Články

Čo dať na Nový rok 2019: originálne a jasné nápady na prekvapenie nového roka pre rodinu, priateľov a kolegov

Silvestrovský deň je vždy nepríjemný a nesmierny čas. Toto je obdobie, kedy môžete zabudnúť na problémy, pamätať na najbližších ľudí a ponoriť sa do takej príjemnej činnosti, ako je výber novoročných darov. Tesne pred Novým rokom si pamätáme svojich milovaných, dávajte pozor na ich záľuby a chute, snažte sa im uctiť a potešte ich s našou pozornosťou.

Pre mnohých kupuje vianočné darčeky skutočnou múkou. S obrovským množstvom darčekov je ťažké vybrať si jeden z darčekov, ktorý by ideálne mal byť vhodný pre darček a byť darcovi prijateľný v cene. V našej recenzii budeme hovoriť o tom, ktoré dary sú najlepšie pre deti, príbuzných, kolegov, obchodných partnerov, šéfov atď.

Čo dať dieťaťu na Nový rok 2019?

Pamätajte si na seba v detstve. Ako úprimne ste čakali na príchod novoročných sviatkov. Bolo to čas rozprávok, dlho očakávaných darov a sladkostí. Teraz ste vyrastali a máte ťažkú ​​otázku - čo dať svoje obľúbené drobky pod vianočný stromček.

Najlepšie rady pre tých, ktorí chcú dať svojmu dieťaťu šťastie na Nový rok, je počúvať svoje dieťa a porozumieť tomu, čo sníva vaša malá princezná - dcéra alebo energický fidget - syn. Pozvite svoje dieťa, aby napísal list Santa Clausovi, zúčastnite sa tohto procesu. Dieťa určite zdieľa s vami najdrahšie sny.

Populárne hračky pre deti v nadchádzajúcom roku 2019 sú:

 • Winx, Baby Dolls, Monster High, Mattel a ďalšie
 • lode, vrtuľníky, autá na diaľkovom ovládači. Najmä ako chlapec zo 7 rokov detských kvadrocopters.
 • Dizajnéri - vyberte kvalitné súpravy z populárnej série Lego. Budú zaujímavé pre deti od 3 rokov a viac. Dokonca aj váš dospievajúci syn nezostane lhostejný k zbierkam modelov áut, vrtuľníkov a lietadiel.
 • darčeky pre aktívnu zábavu s priateľmi alebo v prírode

Teenageri nie sú osobitne prekvapení ani drahými hračkami. Do veku 12 rokov si deti už dobre uvedomujú, čo chcú pre nový rok. Najčastejšie ide o smartphone, slúchadlá, tablet a iné miniaplikácie. Opýtajte sa svojho dieťaťa, ktorý model chce dostávať, inak riskujete plytvaním peňazí.

Čo dať chlapcovi / dievčaťu na Nový rok 2019?

Novoročné sviatky pre milovníkov sú vždy prebudované špeciálnou atmosférou romantiky. Toto sú prvé spoločné udalosti, ktoré položia základ pre budúce silné rodinné vzťahy.

Ponúkame vám niekoľko originálnych myšlienok novoročných darov pre milovníkov:

 • T-tričká, krúžky na kľúče, džbány s jedinečným dizajnom, ako je fotka alebo nápis
 • vstupenky do kina alebo na koncert vášho obľúbeného umelca
 • predplatné do bazéna, fitnes centrum, tanečné hodiny, herecké kurzy, kreslenie atď.
 • zaujímavú a vzrušujúcu stolovú hru, ktorú môžete hrať s priateľmi
 • ručne vyrábané suveníry a darčeky

Čo dať mojej manželke na Nový rok 2019: nápady na praktické a príjemné dary

Bez ohľadu na trvanie rodinného života je nový rok ďalšou príležitosťou ukázať vášmu spolužiakovi, koľko máte radi a oceňujete. Muži majú tendenciu byť praktickí, takže vo väčšine prípadov dostanú ďalšiu panvicu alebo obrus ako darček.

Ponúkame vám tri spôsoby, ako vyriešiť takúto komplexnú záležitosť ako výber nového roka pre vášho manžela:

1. Darčeky s kreativitou - prekvapte svoju ženu neobvyklým darom, kupte si napríklad vstupenky do divadla, novoročnú párty v súkromnom klube, rezervujte si limuzínu a stovky balónov, ktoré budete lietať do neba a budete mať priania v nasledujúcom roku.

