Články

Tetovanie na nohách pre dievčatá

Keď okázalé tetovanie na nohe sprevádza ladnú ženskú chôdzu, vždy vyvoláva určité emócie. Výrazné veľkoplošné kresby, presne opakujúce hladké krivky krásnych ženských nohy, budú nepochybne centrom pozornosti ostatných.

Takže poďme sa pozrieť na úžasnú fotogalériu!

Filigránska geometria karosérie

Pomerný plex liniek, ktoré sa zhromažďujú do jednej postavy, je základom väčšiny náčrtov pre tento druh tetovania.

Na nohách nakreslíme kvetinový ornament

Prírodné výkresy

Kontroverzné tetovanie hada má premenlivú energiu, symbolizujúcu súčasne rozum a pokušenie, život a smrť, závisť a veľkorysosť

Umenie bez obmedzení

Neexistuje žiadny limit na dokonalosť! Skúsení majstri tetovania na ženské telo, ako keby na plátne, čerpať úžasné pozemky

Očarujúce minifrámy

Absolútna symetria

Umelecké diela na členkoch

Veľmi často si dievčatá vyberajú motýle za svoje tetovanie, čím vyjadrujú svoju lásku k slobode, nedbalosti a krehkosti.

Teraz je možné nosiť elegantný náramok bez odstránenia

Pri výbere symbolov slnka a mesiaca chcú dámy vyjadriť svoju nadradenosť, zatiaľ čo zostávajú ženské a nepredvídateľné. Slnko symbolizuje večnosť, múdrosť, inteligenciu; mesiac - mier a tajomstvo

lotus

Svetlé, vzdušné perie zosobňuje jemnú ženskú povahu. Symbolizuje nesmrteľnosť, let, šialenosť, duchovnosť

Tetovanie vo forme rôznych nápisov a citátov vyzerá pôsobivo, štýlové a očarujúce. Ak existujú slová, ktoré odrážajú celú vašu podstatu, prečo ich nezachytiť na svojom tele?

Lietajúce vtáky

Najatraktívnejšia časť tela pre trojrozmerné vzory - ženské boky. Po zdobení tejto oblasti s luxusným tetovaním dievča bude ďalej zdôrazňovať jej bezuzdnú sexualitu a milosť.

Múdra sova

Tučné dievčatá vyplňujú mystické obrázky, napríklad vo forme lebky. Avšak pre mnohých je tento symbol akýmsi amuletom.

Pri pohľade na očarujúce obrazy na nohách prekrásnej polovici ľudstva je zvedavé vedieť, čo ich urobilo takým hrdinským krokom? A môže to byť veľa dôvodov. Niekto chce len tak zdôrazniť prirodzenú krásu ženského tela, niekto je fanúšikom konkrétneho náboženstva a viery a pre niekoho tetovanie je symbolom veľmi významnej udalosti v živote alebo pamätného dátumu.

Loading...