Články

Trvalé make-up (tetovanie) obočie (55+ fotografií)

V roku 2017 sa osobitná pozornosť venuje obočím. Koniec koncov, správne maľované a opravené obočie dokonale dopĺňajú make-up, rovnako ako dodávajú tváre sviežosť a expresivitu. Napriek tomu mnohé dievčatá stále nevedia, ako sa im náležite starať a vybrať vhodnú formu. V takýchto prípadoch je perfektný make-up obočia ideálny.

Obsahuje permanentný make-up obočia

V súvislosti s týmto postupom je vždy veľa sporov a sporov. Ale aj napriek tomu to ešte viac uľahčuje život mnohých dievčat. Okrem toho môžu majitelia blond vlasov úplne zabudnúť na tónovanie obočia. A toto, vidíte, je závažným argumentom v prospech konania. Napriek tomu pred uzatvorením stretnutia odporúčame porozumieť niektorým funkciám tetovania.

Vhodný odtieň

Voľba vhodného odtieňa by sa mala brať vážne. Záleží na vzhľade obočia. Pre bežné dievčatá sa odporúča zvoliť šedo-hnedý tón. Na druhej strane, hnedovlasé ženy sa lepšie zastavia v hnedo-červených odtieňoch.

Blondínky sú svetlej hnedej farby, tmavšie ako prirodzená farba o 2-3 tóny. Červené vlasy sa dobre darujú zlatou gaštanovou farbou, ale je veľmi dôležité, aby obočia ostali viac tlmené.

Mimochodom, dobrí majstri nikdy nepoužívajú čierne, v dôsledku toho môže dať modrý odtieň. Nevyzerá to krásne a nie je prirodzené, niekedy to vyzerá ako zlé tetovanie. Sprievodca preto vytvára zložitý odtieň pozostávajúci z niekoľkých farieb. Výsledkom je tón blízky čiernej, ale tiež vyzerá prirodzene a nedáva modrastý odtieň.

Taktiež pri výbere požadovanej farby dobrý pán berie do úvahy skutočnosť, že časom začne trochu odľahčiť. To je dôvod, prečo sa spočiatku stojí za to, že farba je o pol tónu tmavšia.

Hrúbka a tvar

Pri výbere tvaru a hrúbky obočia musíte byť obzvlášť opatrní. Nesledujte slepo módne trendy, pretože všetko sa môže rýchlo zmeniť. Napríklad tenké obočie boli skôr relevantné. Dnes sú považované za bez chuti a mnohí majstri odporúčajú robiť široké a hrubé obočie.

Nikto však nemôže zaručiť, že tento trend sa po niekoľkých rokoch nezmení. Zatiaľ čo trvalý make-up bude držať po dlhú dobu. Preto odporúčame zvoliť vhodný tvar, dĺžku a hrúbku obočia na základe vlastností tváre.

Potom, ako si majster vyberie najlepšiu možnosť, bude označený špeciálnou ceruzkou pre obočie. Je to potrebné, aby ste pochopili, ako výsledok bude vyzerať a budete mať príležitosť opraviť niečo na základe preferencií. Pomôže tiež majiteľovi počas procedúry.

Permanentné Makeup Techniky obočia

Existujú len tri techniky, ktoré budeme podrobnejšie skúmať a rozprávať o ich funkciách.

peň

Najpopulárnejšou a najbežnejšou technikou je perie. S jeho pomocou, môžete dosiahnuť prirodzený účinok trochu tónované obočie. Je to spôsobené stínaním gradientu bez jasných hraníc.

Pokiaľ ide o sýtosť farieb, záleží len na vašich preferenciách. Pokiaľ je to žiaduce, majster môže vykonávať tieň intenzívne a intenzívne alebo jemne, bez prílišného kontrastu. Stojí za zmienku, že táto technika vytvára prirodzený účinok, takže mnohí nemajú ani podozrenie, že na oboče je permanentný make-up.

Technika vlasov

Táto technika aplikácie zahŕňa kreslenie každého vlasu. Niekedy sa na tento účel používajú rôzne odtiene, čo prispieva k vytvoreniu určitého objemu. Okrem toho vám táto technika umožňuje dlhšie vytvárať obočie, skryť nedostatky, ak existujú, a tiež zmeniť ohyb. Predpokladá sa, že najlepší technik na vlasy vyzerá na tmavých a silných obočiach. Mnohí majstri ho však používajú v iných prípadoch.

Technika na vlasy môže byť dvoch typov: "Európska", keď sú chĺpky kreslené paralelne, a tiež "Východné", pomocou ktorých sa vytvorí prirodzené prelínanie. Každá z nich vyzerá krásne, ale napriek tomu si ju vyberiete individuálne, berúc do úvahy počiatočné údaje každej dievčiny.

3D permanentný make-up

Kombinácia techniky vlasov s tieňovaním je 3D make-up. Táto technika nie je tak populárna, ale veľa dievčat si ju vyberie. Náklady na tento typ trvalého make-upu sú o niečo vyššie, keďže počet spotrebného materiálu sa výrazne zvyšuje.

Ošetrenie obočia po permanentnom make-up

K farbe obočia bolo skutočne krásne a uniformné, stojí za to venovať osobitnú pozornosť starostlivosti po procedúre. Upozorňujeme, že obočie môže hneď vyzerat príliš jasne a koža môže mať mierny opuch. Taktiež pre mnohé dievčatá sa môžu namočiť, takže ich musíte opatrne odstrániť špeciálnym riešením, ktoré váš pán predpíše. Nebojte sa, pretože tento účinok prejde počas prvého dňa.

Ďalšou etapou je vzhľad kôrov. Je to prirodzený proces, takže používajte riešenie a nikdy ho neroztrhnite. Ak sa vyskytne suchosť pokožky, môžete použiť krém na ďalšie zvlhčenie. Nakúpte však len ten, ktorý odporúča majster.

O týždeň neskôr kôry odídu samy od seba, ale v tomto okamihu nie je možné dotknúť sa obočia, zvlhčiť vodou a dať do nich makeup. To všetko môže nepriaznivo ovplyvniť ich vzhľad po uzdravení.

Ak máte v pláne urobiť tento postup v lete, potom po procedúre by ste mali určite používať opaľovací krém na mesiac. Konečný výsledok možno posúdiť až po troch týždňoch.

Trvalé make-up obočia je pomerne jednoduchý postup, ktorý robia mnohé dievčatá. Ale ak ste stále v myslení, odporúčame vám, aby ste sa zaregistrovali na konzultáciu s dobrým špecialistom, ktorý rozptýlí všetky pochybnosti.

A ako sa cítite o tetovanie obočia? Ak ste to skúsili, zdieľajte svoje zobrazenia.

Loading...