2. Darčeky pre hobby - pozrite sa na záľuby svojho manžela a pochopíte, čo je pre ňu potrebné ako dar. Tie môžu byť beadwork, scrabbooking, kaligrafie, kreslenie, pletenie a ďalšie.

Alebo možno miláčik sníva o profesionálnej manikúre? Prejdite do obchodu so špecializáciou a predávajúci vám dá darček, ktorý osloví vašu tvorivú ženu.

3. Veľkorysé darčeky - raz za rok môžete vynaložiť peniaze na luxusné parfumy, značkové oblečenie, šperky. Žiadna žena neodmietne takéto dary.

Čo dať manželovi na Nový rok?

Väčšina mužov neskrýva, že by chceli dostať darček na nový rok, ktorý je nejakým spôsobom spojený s ich koníčkom. Tu je niekoľko novoročných darčekov pre manželku:

 • rybár si kúpil novú spinning, značku navijaka alebo iný výstroj
 • pre lovca vyzdvihnú darčekové súpravy špíz, okuliare v atraktívnom obale, kompas a ďalšie príslušenstvo, ktoré mu budú užitočné v prírode

 • DVR, viaczložková akustika, vysokokvalitná autokozmetika, nové rohože a kryty v aute, nový rekordér

 • muž, ktorý miluje robiť všetko vlastnými rukami, užitočné vysoko kvalitné elektrické náradie, vŕtačka, turbína, kladivové vŕtačky, sklápačky. Súčasne by ste nemali kupovať lacné modely pre sklad. Využite kvalitné nástroje, ktoré dlho budú slúžiť jeho majiteľovi.

Čo dať rodičom na Nový rok?

Pri výbere darčeka pre staršiu generáciu si uvedomte, že starostlivosť a pozornosť detí je pre nich veľmi dôležitá. Zamyslite sa nad tým, čo rodičia potrebujú pre domácnosť a domácnosť. Ideálnou možnosťou je spoločný drahý darček od všetkých detí.

Vyberte si taký darček, ktorý uľahčuje a uľahčuje život rodičov. Možno bude to televízor s veľkou expanziou, pračkou a inými domácimi spotrebičmi. Starší rodičia určite budú mať spoločné výlety do sanatória alebo výlety do mesta ich mladosti.

Psychológovia neodporúčajú poskytovať rodičom darčeky súvisiace s liekmi, aj keď je to nevyhnutná a drahá vec. Takýto darček im pripomenie ich ochorenie a spôsobí negatívne emócie.

Čo dať kolegom na Nový rok?

Tradične sa kolegovia pracujú s malými, čisto symbolickými darmi. Najčastejšou možnosťou je suvenír so symbolom roka.

Ak pracujete v kancelárii, namiesto bežnej figuríny s mumpsom darujte kolegu:

 • personalizované suveníry
 • osobné hrnčeky s nápismi a fotografiami

 • papiernictvo
 • kreatívne kalendáre

 • legrační ručné súpravy so sladkosťami, nápojmi, ovocím, roztomilými hračky


Čo dať šéfovi alebo obchodným partnerom?

Výberom daru pre šéfa alebo obchodného partnera sa bližšie pozrite na darčeky, ktoré zdôrazňujú vysoký stav príjemcu. Darček by mal byť taký, že osoba chce nechať ho vo svojej kancelárii a hrdo ukázať hosťom.

Najúspešnejší ľudia nie sú ochotní zhromažďovať veci, ktoré nemajú praktickú hodnotu. Darček musí mať funkčnosť, stav, kreativitu.

Pozrite sa na darčeky, ako napríklad:

 • značkové pero
 • exkluzívne suveníry
 • Notebooky a denníky sú prémiové
 • jedinečné a staré knihy

Dávať deťom, manželke / manželke, kolegom v práci vianočné darčeky, dávate si kúsok seba, svoju pozornosť a starostlivosť. Nepoužívajte na výber daru ako nepríjemné a nudné zamestnanie, naopak, premenujte ho na vzrušujúce hľadanie, ktorej cenou bude láska, uznanie a rešpekt voči ostatným, ktorí vás sprevádzajú po celý rok.

Loading...