Články

Módny šelak manikúra: 80+ najlepšie jarné nápady 2018

Rýchly rytmus moderného života neumožňuje ženám, aby sa úplne venovali starostlivosti o seba. Okrem toho by sa každá dievčina mala pozerať na 100%. Po prvé, ruky potrebujú neustálu starostlivosť. Sú vždy v očiach, a preto musia byť dobre upravené a neodolateľné.

Shellac je skvelý spôsob, ako dať svojmu nechtíkovi vynikajúci výhľad, zatiaľ čo strávi len pol hodiny mesačne.

Čo je to šelak, koľko je držané a ako žiadať

Šelak je ľahko zamenený s obvyklým lakom, zjavne sa prakticky nelíšia. V skutočnosti je však tento obal úplne iný. Šelak je oveľa silnejší ako bežný dekoratívny náter, vyzerá to oveľa atraktívnejšie a najdôležitejšie je, že drží nechty oveľa dlhšie.

Technika aplikácie šelaku je tiež odlišná od obvyklých povlakov. Ak sa obyčajný lak vyschne rýchlo na voľnom priestranstve, potom pre manikúru s šelakom budete potrebovať špeciálnu UV lampu, ktorej širokú škálu je prezentovaná v obchodoch s manikúrou.

Shellac má "inteligentnú" poddajnú štruktúru, ktorá sa sama vyrovná pri aplikácii na povrch nechtov. To vám umožní zbaviť sa pásov a rozvodov, ktoré lacné a nekvalitné laky "hriech".

Trendy Shellac nechtový dizajn: jar 2018

Shellac manikúra je najčastejšie vykonávaný postup v salóne. To je spôsob, ako dosiahnuť riadnu starostlivosť o nechtové dosky a kutikuly, vynikajúce aplikácie a konsolidáciu výsledku. Aký manikúru vykonáte s šelakom, aby vaše nechty vyzerali atraktívne a módne na jar 2018? Prečítajte si o tom všetko v našej recenzii.

Manikúrna šelaková zrkadlová pružina 2018

Ak sa vám francúzska a mesačná manikúra stávajú nudnými, venujte pozornosť rastúcemu trendu v poslednej sezóne - zrkadlový dizajn. Vyzerá to pôsobivo pôsobivo na nechty a mandle oválneho tvaru. Neobvyklosť takého umenia je použitie špeciálneho povlaku, ktorý vizuálne pripomína zrkadlo alebo leštený kov.

V nechtových predajniach nájdete laky so zlatým, modrým, hnedým alebo strieborným podkladom. Vizuálne vytvára pocit, že červený horúci kov zmrzol na nechty a rovnomerne pokryl dosku na nechty. "Kovové" laky môžu byť rozlíšené čiary "úsmev", radikálne dieru, alebo aby boli súčasťou dizajnu. V každom prípade lesklý povrch nechtov bude vyzerať úžasne a presne pritiahne pozornosť ostatných.

Manikúrny šelak pružiny 2018 s akrylovým pieskom

Je možné muflovať príliš zjavný lesk lesklého laku pomocou akrylátového piesku. Na jarných dizajnoch by mali prevládať šetrné pastevné farby, pokiaľ samozrejme nebudeme hovoriť o večernej manikúre alebo nechtových umeniach pre zvláštne príležitosti. V takýchto situáciách použite hlboké tmavé odtiene laku i akrylátového prášku.

Pieskový šelak 2018 umožňuje rôzne kombinácie a farby. Akrylový piesok sa aplikuje na hotovú základňu a postrieka sa zrnami na povrchu nechtov opatrnými pohybmi. Neodporúča sa dokončiť dokončenú manikúru s hornou vrstvou, inak by stratila atraktívnu zamatovú vrstvu.

Účinok, ktorý prináša akrylový piesok, je ťažké dosiahnuť inými spôsobmi, takže taký texturálny dizajn bude predovšetkým v dopyte medzi ženami módy na jar roku 2018. Pamätajte si, že je ťažké odstrániť šelak s pieskom z povrchu nechtov, takže nepoškodzujte nechty, konzultujte špecialistov.

Manikúrny šelak kočičí oko: najlepšie myšlienky jari 2018

Vzhľad lakov s magnetickými pigmentmi vytvoril skutočný pocit v odvetví nechtov. Umožňujú vám vytvoriť úžasné vzory s okom "mačiek". S pomocou špeciálneho magnetu a špeciálnej štruktúry laku sa dosiahne nádherný vzhľad manikúry, ktorý naozaj vyzerá ako hlboké mačacie oči.

