Články

Zaujímavé a zábavné scenáre pre Nový rok 2019: pre firemné párty, rodiny a deti

Nový rok 2019 sa blíži každý deň a je na čase premýšľať o tom, ako splniť dlho očakávanú dovolenku. Patronka nadchádzajúceho roka - Yellow Earth Pig miluje množstvo jedla a emócií, takže je dôležité dôkladne sa pripraviť na novoročnú noc, pridať plán pre firemné akcie, stretnutie s priateľmi alebo rodinnú večeru.

Predpokladom pre perfektnú dovolenku je prísne pripravený skript, ktorý doslova v minútach opisuje akcie hostí a moderátora. Zaujímavý a nezabudnuteľný scenár predpokladá prítomnosť jasného sprisahania, zapojenie všetkých pozvaných do akcie, vzrušujúce súťaže s povzbudzujúcimi darčekmi. Aké nápady budú zaujímať vaši kolegovia, priatelia a rodina? O tomto všetkom budeme hovoriť v našom podrobnom preskúmaní.

Scenár pre Nový rok 2019 pre rodinnú oslavu a deti

Nový rok bol vždy považovaný za rodinnú dovolenku. Práve v poslednej noci odchádzajúceho roka sa všetci príbuzní a priatelia snažia zhromaždiť na spoločnom stole, dať navzájom príjemné darčeky a žiadať dobro a blahobyt v nasledujúcom roku.

Mnoho mladých ľudí sa snaží uniknúť z rodinnej novoročnej večere iba preto, lebo považujú dovolenku s ich príbuznými za nudné a nemoderné. V skutočnosti príjemná silvestrovská večera závisí od prípravy večera a nálady všetkých členov rodiny.

Najprv venujte pozornosť hlavnému prvku dovolenky - vianočný stromček. Nový rok je nemysliteľný bez ihličnatej krásy, ktorá určuje tón pre celú oslavu. Pripojte sa k procesu zdobenia deti vianočného stromčeka a staršej generácie. To je dobrý dôvod na zhromaždenie rodiny, na zostavenie príbuzných na vlnu nadchádzajúcej dovolenky.

Nový rok v rodinnom kruhu nie vždy znamená, že stôl praskne s jedlom a sleduje modré svetlo v televízii. Tu je niekoľko nápadov, ktoré vám pomôžu urobiť vašu oslavu pamätnejšou.

Udeľovanie komikov rodinných príslušníkov

Pre každého príbuzného pripravte vopred komické písmená, ktoré budete slávnostne prezentovať na novoročnom stole. Vyberte si tie najzábavnejšie a najpríjemnejšie, ale nie útočné úspechy. Napríklad, otec odmenený diplomom "Pre zásluhy pre rodinu", dajte bakalársky diplom vo výslovnosti písmeno "P" na vaše dieťa, a babička "Pre trpezlivosť a vytrvalosť pri sledovaní televíznych seriálov". Takéto listy určite potešia vašim príbuzným.

Súťaže pre rodinnú Silvestrovskú oslavu

Čo nový rok bez zábavy súťaží. Jedinou obtiažnosťou je malý priestor, takže budete musieť opustiť mobilné a aktívne hry. Ak sa oslavy zúčastňujú starší ľudia, potom súťaže nesmú byť hlučné. Prerušte súťaže s nejednoznačnými erotickými podtónmi.

Najjednoduchšia a najznámejšia hra - "Krokodíl". Podstata hry je jednoduchá: moderátor povie niektorému z účastníkov nejaké slovo, napríklad zviera, objekt, rastlinu a musí "vysvetliť" slová o hosťoch bez slov. Takáto jednoduchá hra spôsobuje búrku emócií a smiechu. To je presne to, čo potrebujete pre zaujímavú rodinnú dovolenku.

