Články

Remeslá z boxov na zápasy

Jeden musí iba ukázať predstavivosť a obvyklá súprava zápasov môže byť zmenená bez uznania tým, že urobí z nej originálnu krásnu vec. Prekvapte svoju rodinu a priateľov s kreatívnym darčekom!

Darčekové balenie, darčekové krabičky, nezabudnuteľné doplnky

Takéto balenie je vynikajúcou možnosťou pre šperky a iné drobné veci. Možno, že dekoratívna krabica vyrobená s vašimi vlastnými rukami bude cennejšia ako samotný darček! Ak chcete vytvoriť takýto zázrak, budete potrebovať box na zápalky, šrotový papier, dekoratívne predmety a vašu predstavivosť.

Valentínske karty

Pôvodné vyhlásenie o láske je možné nielen v deň Svätého Valentína. S očarujúcimi krásnymi prekvapeniami, ktoré ste urobili, môžete to urobiť po celý rok. Vezmite si pár krabičiek, vložte textúrovaný papier, ozdobte srdcom - a darček je pripravený. Môžete ho osladiť vložením nejakého "občerstvenia".

Mini kniha

domček pre bábiky

Luxusný nábytok pre bábiku sa získava z obyčajných boxov. Namaľte tieto nádherné mini šatníky, stoly s krásnymi kvetmi a tu je štýlový chebbi elegantný pre princeznú hračky!

Mentálne správy v krabici

Halloween suvenír

Miniatúrny nábytok

Nie je nič ľahšie, ako vyrobiť nábytok z krabičiek. Rozloženia sú pripojené.

Na prvý pohľad by si nikto nemyslel, že tieto malebné schránky obsahujú schránky na zápalky. Ale je to naozaj! Fantázia, trochu trpezlivosti - a úžasné funkčné doplnky pred vami.

"Fotografické príbehy"

Nápad kreatívy - vytvorenie mini-albumu s fotografiami. Pripravte si schránku, nožnice, lepidlo, farby, kefy, karty, dekoračný papier a malé fotografie. Vytvorte dekoratívnu škatuľu a pre ňu obrazovku s fotografiou. Takéto fotoalbumy, ako napríklad amulet, sa môžu vždy nosiť s vami.

A tu je mini-kamera

"Yummy" v mini-balení

kufor

Vytvorte kufor hračiek v retro štýle? Potrebujeme zápasnicu, papier a všetky zábavné okruhy na dekoráciu.

Obrazovka

Zbierka nasledujúcich krabičiek je zbierka miniknižníc vytvorených americkým dizajnérom Richardom Meyerom, ktorých stránky sú zložené na rozkladacej obrazovke.

Podobne si môžete vytvoriť detskú knihu. Vytlačíme malé rozprávky, kreslíme lepidlom, preložíme ich do obrazovky a upevníme ich vnútri. Iste, takýto pôvodný príbeh nenechá dieťa ľahostajné čítaniu.

panel

Nezvyčajný panel sa získa z posuvnej časti schránok. Nalepte bunky dohromady, namaľte ich, ozdobte ich fotografiami, kvetmi, vzormi a ďalšími zaujímavými maličkosťami.

Inšpirácia

Tvorivá vec holandského dizajnéra Kim Vellinga je inšpiráciou. Umelca vie: úsmev alebo niekoľko príjemných slov zlepší vašu náladu. A ak tam nie je nikto, potom zázračný box, v ktorom je vtipný obrázok alebo povzbudzujúce nápisy, ušetrí. Nech je vždy tam, pretože je to skvelý spôsob, ako sa kedykoľvek rozveseliť!

Príbeh v krabici

Detská abeceda

Hračky pre deti

Roztomilé bábiky

Z krabičiek môžete robiť nielen bábiky, ale aj roztomilé bábiky. Nakresliť na vrchole malú princeznú a ako nohy nechávajú, aby boli zápasy, a díval sa von z otvorenej krabice.

Clip Box

bonbonniere

Jedná sa o dekoratívnu škatuľu s očarujúcimi suvenírmi a symbolickými darčekmi pre hostí. Skvelý nápad pri organizovaní všetkých druhov sviatkov.

konfety

Tajomstvo svetlej dovolenky v konfety! Uložte ich do dekoratívnych farebných krabičiek, ktoré sa dajú ľahko robiť, keď sú prázdne schránky.

skladačka

Ďalším nápadom na zábavu sú jasné puzzle puzzle. Vezmite si kresbu pre budúcu hádanku, oprite sa o plátno z krabičiek, označte obrysy ceruzkou pozdĺž ich obvodov a potom ich vystrihnite. Prípadne urobte hádanku starých fotografií - skvelé spomienky!

Svietniky

Vianočné remeslá

Adventný kalendár

Podľa tradícií európskeho nového roka, 24 dní pred Vianocami, sú zaujímavé predvianočné kalendáre vo forme kariet s 24 vreckami, v ktorých dávajú pekné darčeky, sladkosti, roztomilé poznámky s citátmi alebo dobré správy. Každý deň vytiahnite novinky z vrecka, nabíjajte s pozitívnou a slávnostnou náladou. Urobiť takýto kalendár zhody boxov nie je ťažké.

Zábavná kolekcia "Myš v krabici"

Veríme, že pre tvorivú inšpiráciu bude veľa nápadov. Choďte do toho!