Krása

Dámske módne rukavice: populárne trendy Fall-Winter 2019

Dámske rukavice - veľmi potrebná vec v podmienkach chladného a mrazivého počasia. Ako pekné dajte si ruky do teplej látky alebo kožušiny a chráňte ich pred mrazom. Spočiatku boli rukavice navrhnuté tak, aby chránili ruky pred negatívnymi účinkami ťažkej fyzickej práce. V priebehu storočí boli rukavice vylepšené a čoskoro sa stali nenahraditeľným atribútom zimnej dámskej šatne. Stratili svoju bývalú hrubosť a stali sa nielen spôsobom, ako chrániť jemnú pokožku svojich rúk pred chladom, ale aj ďalšiu príležitosť pre dievčatá, aby preukázali svoju individualitu a šarm.


Dámske módne rukavice: TOP trendy sezóny jeseň-zima 2019

Dámske rukavice majú veľmi zaujímavý príbeh. Je známe obdobie, v ktorom sa v spoločnosti bez rukavíc objavil ako zlý vkus a znak chudoby. Moderná móda je verná tomuto prvku ženského šatníka a čoraz častejšie upúta pozornosť módnych šiat k ich štýlovému dizajnu.

Hlavný trend na jeseň-zima roku 2019 - rukavice, ktoré sú harmonickým pokračovaním siluety. Dizajnéri odporúčajú výber páru v súlade s hlavným vybavením a doladenie s ním. Okrem toho módne, štýlové a relevantné rukavice, ktoré textúry a farby zodpovedajú ženskej kabelke.

So všetkou rozmanitosťou rukavíc je stále v trende klasického čierneho modelu z pravej kože. Dĺžka rukavíc je zvolená individuálne.

Ak hovoríme o dĺžke ako celku, potom populárnym trendom v roku 2019 budú modely až po lakte a vyššie. Móda má veľa na výber. Jedná sa o pletené rukavice s volumetrickou a zdobenou textúrou, kožené a semišové modely. Nižšie sa pozrieme bližšie na každý módny trend, aby ste si vybrali najvhodnejší model pre seba.

Čo sa týka farebnej palety, v roku 2019 sú relevantné klasické čierne, hnedé a sivé tóny. Sú vážne konkurované jasnými a nasýtenými farbami: modrá, terakotová, vínna, horčica.

V novom období ponúkajú módne návrhárske domy doplnky k dámskej šatníku s dlhými lesklými rukavicami. Podľa ich názoru sú takéto modely úspešne kombinované s vrchným oblečením a vynikajúcimi koktejlovými šatami.

Módne kožené rukavice: dlhé a teplé modely jeseň-zima 2019

Klasické krátke rukavice na zápästí - šatník, ktorý nikdy nevyjde z módy. Toto príslušenstvo by malo byť vždy s vami. Nestrácajte peniaze na drahé vysokokvalitné rukavice vyrobené z pravých kože, pretože modely vyrobené z umelej kože sa okamžite prezentujú svojim vzhľadom. Okrem toho sú krátkodobé a nepraktické. Vyberte farbu produktu na základe farby vrchného odevu. Môže to byť terakota, šedá, čierna, hnedá.

V jesennej a zimnej sezóne v roku 2019 sa kožené rukavice výrazne predlžovali a dievčatám ponúkli štýlové a neuveriteľne krásne dlhé modely nad lakťom. Môžete nosiť dlhé kožené rukavice s A-silueta vrchné oblečenie, modely s rozjasnené a objemné rukávy, s koktejlové šaty, večerné šaty bez rukávov, pletené alebo kožušinové bez rukávov.

Pletené dlhé rukavice: útulné a štýlové modely jeseň-zima 2019

Rôzne pletené rukavice jednoducho nemožno popísať. Každá ihlica vlastní desiatky rôznych spôsobov pleteninových vzorov na rukaviciach, čím vytvára jedinečné vzory. Ak ste nikdy nebrali ihly, pozrite sa na pripravené rukavice, ktoré vyzerajú nie menej elegantné a zaujímavé.

