Krása

Módne dámske športové obleky 2018. Trendy a kombinácie

Ženy chcú vyzerať dobre vo všetkých životných situáciách. Škála športových žien trápi veľa času v telocvičniach, kde tiež chcú svietiť.

V odvetví športového oblečenia túto šancu nevyužila a využila túto ženskú slabosť. Teraz v butikoch a na regáloch špecializovaných obchodov nájdete stovky tisíc rôznych modelov športových oblekov.


Trendy novej sezóny

Športové oblečenie vyžaduje, aby výrobca dodržiaval normy kvality. Nie každá spoločnosť je pripravená minúť dodatočné finančné prostriedky na nákup vhodných textílií. Preto je lepšie si vybrať z oblekov strednej a najvyššej cenovej kategórie.

Jedným z trendov v roku 2018 budú kamuflážne farby. Táto funkcia zdôrazňuje sebavedomie a vytrvalosť dámy, ktorá prišla do posilňovne. Navyše farebný vzor skrýva ešte nedokonalú postavu. Môžete si vybrať klasické farby: zelená, hnedá, odtiene béžovej a čiernej farby. Originál bude maskovaný s bodkami ružovej, modrej alebo červenej.

Vyzerá to zaujímavý športový oblek, kde horná časť kontrastuje s dnom. Bunda môže mať hlbokú tmavú farbu a nohavice - jasný jasný odtieň. Je dôležité len vytvoriť harmóniu farebného riešenia.

Medzi trendy v sezóne - vytvorenie súboru nezávisle od nohavíc a dávkového súboru s kapucňou. Dizajnéri odporúčajú vybrať si voľné športové nohavice a tesný svetre. Taký súbor bude vyzerať ekologicky a neprinesie svojmu majiteľovi nepohodlie.

Ďalší trend - pletené mikiny. Jedinečné veci sa plete ručne z tenkých syntetických nití. Takýto model môže byť zdobený všetkými druhmi detailov vo forme kapucne, vreciek, gombíkov a zámkov.

Pletené športové svetre je lepšie vyberať v pastelových farbách. Čisté hlboké farby sú tiež v móde: čierna, modrá, burgundská. Monotónnosť takýchto vecí je vítaná. Rukavica, ručne pletená, je kombinovaná s kožnými lemami.

Medzi trendy novej sezóny patrí aj použitie veľkých spojovacích materiálov, všetkých druhov šnurovania a iných dekorácií. Obzvlášť očarujúce dámy budú schopné diverzifikovať svoje šatňové výrobky s kamienkami a flitrami. Je dôležité zabezpečiť, aby boli dekoratívne prvky dobre zaistené. Aktívne pohyby počas cvičení a prechádzok môžu poškodiť brilantný vzor.

Mnoho módnych domov prijalo štýl ich kostýmov z pyžam. Odlišujú sa od klasických modelov vo voľnom strihu všetkých detailov a vonkajších švov vonku. V tomto obleku môžete pozrieť štýlové a ženské, aj napriek celkovému dojmu siluety.

Ako vrchol teplákov v novej sezóne, bombardéry prešli z minulosti. Jedná sa o voľné krátke bundy na zámku alebo gombíky, s tesným elastickým pásom. Môžu sa nosiť s ľubovoľnými nohavičkami, capri nohavičkami alebo šortkami. Módni dizajnéri ponúkajú množstvo odtieňov takýchto bund. Môžu byť vybavené kapucňou, upevňovacími rukávmi a môžu byť aj dvojstranné.

Módne tkaniny na rok 2018

Plyšová tkanina bude vynikajúcim materiálom na vytvorenie ľahkého a pohodlného obleku. Takéto oblečenie je vhodné pre chladnú sezónu alebo pre tréning "OutDoor" skoro ráno alebo neskoro večer.

Najčastejšie sa tieto kostýmy nachádzajú v jednofarebnej verzii: oranžová, modrá, šedá, svetlozelená a iné svetlé farby. V prípade potreby nájdete plyšové oblečenie s potlačou.

Obleky s voľnými nohavičkami sú zvyčajne šité z pleteniny alebo čistého bavlny. V takejto veci je teplo a pohodlie aj pri zlom počasí.

Pre chladnú sezónu ponúkajú módni návrhári obleky, ktoré sa skladajú z nohavíc, vesty a bundy na windbreaker. Také komplety otshivayut z nepremokavé a bezvetrých syntetických tkanín. Často takéto materiály majú dodatočnú impregnáciu, ktorá chráni tkaninu pred prejavmi vonkajšieho prostredia.

Pre pohodlie si môžete vybrať obleky, ktoré sú obložené fleecom. Je to skvelý spôsob, ako dať majiteľovi komfort z mäkkej tkaniny vo vnútri a praktickosť z odolnej a vodotesnej - vonku.

Pôvodne vyzerá ako sametová tepláková súprava. Pre takýto výrobok je vybraná odolná syntetická tkanina, jemná a hodvábna na vrchu a hladká vo vnútri.

Výber módneho obleku podľa typu postavy

Niektoré dámy začali hrať šport, bez zjavných problémov s figúrkou. Pre nich nie je výber módneho športového oblečenia ťažký. Tu môžete získať krátke šortky a top. Odporúča sa tiež kombinovať tesné legíny alebo Capri s krátkym alebo špičkovým tričkom.

Pre dievčatá bez komplexy ponúkajú módni návrhári sady topánok, ktoré otvárajú brucho a tričká rovnakej farby. Môžu sa nosiť súčasne alebo oddelene od seba. Zvyčajne vrchol v tejto súprave má podporné vlastnosti, ktoré sú dôležité pre dámy s ústa-zalievanie tvary.

Ak je v súprave iba tričko alebo tričko, mali by ste si kúpiť športovú podprsenku, ktorá vytvorí potrebnú kompresiu v oblasti hrudníka. To vám pomôže neroztrhnúť počas tréningu na nepohodlie spojené s nepohodlnou polohou hrudníka.

Firmy, ktoré vyrábajú športové oblečenie na profesionálnej úrovni, ponúkajú svojim klientom tričká a tričká so špeciálnymi vložkami, čo vám neumožňuje minúť peniaze na športovú podprsenku.

Mali by sme tiež hovoriť o tých, ktorí prišli do sály, aby bojovali proti chybám postavy. Sú vhodné bez rukávov pyžamo strih. Môžete tiež použiť užšie nohavice, ale skombinujte ich s voľnými strednými stehnami alebo podobnými mikiny. Takáto športová súprava zabezpečí komfort pohybu a skryje dočasné nedokonalosti tela z pohľadných očí.

Majitelia nádherných foriem by si mali pamätať, že môžu prichádzať s pomocou kompetentnej voľby farieb. Tmavé farby sú známe tým, že vizuálne robia štíhlejší postavy. Z trendových farieb v novej sezóne by ste si mali vybrať čierne, tmavo modré a tmavé slivky.

Môžete použiť hit sezóny - jasne červený odtieň. Je dôležité kombinovať ho s inými hlbokými farbami. Zložité tkaniny tlač bude tiež pomáha maskovať chyby. Rovnaký účinok na športové oblečenie vyvíjajú linky, ktoré sú v kontraste so základným odtieňom, vyrobené z inej textílie, na bokoch, po stranách s predĺžením v páse a pozdĺž celej dĺžky nohy pozdĺž pozdĺžnych švov.

Moderné športové obleky sú prezentované v rôznych farbách a vzorkách. Stojí za to vyberať tie súpravy, ktoré najlepšie plnia svoje základné funkcie: poskytujú komfort a slobodu pohybu.

Loading...