Články

Nový rok 2019: čo očakávať od Žltého prasiatka

Žltá zemská prasa (kanec) je dvanástym znakom zverokruhu, ktorý zosobňuje zviera z Yinovej skupiny východného horoskopu. Nasledujúci rok je najlepší čas pre tých, ktorí sa narodili pod záštitou ošípaných. Znak je obzvlášť priaznivý pre ľudí narodených na jeseň.

Farba znamenia vo východnom horoskopu je čierna, od dávnych čias sa považuje za ukazovateľ dôstojnosti a česť. Black taktiež stelesňuje schopnosť prekonať akékoľvek prekážky, dosiahnuť ciele za každú cenu. Bola to čierna farba, ktorú prvý cisár Číny nosil po víťazstve nad dynastiou Zhou, čím dokázal svoju exkluzivitu. V nasledujúcom roku, okrem čiernej, by sa mala uprednostniť levanduľa, oliva, chrpa.

Yellow Earth Pig: čo očakávať od budúceho roka

Zemská prasa je považovaná za jeden z najklidnejších a priateľských znakov horoskopu. Obzvlášť šťastní ľudia narodení v roku Žlté ošípané. Takéto šťastie v minulom storočí by malo byť 9: narodené v rokoch 1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995 a 2007.

Ľudia narodení pod znamením zverokruhu Žltého zemského prasa sa spájajú s čestnosťou, veľkorysosťou, láskavosťou a jemnosťou v ostatných. Ako viete, ošípané sa nikdy nelítali agresívne správanie a nepredvídateľné činy, takže ľudia narodení vo vyššie uvedenom roku netolerujú podvodné a pokrytecké vzťahy.

Nasledujúci rok pre všetky znaky horoskopu sľubuje, že bude priaznivý v oblasti osobných vzťahov, úspešný z hľadiska kariérneho rastu a finančných záležitostí. Tento rok možno nazvať oddychom pre tých, ktorí sa usilujú o neustálu dynamiku v ich živote, pre tých, ktorí nemajú radi sedieť a neustále rastú v profesionálnej sfére na úkor rodinných a osobných vzťahov. Prasa úprimne, taktné, elegantné a náročné zviera. Tieto kvality v budúcom roku dá všetkým ľuďom.

Čo očakávať od budúceho roka žltej hlinenej ošípanej

Nasledujúci rok sľubuje radikálne zmeny v osobnom živote tých, ktorí ešte neviazali svoj osud s druhou polovicou. Prakticky všetky znaky uprednostnili Yellow Earth Pig dáva šancu nájsť milovaného páru na celý život.

Pokiaľ ide o finančné vzťahy a akékoľvek výdavky, potom stojí za to byť v pohotovosti. Pred každým nákupom a ďalším plytvaním peňazí by ste mali dôkladne analyzovať, do akej miery je daná čiastka vynaložená a komu budú vaše finančné prostriedky zverené. Ak existuje príležitosť a čas znovu premýšľať o nákupe, je lepšie opustiť veľké výdavky a odložiť plánovanú akvizíciu v priaznivejšom čase.

Žltá zemská prasa je ťažko pracujúca značka, ktorá nemá rád prázdnu zábavu. Preto symbol roka sľubuje všetkým znameními zverokruhu podnikanie a osobné výlety, ktoré vás "beží" a často sedieť "na kufroch". Vďaka služobným cestám a mnohým obchodným rokovaniam sa otvoria vynikajúce vyhliadky s nárastom platov, veľkorysými odmenami a rastom pozdĺž kariéry.

Ako oslavovať Nový rok 2019

Pri prístupe nového roka sa aj tí najsmutnejší skeptici zaujímajú, akú farbu oslavujú, čo symbolom roka miluje a nie, ako vyzdobiť dom na nadchádzajúcu dovolenku atď. Žltá zemská prasa, ako to naznačuje názov, uprednostňuje celú žltú a slnečnú farebnú paletu. Ak hovoríme o novoročnom oblečení, potom v trende také odtiene ako:

  • vápno so zeleným podtónom
  • zlatá farebná paleta
  • slnečné farby so sklonom

Obzvlášť pôsobivé na novoročné oslavy budú vyzerať oblečenie s flitrami "zlato". Takýto výstroj nielen zdobí svojho majiteľa, ale tiež veľmi poteší patrónku roka. Je dôležité, aby váš nový rok bol drahý a exkluzívny, to znamená nikdy nebol opotrebovaný.