Ďalšia hra, ktorá je ideálna pre malú spoločnosť, je Fanta. Každá osoba je braná nejakú osobnú vec, napríklad korálky, peňaženku, kravatu a hodí sa do špeciálnej tašky. Moderátor sa spýta hostí: "Čo by mal tento fanúšik robiť?". Hostia určite prídu so zaujímavou a zábavnou úlohou pre majiteľa Fanty, ktorá je však stále neznáma. Keď je "misia" fanta určená z vaku dostane predmet. Majiteľ tejto položky bude musieť splniť želania ostatných hostí.

Scenár nového firemného večierku na Nový rok 2019

Novoročná firemná večera - hlavná udalosť v každom tíme. Úrady sa snažia pripraviť si nezabudnuteľnú dovolenku pre svojich zamestnancov, aby im poskytli možnosť relaxovať a odpočinúť si. Súčasné firemné akcie sa zriedka realizujú bez profesionálnych moderátorov, ktorí majú na sklade asi desať fascinujúcich a mobilných súťaží.

Trend posledných rokov - tematické firemné strany. Jedným z najnaliehavejších tém je pirát. Okrem toho sú tu zaujímavé oslavy s témou gangsterskej atmosféry Chicaga 20. storočia so súvisiacimi príslušenstvami - pištoľami na hračky, palubou kariet a objemom krstného otca.

Bude to zaujímavé a zábavné na firemných párty s orientálnymi motívmi "Aladdin", v duchu brazílskeho karnevalu. Vyberte si kostýmy založené na slávnom filme "Harry Potter", "Alice in Wonderland". Dovolenka s témou upíra sú veľmi populárne.

Na novoročnú firemnú párty je lepšie si vybrať priestranné izby, ktoré umožnia hosťom pozastaviť tanec a hrať zábavné hry. Nepochybne, kancelárske priestory nie sú pre tieto účely veľmi vhodné. Tu je niekoľko možností pre firemný večer nového roka:

  • prenájom rekreačného domu
  • nočný klubový výlet
  • objednávky reštaurácií
  • prenájom nočnej sauny

Bez ohľadu na to, kde sa oslavuje Nový rok, bude dekorácia miestnosti a vhodné kostýmy dôležitou súčasťou dovolenky. Dôkladne premýšľať o svojom obraze, najmä ak je to tématická večierka. Je lepšie, ak sú všetci hostia oblečení v rovnakom štýle, takže vaša oslava bude kreatívnejšia a nezabudnuteľná.

Scenár pre Nový rok 2019 po rozprávke "Tri malé ošípané"

Symbolom budúceho roka je žltá zemská prasa alebo zemská kanec. Veľa príbehov je spojené s týmto zvieraťom v ruských rozprávkach, takže moderátori prakticky nemusia vymýšľať skript na novoročné oslavy.

Najjednoduchšou a smiešnou voľbou pre dospelú verejnosť bude skript založený na rozprávke "Tri malé ošípané". Z podrobností, ktoré potrebujete:

  • prasiatkové kostýmy
  • prasiatka a chvosty a iné atribúty v závislosti od variácie príbehu

Pripravte si žartovú scénu s "prasiatkom" gratulujeme, hrajte hostí, spievajte pieseň spolu s ošípanými. Prajeme si hostí v nasledujúcom roku:

  • nikto nedáva prasa
  • žiadny z mojich priateľov nebol nevďačným prasa
  • v dome nikdy nebol prasiatko, atď.

V dôsledku toho žiadať pozvaných, aby sa zabavili a nepožili sa opití pred prasaním.

Stretnutie nového roka s rodinou, priateľmi, kolegami je druh poslednej etapy nášho úsilia a úsilia, ktoré sme v priebehu celého roka dostali do nášho blahobytu. Je dôležité, aby ste tentoraz strávili zábavu a pohodu. Nezabudnite, že zaujímavá a nezabudnuteľná dovolenka nezávisí od scenára a prostredia, ale od vašej dobrej nálady, ktorá vám prinesie tón pre celú novoročnú oslavu.

Loading...