magnetizmus, ale aj herecký talent. Samburská, okrem filmu, je odstránená v hudobných videách a vystupuje na divadelnej scéne.

Svetlana Khodchenková

Je jasná a výrazná, takže si ju všimli nielen ruskí, ale aj hollywoodski režiséri. Svetlana má množstvo rôznych titulov a ocenení. A jedna z jej najnovších diel bola úloha filmu "Wolverine: Immortal", kde hrával Khodchenkova so slávnym Hughom Jackmanom.

Ekaterina Klimová

Klimova sa stala populárnou nielen pre svoje výrazné oči, ale aj pre svoju charizmu. Nazýva sa krehká, jemná, ženská a neuveriteľne krásna žena. Catherine sa už podarilo hrať vo viac ako 50 filmoch, z ktorých najpopulárnejšia bola "Sme z budúcnosti". Okrem obrazovky filmu je vidieť na divadelnej scéne.

Marina Alexandrova

Mimoriadna krása Alexandrova prekvapuje a fascinuje zároveň, odlišuje ju od množstva krásnych žien. Mnoho závidí jej bezchybnú postavu, nádherné vlasy, perfektné tvárové prvky a skutočný lesk v jej očiach. Marina aktívne pôsobí vo filmoch, hrá v divadle a zúčastňuje sa rôznych reality show.

Anna Khilkevich

Škandinávska a veselá dievča sa stalo slávnym po natáčaní v "Univer". Táto blondína obsadila publikum nielen krásou, ale aj inteligenciou a hereckým talentom. Preto nie je prekvapujúce, že režisér filmu "Firs" to všimol a pozval ho, aby hral vo svojom filme.

Anna Mikhailovskaya

Po prvýkrát Anna začala konať vo filme, keď bola ešte študentka. Vystupovala vo filme "Kadetstvo". Potom sa objavila v "Margosha" a "The Most Beautiful". Mikhailovská má nielen talent na hranie, ale aj sladkú tvár, ktorá ju veľmi obľúbila u ruského publika.

Elizaveta Boyarskaya

Na samom začiatku bola nazývaná presne "Boyarsky dcéra". Preto mala Lisa vynaložiť obrovské úsilie, aby dokázala každému, že nie je len dieťaťom talentovaného herca. Jej prvou prácou bola filmovanie "Najprv po Bohu". Potom vystupovala vo filmoch "Admirál", "Ironia of Fate.", "Five Brides" a mnoho ďalších. Herečka sa nepovažuje za krásna a neprestáva tvrdiť, že hlavnou vecou nie je jeho vonkajšie údaje, ale jej vnútorný svet.

Anna Kalashnikova

Môže byť nazývaná mnohostrannou osobnosťou, pretože Anna sa zároveň zaoberala rôznymi úlohami - účinkovala vo filmoch, bola tvárou SOSU, viedla internetový kanál ELLO a nahrala filmové zvukové stopy.

Loading...