Pokiaľ ide o výzdobu domu, potom môžete využiť všetky najprirodzenejšie odtiene, ktoré sú v prírode prítomné. Tu sú relevantné ako zlatá alebo žltá paleta a zemské odtiene - hnedá, šedá, čierna, zelená. Symbol roka bude veľmi spokojný s vianočným stromčekom v zlate. Bude to hlavná dekorácia a symbol nadchádzajúcej dovolenky.

Ako vyzdobiť dom na oslavu nového roku 2019

Astrológovia doporučujú dekoráciu domu na Silvestra v roku 2019 s kyticami listov, čerstvých kvetov alebo kríkov. Ukážte svoju predstavivosť a vytvorte úžasné kompozície s drevenými falošami, zoskupeniami horského popola, živočíšneho, s jedľovými kužeľmi, borovicovými konármi alebo smrekom. Takáto kytica v novoročnom prostredí bude vyzerať veľmi nezvyčajne a farebne, pretože je radikálne odlišná od tých dekorácií, ktoré sme videli v slávnostnom prostredí.

Nezabudnite na sprievodné dekorácie, bez ktorých je jednoducho nemožné predstaviť si osobitnú sviatosť a eleganciu dovolenky na Nový rok. Môžu to byť fazuľa, sviečky pôvodnej formy, žaludy alebo gaštany. Ten by mal byť umiestnený pod vianočným stromčekom alebo v blízkosti krbu, pretože, ako viete, prasa ich jednoducho miluje, takže určite prejavia maximálnu láskavosť k vašej rodine.

Čo by malo byť na novoročnom stole 2019

Prase nevadí chutné a tesné jedlo, takže stôl na Nový rok musí byť rôznorodý a uspokojujúci. Na novoročnom stole môžete bezpečne dať jedlá jahňacieho, hovädzieho, králičieho, kuracieho. Pokiaľ ide o bravčové mäso, názory sú rozdelené. Mnoho astrológov neodporúča varenie bravčové mäso, aby nedošlo k urážke patrón roka. Iní, naopak, v tom nič nevidia. V každom prípade je vaša voľba.

Oddajte veľké taniere nakrájaných šalátov, citujúc skutočnosť, že symbol roka miluje veľa. Naopak, ošípané sú ohľaduplné k jedlu a nebudú jesť nič. Položte časť šalátov, predjedlá a rezy na stôl. Varenie je nepochybne zložitejšie a dlhšie, ale pozrieť sa na tento nový rok bude oveľa rozmanitejšie.

Pokiaľ ide o nápoje, môžete umývať všetky jedlá, ktoré ste pripravili s ľahkým vínom, šampanským alebo koktailom. Nezabudnite na silné nápoje - whisky, brandy, brandy, vodku.

Kde osláviť Nový rok 2019

Žltá zemská prasa je veľmi priateľským a rodinným symbolom, no napriek tomu je možné stretnúť sa s novoročnou ofenzívou všade tam, kde sú lojálni a blízky ľudia. Ako darček prezentujte svojim príbuzným niečo zaujímavé a nepodpísané, pretože, ako viete, prasa miluje, že sa v zeme hromadí pri hľadaní niečoho nového.

Ideálnym miestom na splnenie nového roku 2019 je domáca atmosféra s rodinou. Takéto rozhodnutie nielenže zjednotí rodinu a priateľov, ale počas roka vám poskytne neuveriteľnú podporu a porozumenie.

Prezentované v článku tipy sú poradné v prírode. Ak ich chcete počúvať alebo nie - rozhodnete sa. Stojí však za zmienku, že slávnostná nálada zostáva kľúčom k príjemnej a veselá dovolenka. Zabudnite na problémy, ponorte sa do atmosféry dovolenky a príjemných emócií, dajte si neuveriteľný pocit mágie, ktorý zostane s vami po celý rok.

Loading...