Články

Módna manikúra "mačacie oko": impozantný dizajn 2018

Manikúra "mačacie oko" nedávno ocenila móda. Unavený z monochromatických matných povrchov a podobných vzorov, zistili nový spôsob, ako ozdobiť nechty, priťahujúc hĺbku farby a rôzne odtiene.

Výhodou manikúry "mačky" spočíva v jej všestrannosti a jednoduchosti. Nasýtené dychové tóny sú zložité len na prvý pohľad. Každá dievčina dokáže vytvoriť takýto dizajn doma.

Ako urobiť mačacie oko manikúru

Na vytvorenie manikúry "mačky" budete potrebovať lak obsahujúci malé kovové častice. Budete tiež potrebovať magnet, ale nie obyčajný, ale špeciálny, ktorý je schopný vytvoriť trojrozmerný vzor na povrchu dosky na nechty.

Tlač každého magnetu je individuálna, pri nákupe si môžete vybrať najvhodnejšie pre vás a urobiť nielen bežné horizontálne pruhy, ale tiež vytvoriť jedinečné vzory s farbami alebo abstrakciou.

Najprv naneste lak na klinec, po niekoľkých sekundách prinesie magnet. Častice obsiahnuté v špeciálnom povlaku budú interagovať s magnetickým poľom a vytvárajú vzor na nechtoch.

Môžete si kúpiť ďalšie magnety a prácu na nechty naraz s niekoľkými, získať úžasné nechtové umenie s uhlopriečkami, hviezdami alebo vlnami v rovnakom čase.

Manikúra "mačacie oko" gélový lak

Pomocou tejto novej techniky dizajnu nechtov, majstri preferujú tmavé odtiene, ktoré priaznivo zdôrazňujú hĺbku farby. Skvele vyzerá manikúra mačka v zelenej farbe s malachitovým efektom, vínové tóny, tmavo modré, gaštanové farby, čierne a zlaté.

Obzvlášť zaujímavá manikúra vyzerá na čerešňu, slivke a fialovej. Jedná sa o najobľúbenejšie odtiene aktuálnej sezóny.

Manikúra "mačka" očný gél má špeciálnu plastovú a hustú štruktúru. Farebná paleta gélových leštid je oveľa širšia ako konvenčné dekoratívne nátery, navyše sú nasýtené špeciálnymi pigmentmi, čo spôsobuje, že manikúra je tak neobvyklá a atraktívna. Nepochybná výhoda gélu leskne pri zvýšenej odolnosti - až 20 dní.

Proces vytvárania manikúrneho gélového laku sa takmer nelíši od obvyklého povlaku, ale bude vyžadovať LED žiarovky, potrebné na úplné vysušenie gélu.

Manikúra "mačacie" oko s dizajnom 2018

Vďaka pigmentovým časticiam, "mačacia" manikúra vyzerá skvele a bez ďalšej dekorácie. Fantázia dievčat ich však tlačí na neustále experimenty, výsledkom ktorých sú jedinečné nechtové umenie s výtlačkami, kamienkami, maľbami atď.

Manikúrny gélový lak s maľovaním

Teraz nielen skúsení remeselníci, ale aj jednoduché ženy módy môžu kresliť skutočné majstrovské dielo na ich nechty. Všetko, čo potrebujete, je bežná tenká kefa. Pomocou tohto nástroja sa na vysušený povrch nechtov používajú geometrické vzory, tematické výtlačky, monogramy, čipky, vzory v origami štýle.

Najčastejšie sa používa priehľadná hrubá vrstva, ktorá vyzerá pôsobivo na matný povrch nechtov. Je dôležité, aby sa kresba neodlišovala od všeobecnej konštrukcie, ale je jej harmonickou časťou, ktorá sa dosahuje použitím podobných odtieňov laku.

Manikúra s kvapkami

Tento dizajn je neuveriteľne jednoduchý a vyzerá to úžasne. To je skvelá tematická možnosť pre jarnú a jesennú manikúru. Ak chcete vykonať takéto umenie nechtov, je potrebné zakryť nechty matným vrchom a vysušiť ich pomocou LED lampy. Potom potiahnite chaoticky veľké kvapky transparentného vrchnáka na povrch nechtov a okamžite položte ruky pod lampu tak, aby sa kresba nerozšírila.

