Články

Tetovanie: najlepšie nápady s významom

Vzhľadom k veľkej rozmanitosti tetovanie, ktokoľvek si môže vybrať perfektnú voľbu pre seba. Niektorí si vyberajú nezvyčajné vzory v geometrickom štýle, zatiaľ čo iné hľadajú presné obrázky rôznych zvierat, vtákov alebo ľudí. Samozrejme, každé tetovanie má svoj vlastný význam. Ale niekedy je lepšie, aby sa nezakryl za obraz, ale aby to bol vo forme nápisu. Táto možnosť si najčastejšie vyberajú dievčatá pre seba, prenesením výrazu vo svojom živote do svojho tela.

"Ale bez tmy nikdy nebudeme vidieť hviezdy"

"Buďte odvážni, choďte tam, kde sa cítite dobre"

Pravidlá pre výber miesta na použitie nápisov tetovanie

Tetovanie je ďalším spôsobom, ako zdôrazniť svoju individualitu a atraktívnosť. Preto tento typ umenia zostal populárny už mnoho rokov. Mimochodom, niekedy je tetovanie výborným riešením, vďaka čomu môžete masku odrážať od operácie. Ak je to váš prípad, poraďte sa so svojím lekárom pred procedúrou.

"Letí okrídlenými s odvahou"

"Nesú svoje srdce v mojom"

"Verila v seba, s touto vierou, v ktorej žila"

Treba poznamenať, že je veľmi dôležité vybrať správnu oblasť pre aplikáciu tetovania vo forme nápisu. Z tohto dôvodu budeme podrobnejšie skúmať vlastnosti aplikácie pre každú z nich.

"Si v mojom srdci"

"Stále rastiem"

Plecia a ramená

Možno najpopulárnejšie miesto pre tetovanie vo forme nápisu môže byť nazývané presne ramenami a rukami. Napríklad na ramene dosť často robia veľké nápisy alebo s veľkým počtom slov. V skutočnosti táto oblasť môže byť umiestnená tetovanie akéhokoľvek písma a veľkosti.

"Mám celý svet"

"Radosť z života"

"Žiť. Milovať smiech "

"Takisto príde."

Pokiaľ ide o zápästie, na neho umiestnite minimalistické možnosti. Umožňuje to skryť, ak je to potrebné, pod hodinami alebo širokými náramkami.

"Žiť jeden deň"

"Koho sa obávam"

"Čo sa zjednotil s Bohom, človek sa nerozdelí."

"To je dobré"

Napriek veľkej obľube tejto oblasti, skúsení majstri neodporúčajú dať tetovanie na to. Faktom je, že pokožka bude často vystavená slnečnému žiareniu, čo znamená, že sa vzor môže časom meniť. Ale nemali by ste byť rozrušení, pretože ho môžete vrátiť pomocou korekcie.

"Verte svoj boj"

"Všetko, čo sa nerobí, všetko je pre najlepšie"

"Brave"

"Smile"

Tetovanie na členku, nohu a členku vyzerá veľmi atraktívne. Najčastejšie dievčatá vyberajú túto zónu pre malé frázy alebo ich dopĺňajú malými vzormi. Je to naozaj skvelý spôsob, ako vyzdobiť elegantnú ženskú nohu. Stále však stojí za zmienku, že pre mnohých môže byť postup veľmi bolestivý. To je spôsobené tým, že koža v tejto oblasti je pomerne tenká a blízko kosti.

"Hlavnou vecou je vernosť, nie vzhľad"

"Miluj ma viac"

"Fearless"

"Ty si moje slnko"

"Kľud. Courage. múdrosť "

"Rodina"

Jednou z najpopulárnejších oblastí pre tetovanie nápisy u dievčat je bok. Jeho veľkosť vám umožňuje dať dosť veľký text, takže niektorí dokonca vyberajú celé básne. Okrem toho, ak správne umiestnite nápis, môžete zdôrazniť krásnu čiaru ohybu stehien.

"Bez tmy však nikdy nebudeme vidieť hviezdy"

Nepochybnou výhodou tetovania v tejto zóne je schopnosť skryť ju v prípade potreby. A tiež skutočnosť, že úroveň bolestivosti postupu je na rozdiel od iných miest oveľa nižšia.

"Brave not break"

"Verila v seba ..."

Tetovanie na ramene a chrbte vždy vyzerá veľmi atraktívne, bez ohľadu na ich veľkosť. Často proces tetovania v týchto oblastiach nie je príliš bolestivý, čo je silný argument pre mnoho dievčat.

"Patrím k mojej rodine"

"Žila, zasmiala sa, milovala a odišla z rokov 1936 - 2016"

Tetovanie: ako si vybrať jazyk?

Niekoľko rokov sa nápisy v latinčine vedú medzi cudzími jazykmi. Napriek tomu, že tento jazyk sa nepoužíva hovorovo a je považovaný za mŕtveho, mnohé si ho stále vyberú. Možno preto, že pomáha skrývať hodnotu tetovania od outsiderov.

