Články

Štýlový dizajn nechtov na jar 2019: TOP 8 trendových techník a 100 módnych návrhov fotografií

S príchodom jari sa farebná paleta našich obrazov a umeleckých diel dramaticky mení. Svetlé pastelový odtieň nahrádza pastelové upokojujúce odtiene. Jar je najlepší čas priniesť niečo nové, neobvyklé a zaujímavé pre váš obraz a štýl. Po prvé, nechtíky, ktoré potrebujú štýlové a atraktívne nechtové umenie, sú vystavené módnym experimentom.


Krásna a dobre upravená manikúra jari 2019 je prevládajúca v pastelových odtieňoch, ak nie je príliš nasýtená, ale teplá a farebná. V trende príjemných jemných farieb: ružová, fialová, mäta, modrá a ich veľa odtieňov. Na jar roku 2019 je všetko v prioritných roztomilých obrázkoch medveďov, motýľov, divokých kvetov, objemových vzorov na 1-2 nechty atď.

Klasická verzia pre jarnú manikúru 2019 bude francúzsky alebo mesačný dizajn s kvetinovým vzorom, ombre, čipka. Bez ohľadu na zvolené nechtové umenie je dôležité dodržiavať hlavné pravidlo - vybrať správne odtiene gélovky a celkovú farebnú paletu. V našom prehľade sme pripravili 100 štýlových nápadov na jarnú manikúru 2019, ktorá vám pomôže pri vytváraní vlastného umenia.

Nádherná modrá jarná manikúra 2019

Hlavný odtieň jari 2019 bude modrý alebo ultrafialový, hlavný odtieň palety Pantone. Blue očarí svojou hĺbkou a atraktívnosťou. Na jarnom výtvarnom umení sú jemné odtiene modrej dominované efektom ombré. Vyzerá to zaujímavá manikúra "mačacie oko", ale nie v hlbokých farbách s tmavým odtieňom, ale v jemných odtieňoch: chrpa, aqua, nebeská a iné.

Hrať na kontrast, pridať fialové a fialové tóny na modré. Krásna a jarná jasná kombinácia modrej s oranžovou a bielou.

Jarná manikúra 2019 s fóliou

Fólie a iné brilantné dekorácie sú vrchným náterom, ktorý sa rýchlo získava medzi módnymi značkami. Okrem toho môžete vytvoriť takýto dizajn sami pomocou bežnej fólie. Použite ho na vytváranie dúhových vzorov, vytlačte, rozrežte fóliu na malé kúsky a vytvorte efekt "rozbitého skla" na nechtoch. Ak nie je absolútne žiadna túžba polepiť fóliu, potom sa môžeme obmedziť na kamifubuki, ktorý za niekoľko minút vytvorí hru neobyčajnej krásy na nechtoch.

Módne pastelová manikúra na jar 2019

Každá nová jarná sezóna prináša nové nápady pre pastelovú manikúru, tak jemnú a ľahkú. Dizajn s čiernou farbou na nechty, umenie s nechty, geometria, minimalizmus bude vyzerať krásne a detské. Hlavnou vecou nie je zaťaženie vášho nechtíka komplexnými a zložitými vzormi, stačí len niekoľko kresieb "vzduchových kvetov", mikro-kvety, abstraktné údery alebo niekoľko romantických monogramov.

Manikúra s negatívnym priestorom: moderné klinecké umenie jari 2019

Chcete, aby vaša manikúra vyzerala naozaj atraktívna a módna? Potom stačí venovať pozornosť nechtovému umeniu s negatívnym priestorom. Negatívny priestor na manikúru je dizajn bez tienených oblastí. Kombinujte ho s farebnými blokmi, dymovým povrchom, čiernym matným lakom, geometrickými a kvetinovými vzormi. Bola to manikúra s negatívnym priestorom, ktorá zdobila nechty väčšiny modelov na módnych prehliadkach v Miláne a New Yorku.

Štýlová jarná manikúra s kvetmi 2019

Žiadna jarná manikúra nemôže robiť bez floristiky, pretože je to najvhodnejší a samozrejmý vzor pre svetlé nechtové umenie. Ale farby kvetov sú rôzne, tá istá kvetina môže na prvý pohľad vyzerať odlišne v tom istom umení.

Vaša manikúra bude vyzerať úžasne, ak ju vyzdobíte:

  • jedna veľká kvetina - môže to byť nádherná, starostlivo vysledovaná ruža, pivonka, orchidea
  • úhľadná vetvička s listami je ideálnou voľbou pre minimalistickú manikúru
  • pastelový vzor s farbami - použite posuvníky, ručne kreslenie vzoru kartáčiami

Nie je potrebné dekorovať všetky nechtíky s kvetinovými ozdobami, to je druh anti-trend v sezóne. Manikúra by mala byť premyslená na najmenší detail, pretože s týmto dizajnom budete musieť chodiť po dobu najmenej 3 týždňov. Aby sme vám uľahčili rozhodnúť, ponúkame niekoľko najatraktívnejších nápadov na jarnú manikúru 2019.

Dots Štýlová jarná manikúra 2019

Nový trend jarnej sezóny 2019 - manikúra s bodkami. To sa nedá nazvať novinkou, pretože takéto nechtové umenie sa predtým stretlo s nechtami fashionistov, ale manikúra jari 2019 je navrhnutá tak, aby zmenila váš postoj k týmto jednoduchým geometrickým tvarom.

Teraz nechty módy sú zdobené nie veľkými bodmi, niekoľkými kusmi na necht, ale s množstvom miniatúrnych bodiek, ktoré spolu vytvárajú úžasné mehendi vzory. Stačí sa pozrieť, ako to výstižne vyzerá manikúra s dizajnovými bodkami. Vezmite ako základ krásne príklady maľovania rúk a tela a preneste ich do nechtíka. Takýto vzor vyzerá veľmi krásne na svetlom pozadí, zatiaľ čo kresba sa vykonáva s bohatým čiernym lakom.

Laconická geometrická manikúra 2019

Geometria vo všetkých jej prejavoch už dlho žije na nechty módnych šiat a zdá sa, že sa už vyčerpala. Existujú však módne ženy, ktoré sa nechcú deliť atraktívnymi, dokonale hladkými čiarami, trojuholníkmi, farebnými blokmi a inými vzormi.

Na jar roku 2019 v trende tandemovej geometrie a minimalizmu. Pre elegantný dizajn stačí pár rovných pruhov a jednoduché geometrické tvary na 1-2 prstoch. Zlatý alebo strieborný lak vyplní dutiny geometrického vzoru.

Štýlová mramorová manikúrna pružina 2019

Mramorový dizajn je ďalšou novinkou, ktorá sa hladko presunula od umenia na nechtové nechty. Aká je obľúbená mramorová manikúra najviac módnych? Všetko je spôsobené jedinečnosťou každého dizajnu, pretože kresba sa objavuje zakaždým novým spôsobom, padá na nechty úplne nepredvídateľné.

Pokiaľ ide o farebnú schému, trend pastelových nechtov umenie s ružovou a bielou alebo chytľavé s mätou, ružová, zelená, modrá a čierna ako vzor kreslenie.

Na jar roku 2019 by ste nemali čakať na šokujúce trendy a návrhy. Mnohé z výtvarných umení, ktoré zdobili nechtíky módnych šiat v zime roku 2019, sa postupne posunuli na jarný vzhľad. Dievčatá môžu experimentovať iba s hotovými farbami, technikami a vzormi.

Loading...