Krása

Aká bude móda pre večerné šaty v roku 2018

Ak chcete nosiť večerné šaty, musí existovať dôvod. Preto krásy celého sveta nenechávajú príležitosť obliecť sa do takého oblečenia na akúkoľvek vhodnú dovolenku.Ak chcete svietiť na večierkoch a oslavách v roku 2018, stojí za to vopred študovať módne trendy budúceho obdobia.

Čo ponúkajú štylisti?

Na móloch v zbierkach formálnych šiat 2017-2018 sú najčastejšie lakované čierne a naivne ružové. Šaty sú zdobené elegantnou čipkou a satén.

Druhý nádych v novej sezóne dostane pôvodnú kombináciu večerných šiat s jabotom, bez ohľadu na to, či ide o šaty alebo pár nohavíc.

V roku 2018 návrhári ponúkajú malý odklon od agresívneho štýlu vamp a zdôrazňujú nehybnosť obrazu lietajúcich priesvitných sukní a objemných manžiet. Aj v trende zostane výstrih neobvyklého tvaru.

Kontrastné kombinácie budú módne. Lietajúce látky, zostavené v viacvrstvových sukniach, v kombinácii s masívnym príslušenstvom a obuvou. Tiež môže byť obrázok doplnený pančuchami vo veľkej mriežke.

Jedným z trendov sezóny bude pokračovať v rozvoji zbierok v štýle bielizne. Môžete prekvapiť publikum s pomocou večerných šiat vo forme bundy veľké.

V módnej bolero zo zamatových alebo silných kožušinových švov. Tiež, obraz môže byť doplnený bez rukávov bunda v obchodnom štýle.

Sequins neztratia svoj význam. Plne vyšívané šaty by mali mať najjednoduchší štýl a minimálne ďalšie dekorácie.

Elegantný glitter hodváb a satén

Hodvábne a saténové módne v novej sezóne pomôže urobiť obraz naozaj brilantný. S ich pomocou, môžete ľahko zopakovať obraz Disney princeznej z rozprávok.
Zdôraznenie citlivosti dámy umožní čisté odtiene ružových, broskyňových, práškových odtieňov a samozrejme bielej farby. Pre šaty vyrobené z takýchto materiálov sú vhodné tečúce linky a lietajúce siluety.

Medzi večernými súbormi si zaslúžia pozornosť sukne na členku v kombinácii s peknými hodvábnymi blúzkami. Analogicky s gréckymi tunikami návrhári navrhujú, aby sa na nich zúžili čiary.

Čipka je vždy v trende

Čipka môže premeniť akýkoľvek výstroj. Správne ich použitie zvýrazní sofistikovanosť a zdokonalenie obrazu. V roku 2018 sa navrhuje šiť tento materiál na priesvitných látkach a imitovať ilúziu nahého tela pod takým šatom.

Pôvodná a zaujímavá vyzerá hustá remeslá, ktorá je na vrchu pokrytá priehľadným krytom čipky rovnakej farby. Šaty z voľného strihu sú vhodné pre plaché ženy. Zároveň oslobodené osoby dokážu preukázať všetky výhody svojej postavy pomocou úzkych šnúrkových šiat.

Pletené odevy a vlna pri špeciálnych udalostiach

V špičkových svetelných tkaninách budú kolekcie večerných šiat vyrobených z hrubého vlna a pleteniny. Takéto ťažké šaty by mali mať maximálnu dĺžku a lichobežníkový tvar.

Dať spolu s romantismom a šarmom pomôže hlbokému strihu na stehne. Ak sú otvorené ruky nevhodné, mali by ste si vybrať široký rukáv. Tento šaty sa dobre hodí so všetkými druhmi šnurovania.

Farebné trendy

Trendsetters pre večerné šaty nie sú naklonené k obmedzeniu farebnej palety. Medzi odporúčaniami je len niekoľko pozícií.

Ak je večerný set pozostáva z nasadeného vrchu a nafukovacej sukne, potom je lepšie vybrať prvky rôznych farieb. Odtiene by mali byť kontrastné. Bolo by ideálne, keby textúra látky bola iná.


V trende ako vždy pastelové farby:

  • broskyňa;
  • prachový;
  • tmavá káva;
  • jasný tieň ružovej farby;
  • ľahké odtiene kávy;
  • tlmená fialová.

Ak by v šatách bola vybraná pláštenka alebo sametová bunda, mala by byť ich farba jasná: citrón, červená, modrá. Môžete tiež použiť plášť s živočíšnou potlačou nezvyčajných farieb.

Ak chcete zdôrazniť vysokú cenu a elitizáciu šiat, potom sa odporúča používať ušľachtilé odtiene drahých kameňov. Aj na vrchole budú hlboké tóny vínovej, lila, marsala, vína a čiernej farby.

Lietajúce látky vyzerajú lepšie v jemných odtieňoch. Môže to byť tyrkysová, svetlozelená, svetlá a ružová.

Ak oblečený kód umožňuje brilantné šaty, mali by ste venovať pozornosť chameleonovým látkam. Bežne používané kombinácie striebra a zlata, fialovej a modrej, zelenej a zlaté.

Farby trupu pre elegantný vzhľad.

Jeden z módnych hity v roku 2018 bude večerné šaty telesné odtiene. Tesné šaty, ktoré opakujú farbu pleti, budú priťahovať pozornosť a budú vyzerať zvodne. Ak zvolíte správne tieň, môžete zdôrazniť farbu vlasov, očí a pokožky.

Takmer každý štýl večerných šiat bude vyzerať nádherne v odtieňoch béžovej. Napríklad svieža sukňa mnohých okvetných lístkov bude elegantným doplnkom k obrazu princeznej. Viacvrstvový telový šifón tiež pomôže dosiahnuť požadovaný efekt.

Saténové vlny nahých odtieňov môžu dať svojmu majiteľovi božský jas. Pozrite sa na skvelú kávovú tuniku bez strihania zo saténu. Plášťové šaty vyžadujú od majiteľa, aby sa rozhodol pre tmavší béžový odtieň. Tento prístup bude popri ušľachtilom vzhľade.

Otvorené ramená: zasiahnu cieľ

Väčšina obrázkov princezných na lopte je spojená s holými ramenami. Nič nevyzerá ako drobné a bezbranné ako holé ruky a ramená. Dievča v takých šatách nepochybne pritiahne pozornosť princa, ktorý ho okamžite ochotne ochráni a zahreje. V tomto prípade sa tento štýl nijako nelíši k provokácii sexuality.

Šaty s holými ramenami budú dôležité pre každú oslavu. Akýkoľvek štýl môže byť s takými detailmi viac citlivý. Dievča sa okamžite stáva elegantným a krehkým v očiach druhých.


Pre plaché ženy sú vhodné modely, ktoré skrývajú iba časť ramena s krajkou alebo priehľadnou tkaninou. Alternatívou môžu byť šaty s tenkými popruhmi.

V roku 2018 stylisti neposkytli módnym ženám nič zásadne nové. Všetky klasické modely sú stále v trende. Jedna vec zostáva dôležitá: kombinácia odtieňov a rezu s osobnými charakteristikami spravodlivého sexu.

Loading...