Články

Módna pletená manikúra 2019: štýlové myšlienky sametového dizajnu

Pôvodná technika pletenej manikúry sa objavila pomerne nedávno, ale medzi mnohými dievčatami sa už podarilo získať popularitu. Štýlové ozdoby a tkanie vyzerajú veľmi útulne a roztomile. Rôzne pletené vzory vám umožňujú vytvoriť stovky rôznych vzorov na nechtoch, ktoré vďaka spevneniu s akrylovým pieskom trvajú oveľa dlhšie ako bežné gélové leštidlo.Štýlová pletená manikúra 2019: fotografické nápady na umelecké umenie

Pletená manikúra sa tiež nazýva dizajn sveter. Moderné nechtové umenie v pletenom dizajne predstavuje trojrozmerné a štruktúrované vzory založené na gélovom laku, lesklých povrchoch bez použitia akrylového piesku a širokej škále vzorov vytvorených pomocou posuvných nálepiek.

Pletené prevedenie s akrylovým pieskom je nepochybne obľúbeným umeleckým dizajnom. Prášok dáva špeciálny zamatový efekt a textúru pleteným vzorom. Okrem toho, akryl je ďalší spôsob, ako posilniť dizajn nechtov.

Vytvorte originálnu pletenú manikúru pod silou aj tých najodľahlejších od dievčat. Každá žena v móde môže na svojich nechtoch zobrazovať cikcaky, bodky, pruhy alebo mŕtvolu. Profesionálni majstri nechty idú ešte ďalej a zobrazujú štýlové umenie nechtov v technike ombre na ich nechtoch, dopĺňajú návrhy s ručne písanými alebo posuvnými vzormi. Ponúkame vám, aby ste sa podrobnejšie oboznámili s každou technikou a zvolili najvhodnejšiu možnosť pre výrobu pletenej manikúry.

Ako urobiť pletené manikúru urobiť sami

Než sa rozhodnete pre túto techniku, musíte pochopiť, čo potrebujete na vytvorenie perfektnej pletenej manikúry, ktorá bude vyzerať krásne na nechtoch a bude trvať najmenej 3 týždne.

Vytvorenie háčkovanej manikúry vyžaduje, aby bol gélový lesk polymerizovaný pomocou LED alebo ultrafialovej lampy. Musíte sušiť každú vrstvu laku a nové detaily vzoru. Ak máte základné vedomosti o manikúre, môžete prvý krok vynechať. Odporúčame začiatočníkovi byť trpezlivý, pripraviť nástroje a začať vytvárať štýlovú háčkovanú manikúru:

 • vykonajte prvotné spracovanie nechtov. Ak to chcete urobiť, odstráňte starý povlak, ak nejaký existuje, upravte kutikulu, nechajte voľný okraj nechtu požadovaný tvar, pokryte povrch nechtov primerom.
 • Zakryte nechty základným gélovým leskom. Pre pletenú manikúru dokonale pastelové farby, svetlo ružové, modré odtiene. Kardinálne riešenia, napríklad čierne, čierne, fialové tóny, nie sú vylúčené. Gélové leštidlo naneste do dvoch vrstiev, dôkladne vysušte.

 • použiť vzor. Je dôležité vybrať správny vzor vopred, improvizácia zničí celú manikúru. Použitie cikcakov, ťahov, krížov, bodov, čiar. Vezmite ako pomocníka pri vytváraní pletenej manikúry vaše zimné vlnené oblečenie alebo skopírujte vzory uvedené v fotopríkladoch našej recenzie.
 • ozdoba na nechtoch sa ľahšie aplikuje tenkou manikúrovou kefou. Preto je lepšie použiť nie gélové leštidlo, ale gélové pasty. Je hrubší, hustšie umiestnený na nechty a nerozšíri sa. Skúste použiť vzor tak, aby sa prvky dizajnu nedotýkali, inak sa premenil na pevný vzor, ​​ktorý bude vyzerať nepríjemne.
 • Matný vrch sa používa na zaistenie vytvoreného dizajnu

Originálna pletená manikúra s akrylovým práškom 2019

Pletená konštrukcia s akrylovým práškom je veľmi obľúbená v zimnej sezóne, keď chcete toľko obaliť každý necht v zaujímavom a útulnom dizajne. Na vytvorenie takéhoto dizajnu sa používa akrylový prášok alebo sametový piesok. Technika sametovo pletenej manikúry zahŕňa niekoľko fáz:

 1. Pripravte nechtovú dosku: odstráňte starý povlak, ošetrujte kutikulu, odmasťujte povrch a zakryte nechty so základňou.
 2. Gélové nechty naneste do dvoch vrstiev, z ktorých každý musí byť vysušený v UV lampe, aby sa úplne vysypal.
 3. Použite požadovaný vzor na nechty. Aby to bolo väčšie, použite 2-3 vrstvy gélovej leštiacej alebo gélovej pasty, z ktorých každá je vysušená v žiarovke.
 4. Posledná vrstva nemusí byť vysušená v žiarovke. Je to jeho lepiaca vrstva, ktorá bude slúžiť ako druh lepidla na nanášanie akrylového piesku. Vysušte dizajn UV lampy, vyčistite posledný prášok mäkkou, suchou kefou.

Ombre štýlová pletená manikúra 2019

Ombre alebo gradient robí akýkoľvek dizajn zaujímavejší a originálny. Obzvlášť štýlové farby vyzerajú na pletené manikúre.

Ak chcete vytvoriť vzor pletené ombre, vyberte maximálne 3 farby, najlepšie podobné farbe palety. Zaujímavá a zimná podoba pohodlne vyzerá v kombinácii nasledujúcich farieb:

 • šedá a ružová
 • svetlá a tmavo ružová farba
 • biela a modrá
 • hnedá a biela

Francúzska a mesačná manikúra s pleteným dizajnom 2019

Pletené vzory sa často kombinujú s obľúbenými návrhmi francúzštiny a mesiaca. Tento dizajn vyzerá atraktívne nielen v zime, ale aj v letných umeniach. Tým sa zmení iba paleta farieb a ďalšie dekorácie.

Francúzsky dizajn s pleteným vzorom je často doplnený ozdobnými kamienkami, ktoré výrazne obnovujú zdobenie nechtov. Použite biele, ružové "vajcia", hotové kovové figúrky atď., Aby ste mohli zdobiť nechty.

Módna pletená manikúra na Nový rok 2019

Pletený dizajn je vždy spojený so zimnými mrazmi a sviatočnými prázdninami. Navrhnite si nechty s originálnymi vzormi s tematickými výkresmi. Použite návrh symbolu budúceho roka, snehové vločky, snehuliaky, vianočné stromčeky a iné vzory, ktoré ste spojili s nadchádzajúcou dovolenkou. Pre inšpiráciu ponúkame výber fotografií z najlepších nápadov na novoročné pletené manikúru.

Ak ste nikdy neuskutočnili pletenú manikúru na nechtoch, skúste tento pôvodný, štýlový a fascinujúci dizajn vyskúšať. Teplo vás v zimných mrazoch, vám príjemné teplo a pohodlie.

Rôzne odtiene akrylového prášku a sametového piesku vám umožnia vytvoriť stovky zaujímavých a jasných nechtov, ktoré sa stanú príkladom pre ostatné módne ženy.

Loading...