Články

Vianočné remeslá 2018 v podobe psa to urobte sami: zaujímavé nápady a majstrovské triedy

Nadchádzajúci rok 2018 sa bude konať pod záštitou Yellow Earth Dog. Je to veľmi priateľský a verný symbol, ktorý každému poskytne pokoj, zmysel a úspech v podnikaní.

Ak chcete spriateliť a utišiť hlinitého psa, venujte mu veľké množstvo remesiel, ktoré môžete urobiť s rodinou, priateľmi a deťmi.

Ponúkame vám najlepšie majstrovské triedy pri tvorbe hračiek a dekorácií, ktoré môžete vyzdobiť vianočný stromček, interiér alebo prezentovať ako darček.

Remeselnícky pes pre vianočný stromček

Symbol budúceho roka musí byť prítomný na vianočnom strome. Dokonca aj malý pes bude najlepšou dekoráciou zelenej krásy.

Na výrobu hračiek potrebujeme:

 • viničové zátky alebo okrúhle piliny lisované tablety
 • drôtu alebo špáradlá
 • lepidlo, priadza a farbivo

Proces tvorby:

 • lepte dohromady niekoľko zátok, aby ste dostali telo psa
 • Pomocou noža odrežte nohy, uši a chvost z korkov
 • s použitím lepiacich remesiel

 • korálky čiernej farby budú slúžiť ako vynikajúci materiál pre oči a nos psa
 • urobte jazyk z červenej priadze a používajte žltú ako šálku alebo iné dekorové hračky

Voľba žltej farby nie je náhodná, pretože je to ten, kto je v nasledujúcom roku považovaný za hlavnú. Použite všetky odtiene tejto slnečnej farby pri vytváraní hračiek, zdobenie interiéru alebo slávnostného stola a počas celého roka vás sprevádza veľa šťastia a pohody.

Vianočný pes plastelíny

Plasticine je všestranný a veľmi vhodný materiál pre vytváranie remesiel. Dokonca aj dieťa sa s ním dokáže vyrovnať a samostatne vytvoriť originálne remeslá pre nový rok.

Na vytvorenie remesiel potrebujeme len hlinu a niekoľko korálok pre oči. Pre najlacnejšie psíka používajte niekoľko farieb naraz - čierne a hnedé, žlté a hnedé a iné.

Prijať ako primárnu hnedú farbu. Vytvorte z neho trup. Pokúste sa vytvoriť mierne pretiahnuté alebo silné. Všetko závisí od vašej predstavivosti a zručnosti.

Potom zaslepte malé detaily psa - hlavu, nohy, uši, chvost. Pripevnite ich k telu.

Pomocou čiernej plastelíny vytvorte nos a vložte korálky na hlavu na úrovni očí.

Môžete vytvoriť konkrétne plemeno psa, ktoré nepochybne vyzerá oveľa zaujímavejšie. Pripravte sa na stojanový hotový výrobok z farebného papiera alebo na pódiu dopravných zápch.

Remeselný pes na Nový rok z plsti

Felt - lacný a veľmi praktický materiál, ktorý sa najčastejšie používa na vytváranie roztomilých remesiel z textílie.

V súčasnej dobe obchody s ručnými výrobkami ponúkajú veľký výber hotových šablón a súprav pre kreativitu s plsťou. Sú zvlášť vhodné pre deti, pretože nevyžadujú špeciálne zručnosti, pracujú s mnohými detailmi alebo lepidlom.

Ak chcete vytvoriť hračku vyrobenú z plsti, môžete použiť hotové sady a môžete si predstaviť fantáziu a vytvoriť jedinečný odvážny hračkový pes na oslavu nového roku.

Budeme potrebovať:

 • plsť rôznych farieb
 • nožnice
 • ihly a poznámok
 • lepidlo
 • korále

Odrezať od pocit detailov budúcich remesiel. Môžete to urobiť sami alebo použiť hotové šablóny, ktoré sú prezentované vo veľkom množstve na internete.

Takže detaily sú pripravené, je čas začať šitie. Pokúste sa vytvoriť rovnomerné stehy pozdĺž okraja výrobku tak, aby pri otáčaní tkaniny vlákna nezostavili "pozor" medzi jednotlivými časťami.

Plochý pes z plsti môžete vyrobiť pomocou švu na spracovanie rezov. Táto hračka nevyžaduje písanie. Môže byť doplnený slučkou a zavesiť hotové remeslá na vianočný stromček.

Ak chcete dať objem hračiek, naplňte ho plnidlom.

Ak chcete, aby hračka bola realistickejší a útulnejšia, ozdobte ju šatkou alebo malým pleteným šálom okolo krku, vytvorte zaujímavé "škvrny" na ušiach alebo trupu psíka z plsti inej farby.

Taká zábavná hračka po celý rok zdobí váš domov.

Puff hračka pečivo

Vytváranie hračiek na pečivo je práca s hlinkou. Tu však môžete ukázať fantáziu a napríklad nakresliť hotový výrobok s gvašou alebo akvarelmi s deťmi.

Pre test bude vyžadovať:

 • pohár múky
 • pol šálky soli
 • pol šálky vody

Zmiešajte všetky zložky a mieste cesto. Teraz môžete prejsť na najkreatívnejšiu fázu - sochárske psy.

Tu nie sú žiadne špeciálne odporúčania, ak hračka vyzerá pekne.

Dajte hotové remeselné práce do rúry na pár minút, aby sa zmrazilo cesta. Teraz ju môžete namaľovať v rôznych farbách, z ktorých je samozrejme žltá.

Vianočný remeselný pes z gombíkov

Jedná sa o jeden z najoriginálnejších nápadov pre remeselné remeslá, ktorý sa vyznačuje jasnosťou a originálnosťou.

V každom dome sa nachádza rakva, v ktorej sa uchováva množstvo doplnkov na šitie, výšivky a iné šitie. Neobchádzajú bez veľkého počtu jasných farebných tlačidiel rôznej veľkosti. Budú slúžiť ako hlavná časť pri vytváraní novoročných remesiel.

Najprv musíte pripraviť nadáciu. Na tento účel nájdite obrázok psa na internete, vytlačte ho na hrubý papier a strihajte šablónu.

Potom vyzdvihnite tlačidlá, ktoré sa držia papiera. Mali by byť ploché, najlepšie viacfarebné.

Pomocou lepidla alebo lepidla Moment lepidla tlačidla na základňu, striedanie veľkých a malých.

Použite menšie detaily na zdobenie nohy a chvosta psa, použite väčšie tlačidlá na zdobenie trupu a uší.

Vianočný remeselný pes vankúš

Aby Žltý psík potešil po celý rok, šiť si tento symbol s vankúšom. Materiál môže byť použitý plsť, bavlna a kaliko tkaniny.

Pomocou hotových šablón vytvorte a vymažte detaily budúceho vankúša. Šiť ich na šijacom stroji alebo ručne a navlhčiť ich.

Takýto originálny vankúš sa dokonale hodí do vášho interiéru. Nielenže vyzdobí dizajn domáceho nového roka, ale bude tiež slúžiť ako príjemný predmet na odpočinok na pohovke počas celého roka.

Nový rok je čas, keď potrebujete ukázať maximálnu predstavivosť a kreativitu. Koniec koncov, nie bez dôvodov hovorí "ako oslavovať Nový rok, tak utrácajte to."

Preto vytvorte v domácnosti útulnú a priateľskú atmosféru pomocou roztomilých remesiel a hračiek v podobe psa - tento verný a oddaný symbol nadchádzajúceho roku 2018.

Loading...