Spočiatku sa do bežných lakov pridávali magnetické pigmenty, ale s príchodom šelaku s účinkom mačacieho oka, takáto manikúra sa stala nevyhnutnou pre väčšinu módnych žien. To nie je prekvapujúce, štýlový a atraktívny vzhľad nechtíka, ktorý trvá viac ako mesiac, je skutočným nálezom pre zaneprázdnené mladé dámy.

Navrhnite šelaková pružina 2018 s výkresmi

Moderné nechtové vzory zriedka robia bez kresby a iných dekorácií. Na vytvorenie štýlového umeleckého umenia využívajú také úspechy v odvetví nechtov ako lakované vložky, stopky, pigmenty, fólie, kamienky a vajcia.

Na vytvorenie atraktívnej manikúry so vzorovaným šelakom sa používa špeciálny náter CND na báze vody. Zároveň sa kresba ľahko aplikuje na farebnú alebo monochromatickú základnú vrstvu a pripevní sa vrchnou vrstvou.

Manikúrny šelak pre krátke nechty: pružina 2018

Krátke nechty sú stále hlavnými trendmi jari 2018 a nielen. Dokonca aj v obmedzenom priestore dievčatá dokážu umiestniť originálne vzory, používať akrylový piesok, zamat alebo kamienky.

Na jar 2018 bude relevantné niekoľko oblastí:

  • jemná manikúra telových a pastelových odtieňov
  • dizajn v bohatých tmavých farbách
  • jasné pestré nechty, charakteristické pre jarné obdobie

Prezentované odtiene môžu byť použité na vytvorenie klasickej francúzskej manikúry, ktorá, ako viete, vyzerá nádherne na krátkych nechtoch, mesačný dizajn s negatívnym priestorom, zrkadlový výtvarný niť s trením alebo fóliou.

Zvlášť stojí za zmienku geometrická manikúra, ktorá s vhodným zložením môže vizuálne predĺžiť nechty a urobiť prsty elegantnejšie.

Trendy farby šelaku: populárne jarné 2018 nápady

Na jar 2018 budú najvýznamnejšie trendy pastelové farby. Jemné a svetlé odtiene ružovej, svetlej, béžovej, krémovej brulee, prachovej ruže, mäkkej modrej, pečeného mlieka a ďalších budú vyzerať zvlášť atraktívne v šelaku. V kombinácii s nahým make-upom dosiahnete romantický a uvoľnený vzhľad s tajomnými poznámkami, ktoré sú vlastné každému dievčaťu.

Manikúra so šelakom vo všetkých odtieňoch khaki neopúšťa vedúcu pozíciu. Najjemnejšie farby používajte od bledých piesočných až po hnedozelené. Prípadne agresívny khaki môže použiť olivovú farbu. Prísne a niekedy aj studené odtiene khaki je potrebné riediť dekoráciou s jemnými lesklými pigmentmi, kamienkami alebo razením.

Žiadna jarná sezóna nie je dokončená bez jasných a bohatých odtieňov manikúry, ktoré módne ženy spěchajú, aby si nasadili svoje nechtíky po zdržanlivých a tmavých farbách zimného dizajnu. Nasycené farby energizujú a dávajú dobrú náladu.

Štýlová manikúrska šelaková pružina 2018: obľúbené trendy sezóny

Motto nadchádzajúcej sezóny - pohodlné a módne prevedenie na nechty s prirodzenou dĺžkou. Vzhľadom k tomu, krátke nechty nepriťahujú osobitnú pozornosť na manikúru, mali by ste zásoby s originálnymi nápadmi na dizajn a neustále ich implementovať.

Medzi najnovšie trendy jari 2018 v manikúre, šelaku stojí za zmienku:

  • čiastočný náter - vyzerá obzvlášť efektívne vo francúzskom plášti a manikúre v mesiaci, keď sa zdôrazňuje iba "úsmev" alebo radikálna diera a zvyšok nechtov zostáva prázdny
  • matný povrch v kombinácii s leskom
  • manikúra s gradientom v zlate a sivom
  • použitie kovových dúhoviek v akýchkoľvek odtieňoch

Okrem hlavných trendov sú stále populárne kvetinové, geometrické výtlačky, klasické verzie v obyčajnej bielej, červenej alebo čiernej farbe, bodky, vzory razenia, drahokamy, bujóny a vajcia.

Akonáhle ste vyskúšali manikúru s šelakom, nikdy sa nevrátite na obvyklú vrstvu. Stabilná štruktúra šelaku vám dlhodobo oslobodí od potreby neustáleho sledovania vzhľadu nechtov a chýbajúceho poškriabaniu a poškriabaniu. Skombinujte výhody šelaku s atraktívnym dizajnom a získate moderné a fascinujúce umenie nechtov, ktoré vás dlho potrpí.

Loading...