"Láska dobýva všetky"

"Pamätaj na život"

Ale v každom prípade stojí za to si vybrať možnosť, ktorá personifikuje, motivuje, pripomína dôležité udalosti alebo životné ciele. Niektorí vyberajú frázy o láske, sebarealizácii alebo prežívaní života. Musíte si byť istí, že po niekoľkých rokoch zostane táto veta relevantná.

"Letí na vlastných krídlach"

"Letí na vlastných krídlach"

Ďalším najpopulárnejším jazykom pre tetovanie vo forme nápisov je angličtina. Väčšina ľudí ju študuje, takže sa uistite, že to nebude fungovať na skrytie významu. Jediným spôsobom je vybrať miesto, ktoré je takmer vždy pod oblečením.

"Po toľkých rokoch?", "Vždy"

"Všetko, čo sa nerobí, všetko je pre najlepšie"

"Boh nás ublížil srdcom, aby nám to dokázal. Berie to najlepšie. "

"Šťastie je skutočné, keď je bežné"

"Zabudnite na riziko a akceptujte dôsledky. Ak je to to, čo chcete, potom stojí za to! "

"Sleduj svoje srdce"

Pokiaľ ide o význam, v tomto jazyku dievčatá najčastejšie vyberajú frázy, ktoré sú spojené s láskou, vášňou, materstvom. Tiež môžete často vidieť tetovanie, ktoré zosobňuje životné hodnoty človeka. Napríklad rodina, láska alebo meno blízkej osoby. Veľmi často sú sprevádzané zodpovedajúcimi výkresmi minimálnej veľkosti.

"Víťazstvo v mojich žilách"

"Súlad duše s horiacim srdcom"

"Milujem ťa nekonečne"

"Takisto príde."

Ako si vybrať písmo?

Mnohí veria, že najdôležitejšou vecou je vybrať frázu alebo slovo, ktoré je pre nich vhodné. Samozrejme, toto je veľmi dôležité, pretože tetovanie sa na telo aplikuje na celý život. Ale aby to vyzeralo veľmi atraktívne, musíte zvoliť správne písmo a rozhodnúť sa o veľkosti a štýle. Majte na pamäti, že veľa závisí od jazyka, v ktorom ste si vybrali nápis, rovnako ako zóny umiestnenia.

"Letí na vlastných krídlach"

"Vytvorte si"

"Courage"

Aby ste to zvládli rýchlejšie, môžete požiadať o pomoc sprievodcu, ktorý vám urobí tetovanie. Prehliadajte katalóg diel, medzi ktorými rozhodne stojí za to. Okrem toho skúsený špecialista vám povie, ako vybraná fráza vyzerá lepšie.

"Najprv sa zamilujte"

"Nezabudnite, kto ste"

"Buďte šťastní"

"Vy ste obmedzený na rámec, ktorý ste nastavili pre seba"

Ďalšou cestou je použitie stránok s možnosťou výberu písma pre tetovanie. Mimochodom, v mnohých obchodoch je táto služba zadarmo, takže môžete rýchlo nájsť tú správnu možnosť.

"Páni"

Mne šepká múdre slová: "Tak to buď" (The Beatles "Let it be")

"Správne miesto. Správny čas

"Ja som preto, že ste"

Ak máte talent umelca alebo máte písmo, budete schopní nezávisle zobraziť to, čo potrebujete. Odporúčame vám, aby ste do zvolenej zóny použili náčrt, aby ste sa uistili, že táto voľba dokonale padne.

"Najtmavšie zo všetkého pred úsvitom"

"Bol som jeho anjel. Teraz je môj "

"Štúdium"

Po tom, čo ste si vybrali všetko, zaregistrujte sa na konzultáciu s pánom, ktorý bude vyjadrovať svoj názor a možno vám poradiť niečo zaujímavé.

"Always"

"Dôvera bez hraníc"

"Dosť so mnou"

Tattoo nápis fotografie

Mnohé dievčatá chcú získať tetovanie. Niekto pochybuje o potrebe tejto túžby, zatiaľ čo iní nemôžu nájsť perfektnú frázu alebo písmo. Preto sme si vybrali krásne možnosti, medzi ktorými určite nájdete niečo vhodné.

"Dýchať"

"Prejde."

"Čokoľvek sa stane"

"Chráň ma, ochráním ťa"

"Sledujte hviezdy"

"Milovaný"

"Ty si moje slnko"

"Narodený byť šťastný"

"Kto ste vy"

"Pred a po"

"Milujem ťa"

"Naše spojenie je večné"

"Nemysíš na svoj život, žij svoj sen"

"Ja som tvoja. Ty si môj

"Buďte pokojní"

"Obloha je vyššia ako ja. Zem je pod mnou. Oheň vo mne. "

"Moja časť je navždy"

Výber tetovania vo forme nápisov je nápadná rôznorodosť. Navyše na rozdiel od realistických výkresov si vždy môžete vybrať jedinečnú možnosť, ktorá je pre vás to pravé. Môže to byť len jedno slovo, fráza, alebo dokonca stanu vlastného predstavenia.

Máte radi tetovanie vo forme nápisov?

Loading...