Krása

Štýlová pánska bunda: Trendy tejto sezóny

Muži môžu robiť nákupy bez toho, aby premýšľali o tom, ako dobre sú vybrané odevy v súlade so súčasnými trendmi. Je však lepšie vyčleniť čas na štúdium populárnych trendov a aktualizáciu šatníka s módnymi novinkami. Je to na vás, ale napriek tomu odporúčame druhú možnosť a odporúčame začať revíziu súčasnými bundami.

Módne pánske bundy: hlavné trendy

Modely s vyšívanými vreckami

Po prvé, je možné povedať o takejto bundy: zároveň prísne a príležitostné, má rovný rez a súčasne zaoblené rezané prvky vyrobené z vysokokvalitného materiálu, ale jeho okraje sú nespracované. Preto, aj napriek svojmu konzervativizmu, tieto modely prinesú do mužskej šatne dosť šikovnosti a individuality. Ak hovoríme o správnej kombinácii vecí, živé príklady zo zbierok Yang Li a Sacai možno vidieť na nasledujúcich fotografiách.

Tradičné klasiky: moderný pohľad na veci

Mierne priliehajúca silueta takýchto bundí vynikajúco zdôrazňuje líniu mužskej postavy a neutrálne ušľachtilé tkaniny naznačujú veľa zaujímavých experimentov s nakreslením kostýmových lukov.

Zaujímavé detaily, lakonické výtlačky, zrieďujú prísnu klasickú siluetu a umožňujú vám vytvoriť aj obrázky v štýle príležitostných.

Neobvyklý výstrih

Pomocou atypických prvkov rezu vytvárajú kreatívni dizajnéri skutočne unikátne a jedinečné produkty. Najobľúbenejšie v atypickom dizajne pánskych bundách je neštandardný tvar goliera a originálny výstrih. Podobné nápady predstavili Christopher Raeburn a Kilgour.

Kožené výrobky

Tento kus mužskej šatne je nielen veľmi praktický, ale tiež dopĺňa obraz štýlovej úctyhodnosti. Najprv sa týka skutočnej kože, ktorú mnohí dizajnéri často nahrádzajú imitáciou. Napriek tomu prirodzené materiály muži dávajú viac preferencií. Štýl kožených búnd, ktorý je zvyčajne klasický rez, je polosadý alebo rovný. Na fotografii vidíme príklady návrhárov Ballyho, Trussardiho, Christophera Kana, Pal Zileriho, Jeffreyho Rudese.

Bundy dva

V mužskej móde v tejto sezóne si kupujúci spomenuli na retro dizajn. Vzhľadom na klasické tri pre základňu vytvorili niečo podobné, ale štýlovejší - šité vestu a sako z tej istej látky. Nohavice v kombinácii takýchto kombinácií sú nezávislým prvkom, ktorý úplne nesúvisí s hornou časťou jeho štruktúrou a farbou. Jacket deuce možno kombinovať s koženými nohavičkami alebo džínmi, ako sú Trussardi a Antonio Marras.

Velvet bundy

Tieto modely sú dnes na vrchole popularity. Slávni dizajnéri odporúčajú nosiť sametové bundy absolútne ľubovoľnými štýlovými nohavicami - hlavnou vecou je dodržiavať správnu farebnú kombináciu spodnej a vrchnej časti, rovnako ako výber vhodných vecí pre kompletnú obuv - sveter, košeľu, košeľu a tiež harmonické topánky. Mimochodom, v oblekoch so zamatovými modelmi na módnych prehliadkach bola aj športová obuv. Tento trend predstavili Oliver Spenser a Roberto Cavalli. Áno, skutočne môžete kombinovať sametovú bundu s teniskami - taký odvážny experiment bude znamenať vašu jasnú osobnosť.

Krátke bundy

Skrátené modely sú ideálne pre mužov zastrčených a štíhlych a tiež vyžadujú vynikajúcu kvalitu a zaujímavé nohavice. Skvelou voľbou by bola kožená bunda Sandro, Givenchy denim, štýlová bunda Balmain alebo velurová bunda značky Louis Vuitton.

Oversayz

Táto elegantná, jednoduchá, neutrálna farebná bunda bude ďalšou módnou vecou v pánskej šatníku. Vyzerá to skvelo na štíhle postavičky, dávajúc teraz módny objem celkovej siluety. Pri výbere tohto typu blejzrelov počúvajte radu stylistov: čím je model väčší, tým je potrebné zúžiť nohavice.

Dvojvrstvové bundy

Z hľadiska štýlu tento model vyzerá bezchybne zapnutý. A trendy tejto sezóny ponúkajú veľmi extravagantný dizajn.

Jacketová bunda

Teplá flanelová košeľa je populárna vec pre pánsky šatník. V tejto sezóne sa dizajnéri opäť rozhodli dať dosť známu vec, trochu neobvyklý vzhľad a premeniť ju na bundy, šité z vlnitej teplej látky. Celulárny výtlačok zostal v tejto reinkarnácii nezmenený, ale silueta ramena sa zmenila a stala sa zaobleným raglánom.

Bunda v klietke

Elegantná, aristokratická, ušľachtilá a zbavená kožená bunda je neodmysliteľným atribútom šatníka každého modu. Ak sú tieto vlastnosti podľa vášho vkusu, odporúčame vám pozrieť si nasledujúci výber zo zbierok módnych prehliadok, aby ste presnejšie určili trend, ktorý sa vám páči. Tiež pri výbere venujte pozornosť módnym trendom v paletách a špecifikám obrazu.

Bunda košele

Ďalšia zbierka bundy, vytvorená na princípe košele. Takéto výrobky sú vyrobené z hladkých tenkých tkanín, tiež sú nájdené denimové modely. Štýlová kombinácia bundy bundy je dosť nezvyčajná. Stylisti odporúčajú kombinovať ich so širokými nohavicami vyrobenými z materiálov, ktoré majú oproti textúre vrchol. Takže hodvábna tkanina je vybraná pre džínsy, bavlnená tkanina na satén a vlnu na bavlnu.

Pánske bundy: fotografie nových produktov

Neobvyklé vzory pre bundy, návrhárov odvážne prezentovaných na módnych prehliadkach. Je to luxusná voľba pre tie očarujúce mladých ľudí, ktorí sa už dlho nudili bežnými normami a klasickými stereotypmi obrazov.

Nové nápady pri vytváraní štýlu: kožená vesta nad klasickou bundou

Farebný výkres

Symbolický tlač

Fotoprint v odevnom dizajne - jasný trend súčasnej sezóny

Zaujímavé riešenia sa objavili nielen v tlači. Jeden sa má len pozrieť na konkrétny strih bundy na nasledujúcich fotografiách, to sa stáva zrejmým - dizajnéri sa nemusia unaviť, aby prekvapili svojimi novými nápadmi, ktoré nemôžu neuspokojiť večné hľadajúcich pri vytváraní kreatívnych lukov.

Štýlová elegancia

Módne obleky s pánskymi bundami

Všetky prezentované trendy naznačujú množstvo zaujímavých modelov, z ktorých každý si môže vybrať ten, ktorý najlepšie vyhovuje jeho osobným vkusu a štýlu preferencií.

Loading...