Manikúra "Cat" s mikrobitom a kamienkami

Tento očarujúci a neuveriteľne populárny dizajn sa perfektne hodí do slávnostného vzhľadu. Okrem dychového laku sú nechty ozdobené vzormi z kamienkov, bujónov, mikrovlákien. Môžete si samostatne vytvoriť potrebný vzor z kamienkov alebo použiť súpravy s hotovými vzormi pre vloženie.

Manikúra "mačacie oko" s maľovaním na vlhkom gélovom lesku

Pigmentové častice magnetického gélového laku sú počas aplikácie celkom tvárné. Táto vlastnosť majstrov nechtov sa používa na vytvorenie neuveriteľných kresieb a vzorov.

Na vytvorenie takejto manikúry je potrebné aplikovať špeciálny gélový lesk s magnetickými časticami na nechty a na nevysušený povrch vytiahnuť potrebný vzor. To sa robí pomocou kartáčov rôznej hrúbky a iných manikúrnych nástrojov. Výber závisí od vzoru a požadovaného výsledku.

Mokrá manikúra vyzerá fascinujúco a štýlovo, navyše každá dievčina to dokáže, v ktorej arzenáli sa nachádza UV manikúra a niekoľko lakov s magnetickým pigmentom.

Najprv sa nanáša čierna gélová leštiť na 2 vrstvy na nechty, ktorá však nemusí byť vysušená. Kvapkajú sa kvapky magnetického laku v podobe vzoru, pomocou jemnej kefy sa vzor koriguje, oslnenie sa nastaví, použijú sa kamienky alebo mikrovlákna. Potom sa výsledok vysuší v žiarovke a pevnom vrchu.

Manikúra "mačacie oko" s monogrammi

Kombinácia pigmentového laku a monogramov sa dá nazvať klasikou moderného dizajnu nechtov. Každú sezónu majstri vynájdu nové verzie tohto ozdobného vzoru, čím sa manikúra stáva čoraz krásnejšou.

Monogramy sa nanášajú na povrch suchej vrstvy magnetického laku. Pokúste sa alternatívne aplikovať dekoratívne prvky, inak sa monogramy môžu rozšíriť a zničiť celý dizajn.

Novoročné mačurové mačacie oči

Dovolenka manikúra - vždy je jasne bohaté farby s povinnou prítomnosťou jiskier, flitrov a ďalších šumivých prvkov. Magnetické laky sú najvhodnejšie na vytváranie novoročného umenia, pretože už obsahujú potrebné pigmenty a trblietky.

Manikúra sa vykonáva v troch základných odtieňoch: červená, modrá a zelená. Jedná sa o tradičné farby pre zvláštne príležitosti, ktoré vyzerajú atraktívne a slávnostné dokonca aj bez dodatočnej dekorácie.

Krasovky, nezvyčajné vzorované magnety, sametové potiahnuté prvky sa používajú ako dekorácia pre novoročnú mačkovú manikúru.

Najobľúbenejšie dievčatá používajú techniky rozbitého skla. Na dosiahnutie tohto cieľa sú nechty pokryté magnetickým lakom, pričom stredné a prstencové prsty sú zvýraznené kusmi fólie. Oni sú úhľadne usporiadané v podobe pripomínajúcej "farebné sklo" z rozbitého skla.

Jednoduché tipy na prácu s magnetickým lakom:

  • Pred začatím práce s lakom musíte najprv pretrepať fľašu tak, aby sa kovové častice rovnomerne rozložili nad kvapalinou
  • naneste magnetický lak a striedavo naneste na každý nechták magnet
  • použitie magnetu je nevyhnutné, bez toho nemôžete dosiahnuť účinok "mačacích očí"

Obyčajné dekoračné laky "žijú" v posledných dňoch. Sú nahradené odolnejšími, nasýtenými, ľahko použiteľnými a všestrannými gélmi a magnetickými nátermi. Umožňujú dievčatám ukázať maximálnu predstavivosť a svoju vlastnú individualitu pri vytváraní unikátneho a jedinečného nechtového umenia.

Loading...