Pletené rukavice sú späť v modernom móde, po krátkodobom zabudnutí post-sovietskeho obdobia, keď pletené textúry, najmä ručne vyrábané, boli považované za znak zlého vkusu. Dnes v trende modelu tenkého lycra, bavlny s viskózou a ďalších syntetických prísad. Táto kombinácia zabraňuje vzhľadu peliet na výrobku.

Na pódiách módy sú 2 možnosti nosenia pletených dlhých rukavíc:

  • plne namontované ramená
  • modely s objemnými záhybmi na zápästí

Keď kombinujete pletené rukavice s večernými šatami, skúste sa sústrediť na ruky. Ak chcete urobiť, vyberte príslušenstvo s akýmkoľvek odtieňom, ktorý zodpovedá šatám.

V roku 2019 sa trend modelu s volumetrickým pleteným "opletením", doplnkami, zdobené kamienkami a šnurovaním, aby sa vyrovnali. Okrem toho sa pozrite na pletené modely v kombinácii s textúrou kože.

Štýlové rukavice prstov jeseň-zima 2019: pohodlné rukavice bez rukavíc pre aktívne dievčatá

Mitts zaujíma druhé miesto medzi módnymi rukavicami po pohodlnom dlhom príslušenstve. Mitts - moderný a veľmi praktický vynález, ktorý dáva absolútnu slobodu pohybu, teplo a pohodlie pri vykonávaní každodenných úloh, ako napríklad riadenie vozidla.

Ručne pletené rukavice z nebielenej vlny s ozdobnými írskymi ozdobami vyzerajú elegantne a štýlovo. Pozrite sa bližšie na modely s kožušinovou výzdobou, zdobené kamienkami a iným "brilantným" dekorom. Rukavice dokonale zapadajú do obrázka pleteným sveterom, leggings a klobúkom v rovnakom štýle.

Módne kožušinové rukavice z jesene-zima 2019: izolujeme na maximum

Chytľavý a štýlový trend sezóny - plné kožušinové rukavice. Toto príslušenstvo je jednoducho nemožné si nevšimnúť, pretože to vyzerá veľmi neobvykle a pohodlne.

Kožušinové rukavice vyzerajú nádherne s kožušinovým kabátom, a nie nevyhnutne prirodzené, a s kabátom s kožušinovým gombíkom, ktorý zodpovedá príslušenstvu.

Ako a čo nosiť dámske rukavice na jeseň-zima roku 2019

Úloha dlhých rukavíc - ukázať zdokonalenie rúk, takže by ste ich nemali kombinovať so svrškom s dlhými rukávmi, pod ktorými jednoducho nebude vidieť príslušenstvo. Kombinujte dlhé pletené alebo kožené rukavice s vrchným odevom s rukávmi "zvonček", orezané rukávy s kabátom bez rukávov. Zároveň si pamätajte, že rukavice by mali byť v súlade s celkovým súborom v štruktúre a farbe. Len takým spôsobom bude celý vzhľad štýlový a atraktívny.

Stylisti odporúčajú nosiť rukavice s:

  • slinky šaty ako knitwear
  • prísne obleky
  • kožušinové vesty alebo "dutoshami"

Ak sú rukavice zdobené kožušinovým dizajnom, môžu sa bezpečne kombinovať s inými kožušinovými výrobkami. Dlhé rukavice vyzerajú skvelé miniatúrne dámske kabelky a veľké tašky, "tašky".

Rukavice by mali byť v šatníku každej ženy. Dokonca aj v zime, keď sa dievčatá pokúšajú skryť z chladu pod vrchným oblečením, výraz, ktorému prví ľudia venujú pozornosť, zostávajú relevantné. Preto je dôležité, aby aj v tých najchladnejších dňoch boli vaše ruky chránené nielen teplými, ale aj štýlovými a módnymi rukavicami.

Loading...