Články

Strihanie garcón - štýl, pohodlie, všestrannosť

Ženy všetkých vekových kategórií si zvolia univerzálny a jednoduchý strih. Je vhodná pre vlasy akejkoľvek kvality a tvaru tváre. Garson môže byť vyrobený ako ultra krátky, tak aj romanticky predĺžený. Mnoho štýlových nástrojov bude klásť kudrlinky v každom štýle a kombinovať tento účes s najoriginálnejší luk.

Garson účes: výkon technika

Hlavným princípom vytvárania kaderníckeho mistrovského dielňa je použitie strihu "prameň po prameňoch". Každé zvlnenie je vytiahnuté zo základne v rôznych uhloch a až potom je odrezané. Pred postupom by mali byť vlasy mokré a je lepšie ich dôkladne umyť.

Celý proces možno rozdeliť na jednotlivé etapy:

 1. Mokré vlasy by mali byť rozdelené na parietálnu zónu, okcipitálnu a dve časové. Na zadnej strane hlavy s pomocou priameho oddelenia, prechádzajúce z koruny na krk, sú rozlíšené dve ďalšie zóny. Odtiaľ je potrebné začať proces tvorby účesu.
 2. Na tomto mieste, s malým horizontálnym rozchodom, sa rozlišuje prameň o šírke 10 mm. Je stiahnutá nadol, aby sa začala vytvárať okraje požadovaného tvaru a dĺžky. Pri výbere dĺžky musíte mať na pamäti, že po vysušení prameňov sa zdajú byť kratšie, rovnako ako celková dĺžka strihania. Kant môže byť oválny alebo vo forme polmesiaca.
 3. Ďalej na ceste od spodnej do stredu hlavy by ste mali zvýšiť uhol oneskorenia. Ak bol prvý prúžok uložený pod uhlom 0 stupňov, potom v extrémnom bode tejto zóny sú kučery už odoberané pod uhlom 45 stupňov.
 4. V strednej okcipitálnej zóne môže uhol dosiahnuť 90 stupňov, ale v hornej časti hlavy sa opäť znižuje na 30.
 5. Ak chcete odstrániť časové časti, musíte vytiahnuť pramene z ucha paralelne s rastom vlasov. Všetky ostatné kudrlinky na spánkoch sú orezané metódou odstupňovania.
 6. Parietálne vlasy sa merajú dĺžkou posledného vlákna v časovej zóne. Na korune je pruh pol centimetra, je zachytený spolu s časťou vlasov z chrámu a ich dĺžka je kontrolovaná. Z tohto začiarknutia sa vlasy prerezávajú na čelo.
 7. Potiahnutím prameňov zo symetrických častí hlavy je potrebné overiť ich dĺžku kontroly. Ak nie sú pramene rovnaké, musíte vykonať opravu.
 8. Ak sa predpokladá, že je treskovaný, je potrebné nechať vlasy vopred. Čím silnejší je takýto detail, tým viac vlasov musí byť oddelená.

Dôležitá etapa: styling

Najjednoduchším spôsobom je strihanie účesu s sušičom vlasov, veľkou okrúhlou kefou a penou. Najkratšie účesy môžu byť vykonané neopatrne. Pre obchodné ženy je vhodnejší hladký dizajn s elegantnými treskami alebo bez nárazov.

Dlhší strihanie vlasov podľa technológie garcónu bude vyžadovať viac času a stylingových výrobkov. Mal by sa skladovať:

 • sušič vlasov;
 • curlingové železo;
 • veľký hrebeň;
 • sprej na vlasy;
 • pena.

Bez ohľadu na dĺžku vlasov je potrebné pred vlhkosťou. Potom naneste penu. Predtým musíte vytočiť ho do rúk a rozotrieť ho medzi prsty. Neopatrný dizajn umožňuje jednoduché sušenie pomocou smerového horúceho vzduchu z rôznych smerov. V tomto prípade sa vlasy objavia väčšie a silnejšie.

Dlhšie pramene musia byť zvlnené. V prípade potreby môžete vybrať menšie pramene. V tomto prípade bude štýl odlišný od toho, ktorý je tvorený veľkými vlnami. V žiadnej z možností bang lepšie opustiť rovno. Styling bude ideálny iba v prípade pravidelnej starostlivosti a mesačnej korekcie vrások vlasov.


Možnosti s nárazmi

Vo veci výberu bangs môžeme bezpečne povedať, že garcon vám umožňuje použiť akúkoľvek formu. Vyzerá rovnako pôsobivo ako s krátkymi odtrhnutými prameňmi v hornej časti čela, tak aj s hrubými volumetrickými náramkami. Tu rozhodujúcim faktorom je iba tvar tváre majiteľa strihu.


Okrúhla a štvorcová tvár bude ešte širšia od hladkých hrubých rany po obočie. Tu sú asymetrické možnosti najlepšie. Oválna tvár vám umožňuje použiť akýkoľvek tvar. Toto je nekonečné pole experimentovania. Dlhé náramky, ktoré výrazne prevyšujú dĺžku strihu samotného, ​​vyzerajú trochu hlúpo. Ale hladký strih a použitie stylingových nástrojov môže urobiť obraz veľmi elegantný a prispôsobiť ho zamestnancovi v kancelárii.Nezabudnite na módne trendy sezóny 2018 - farbenie. Obrázky pre mladých umožňujú farebné a kontrastné kombinácie v účesu. Obchodný štýl ekologicky vyzerá s náramkami, osviežil len pár tónov. Okrem toho sa odporúča správne skombinovať štruktúru vlasov. Ak je strih zarovnaný s roztrhané frézovanými prameňmi, hladký a hladký náramok sa nezmestí do luku. A naopak: hladké prechody z úrovne na úroveň v účesu budú vyžadovať rovnaké čisté náramky. Ak je to potrebné, pomocou štýlových produktov môžete vždy "vyhladit" roztrhané okraje alebo prehrabávať hladké.Rozšírený garcon

Mali by sme sa tiež porozprávať o strihaní garcón, vyrobenom na dlhých vlasoch. Toto nie je konvenčný pojem dlhých vlasov, keď dosahuje ramená a nižšie. Len v tomto prípade nie je konverzácia o ultra krátkom strihu. Princíp účesu zostáva rovnaký, ale kučery zvyčajne zatvárajú uši a dosahujú stred krku. Táto možnosť je vhodná pre tých, ktorí chcú pestovať vlasy alebo z nejakého dôvodu nemôžu dovoliť ultra krátke účesy.Tento strih organicky vyzerá s zvýraznením a farbením. Prax majstrov kaderníctva hovorí, že kučeravé vlasy by sa mali pristupovať trochu inak. Čím strmšie sú kadečky, tým dlhší by mal byť strih. Toto by sa malo pamätať v momente vyrezania prvého kontrolného vlákna, ktoré po vysušení skráti jeho dĺžku a môže úplne zmeniť jeho vzhľad.

Všestrannosť garcóna je zrejmá. Je nosený mladými dievčatami a zrelými dámami, majiteľmi akéhokoľvek tvaru v kombinácii s riadne vybraným treskom. Aj účes bude umožňovať používanie mnohých typov sfarbenia. Jedinou nevýhodou je, že tento účes by sa mal pravidelne obnovovať. Ale na druhú stranu, je to úžasné, je možné pridať niečo nové na vaše luky každý mesiac.

Loading...