Krása

Majestátny tiger na tetovanie: pozemky, náčrty, význam

Väčšina z tých, ktorí dávajú tetovanie na svoje telo, chcú vyčnievať z davu. Obrázky na koži - to je skvelý spôsob, ako odovzdať ostatným okolo ich pohľadu na veci, ich svetový pohľad a princípy. Záver o tom, aké dôležité je pre majiteľa tetovania zdieľať informácie so širokým okruhom ľudí, môže byť spôsobené umiestnením tetovania, ako aj zjavnosťou jeho hodnoty.Najčastejšie sa hodnota tetovania interpretuje na základe charakteristík zobrazeného objektu. Preto sa tygr stal jednou z najpopulárnejších scén pre tetovanie. Majster džungle, je obdarený silou a silou. V hneve je tiger schopný zabíjať a preukazovať obrovskú silu. Zviera sa stalo orientačným bodom pre kultúry mnohých krajín. Je spojená s milosťou, šľachetnosťou a nemilosťou voči nepriateľom a obetiam.

Náčrty na tetovanie tetovanie

Existuje široký výber rôznych obrázkov tigra. Na skicách sa môže predátor objaviť ako čiernobiely a farebný. Môžete si vybrať len obraz papiera s úsmevom alebo časťou obrazu s pozorným pohľadom zvieraťa.

Nech sa vyberie akýkoľvek výkres obrazu, jeho kvalita má prvoradý význam. Všetky riadky musia byť jasné a jasné. Je žiaduce, aby veľkosť zopakovala skutočné tetovanie, ktoré plánujete robiť. Pri výbere takého obrázka v obrovskej škále možností musíte mať na pamäti, že zníženie nie je tak jednoduché a s najväčšou pravdepodobnosťou bude mať celý život.

Hodnota tetovania na tele

Ak sa rozhodne o uplatnení tetovania, potom by sa mal preskúmať jeho význam. Najčastejšie je obraz tigra na mužskom tele. Moderná móda a zmena konceptov však rozmazali pohlavné hranice a teraz sa tigre presunuli na ženské telo. Najčastejšie interpretácie týchto tetovanie boli vždy:

  • energie;
  • milosť;
  • energie;
  • vášeň;
  • krásu;
  • sila;
  • bezohľadnosť;
  • zlosť;
  • dôstojnosť;
  • postoj a iné.

Najčastejšie sa tetovanie vykonáva na poprednom mieste na pleci. Vyjadrené alfa muži, ktorí milujú demonštrovať svoju brutalitu, pichajú tygr na hrudi alebo chrbte.

Všestrannosť hodnôt takéhoto tetovania vytvára závislosť od jeho polohy na tele. Medzi význammi existujú pozitívne a negatívne vlastnosti: krutosť s odvahou, krvilačnosť s hrdinstvom, hnev s múdrosťou. To sa dá vnímať ako boj v každej osobe tmavej a svetlej strany. Podľa umiestnenia obrazu a grafu je možné určiť, ktorá strana prevláda v tetovacích nosičoch.

Medzi pozemkami najčastejšie kráčajú obrovské mačky ležiace na slnku, lízanie ich labky, lov, ukrývajú sa v tráve. V zložení s drakom, tygr symbolizuje ženský. Ak má zviera matnú farbu, zjednocuje odhodlanie a vytrvalosť svojho majiteľa. Takáto osoba je obdarená vnútorným jadrom zodpovedným za pevnosť rozhodnutí.

Ak si vyberiete horiaceho tygra, potom sa stane symbolom neúprosnosti voči kritikom. Aj kreslenie znamená silu a túžbu ovládať. Ak má pán na žiadosť zákazníka na svojom tele položiť biely tiger, potom to znamená túžbu preukázať jeho odlišnosť voči ostatným. Združenie pochádza zo skutočného prostredia týchto tigrov, kde sú veľmi zriedkavé.

Medzi indiánmi sa verí, že veľké pruhované zviera, putujúce po džungli, vyzaľuje pokoj a múdrosť. Ale on môže kedykoľvek prejaviť agresiu. Takéto tetovanie pre bojovníkov kmeňa sa držali vo vysokej úcte.

Malé tigerové mláďa najčastejšie sa objavuje na koži žien. Týmto spôsobom sa snaží zdôrazniť ich krehkosť a citlivosť. Niektorí nevedomky nechcú prerušiť svoje vzťahy s matkou. Dôkazom toho je obraz malého tigra na tele. Je tiež bežné, že dievčatá si vyberajú predmetové kresby, kde je zviera zobrazené na pozadí kvetov, kameňov, mesiaca a iných predmetov.

Tiež dievčatá čerpajú na stehnách tigru symbolizujúcu materstvo a ochranu domova. Ženská múdrosť a upokojenie sú tie vlastnosti, ktoré majiteľ takéhoto modelu spodnej bielizne chce priniesť do života svojej rodiny.


V tlmočníkov tlmočníka sa objaví tiger s úsmevom. To znamená hnev zástupcov zákona. Okrem toho tieto tetovanie symbolizujú túžbu a túžbu chrániť seba a svojich blízkych. Čím agresívnejší je obraz zvieraťa, tým silnejší je postava držiteľa obrázka.

Dobré tetovanie tetovanie by malo byť veľké a podrobné. Len v tomto prípade bude výkres úspešný. Ak sú pruhy na tele zviera rozmazané, celý obrázok bude rozmazaný.

Tigre v starodávnych kultúrach rôznych krajín

Úloha subjektu v kultúre národov sveta sa často stáva zdrojom výkladu modelov spodnej bielizne. Väčšina historických referencií naznačuje, že tiger bol vždy poctovaný za odvahu a odhodlanie. Takže v Ázii sa toto zviera, podobne ako lev, považuje za kráľa zvierat, ktoré mu dali príslušné vlastnosti.

Podľa čínskej legendy existuje päť tigrov, ktoré majú zázračnú moc, ktorá im umožňuje chrániť svet. Niektoré božstvá sú popísané spolu s tigrami, ktoré dávajú zvieratám sakrálny význam. Aj v Číne sa verí, že tiger má silu potrestať hriešnikov a napadnúť ich len.

Na indických vojenských emblémoch je predátor znázornený ako znak vojenskej zdatnosti. Thajsko si pre seba vybralo ďalšie kvality zvieraťa - tiger tu symbolizuje vášeň a zmyselnosť. Japonská reprezentatívna kočka samuraj prináša šťastie a šťastie. Západná kultúra nevenuje tigrom toľko pozornosti, ale odkazy na ne možno nájsť v literatúre v súvislosti s náboženstvom a bohmi.

Kvalitný obraz tygra na pokožke vždy vyzerá esteticky príjemný. Tetovanie bude jasné a nezabudnuteľné. Rozmanitosť pozemkov a možnosť pridávať do náčrtu ľubovoľného obľúbeného detailu robí tieto tetovanie jedinečné a originálne.

Loading...