Krása

Fashion News: Dámske bundy a bundy 2017

Legendárny prvok dámskeho šatníka sa objavil v roku 1954. Práve vtedy Coco Chanel v Paríži obnovil svoj módny dom a oslobodil ženy z pevných korzetov, crinolínov a nafukovacích sukní. Koko sa stala skutočnou inšpiráciou pre priamu, nemrznúcu mučenskú bundu. A neskôr sa slávny tanečný oblek Chanel stal štandardom novej ženskej módy. Jedná sa o krátku bundu so zlatými gombíkmi, náplasťovými vreckami a sukňou ceruzky.

Od tej doby sa nič moc nezmenilo. Až do dnešného dňa väčšina mladých dievčat a starších žien nepredstavuje svoj štýl bez štýlovej bundy a slávny kostým Chanel vyniká každoročne na módnych prehliadkach a neustále pridáva nové detaily a sofistikované prvky.

Skôr začneme vidieť nové myšlienky v dizajne dámskej bundy a vytvoriť v ňom módne obrazy v roku 2017.

Elegantná klasická silueta

Začnime s klasikou. V každej sezóne sa výrazne mení tradičný kancelársky štýl. Neporovnávajte klasiku, ktorá bola predtým, a jej moderný výklad.

Štýlová klasická bunda má dnes viac farebných experimentov, zaujímavé textúry a výtlačky.

Nezabudnite na kuriér a detaily. Elegantná silueta dámskej bundy môže dopĺňať krásne doplnky v podobe zipsov, brošne namiesto gombíkov, ako aj luxusný široký pás v páse.

Výber striktnej dámskej bundy je pôsobivý. Dnes módne ženy dokonca v kancelárii si môžu bezpečne vybrať pre seba pár štýlových a úplne odlišných štýlov modelov.

Od klasiky až po avantgardy: extravagancia farieb a výtlačkov

Je nemožné predstaviť si moderné módy bez farebnej fantázie a jasných výtlačkov. Dámske bundy a bundy v roku 2017 sa tiež stali predmetom realizácie najzaujímavejších kreatívnych nápadov a odvážnych experimentov. Modrá, horúca ružová, červená, levanduľa, žltá, zelená, všetky druhy neónových odtieňov budú relevantné ako nikdy predtým.

Výkresy a výtlačky dlho prestali byť výlučne banálne bunky, pruhy a iné nekomplikované vzory. Stačí sa pozrieť na túto zbierku - dobre, nie je to umelecké dielo?

Avšak tradičnejšie výtlačky sú nepochybne elegantné v modernom dizajne.

Dôraz na výzdobu

Návrhári dizajnérov bund a plášťov nevenovali pozornosť. Vynikajúco vyšívané, so zaujímavými aplikáciami, povrchovými úpravami a konvexnými prvkami, blejzreli tento rok plnili módne prehliadky. Brilantné, svetlé výrobky sú jednoducho vytvorené, aby pritiahli pozornosť iných.

Tmavé tkaniny sú zdokonalené minimalistickými gombíkmi a elegantným stojacím golierom.

Jednoduché veci

Pri pohľade na nasledujúce fotografie ženské bundy, nebudete im okamžite venovať pozornosť - jednoduché modely pripylennyh základné odtiene. Predpokladajme, že v roku 2017 móda nie je tak bohatá na základné bundy, ale ak duša žiada o čiernobiely minimalizmus, mali by ste sa pozrieť na zaujímavé možnosti, ako napríklad tieto fotografie.

Oversayz

Kto by predtým myslel, že v dámskej šatníku sa veci môžu javiť bližšie k mužskej téme. Ale ako čas pokračuje, móda sa mení a diktuje nové trendy pre nás, z ktorých jeden bol známy dohľad. Frivolná, uvoľnená silueta štýlových žien je veľmi obľúbená pre všetky módne ženy.

Nohavicový oblek ochrannej farby s nadsadeným plášťovým dohľadom je personifikáciou prísneho konzervativizmu a vynikajúceho štýlu.

Oblek s midi suknou a dlhou bundou - kombinácia modernity a nostalgie pre retro.

Čierna voľne tvarovaná bunda kontrastuje organicky s podlhovastou bránou s jasným potlačou.

Luxusná biela bunda so štýlovými farbami rovnakej farby - reprezentatívnym a trendovým lukom 2017.

Baskické bundy

A táto možnosť bude ideálna pre fanúšikov ženského sofistikovania a majiteľov tenkého pásu. Bundy s baskičkou stále neopúšťajú módne prehliadky. Dizajnéri prezentovali elegantné výrobky v rytme módnych trendov z roku 2017.

Kožušinové ozdoby a ďalšie detaily

Zdá sa, že by bolo možné zamyslieť sa nad niečím iným? Čo kože? Prekvapujúco, dokonca aj v ženskej bundy tohto detailu návrhári nájdu svoju aplikáciu. Takže s pomocou kože, výtvarne zameral pozornosť na golier alebo hlavné lamely.

Kontrastné pásy tiež priťahujú: čierne v ľahkých výrobkoch, svetlo v tmavošedej a čiernej farbe.

Nezvyčajné nápady dizajnérov

Keď sme v módnom svete proti akýmkoľvek štandardom a postavili sa proti vzdialeným stereotypom, takéto rozpory nakoniec prinášajú úplne nepredvídateľný výsledok. Tvorivý potenciál dizajnérov sa veľmi aktívne prejavuje vo vytváraní takýchto kreatívnych produktov, ako na fotografii nižšie.

Jasná vrstvená obruba bundy je luxusný detail, ktorý dodáva spolu so špeciálnou osobnosťou a elegantnosťou.

Zvodný prízvuk tohto modelu je holé ramená.

Priehľadné vlnité dno bundy je nezvyčajným nápadom dizajnéra.

Ďalšie trendy

Zistili sme hlavné trendy v módnych bundách z roku 2017. Ale tiež by som rád spomenul stále aktuálne džínsové, vojenské, ako aj tvídové výrobky. Priehľadné blejzre a modely, ktoré pripomínajú blúzky, budú v móde.


Kontrastné lemovanie na okrajoch dáva plášťu kôru. Takéto detaily vždy vyzerajú zaujímavé a sofistikované.

Módne dámske bundy 2017: fotografie nových produktov

Aké iné nápady štýlových lukov s bundami pripravené návrhármi? Najlepšie príklady nových produktov sú uvedené na nasledujúcich fotografiách.

V tejto štýlovej bundy sa všetka pozornosť zameriava nie na výzdobu, ale na štýl: hlavnou myšlienkou dizajnu je najkratší dizajn so širokými dlhými rukávmi.

Vývoj filmu Coco Chanel z roka na rok je jasne viditeľný na módnych prehliadkach. Slávni dizajnéri nie sú unavení, aby ukázali svoju kreatívnu predstavivosť, vytvárali čoraz viac unikátnych produktov - od klasických zjednodušených až po najjasnejšie extravagantné modely. Nech už je vaša voľba, nezabudnite na milované princípy módy: noste klasiku Coco Chanel nielen s nohavičkami alebo sukňou ceruzky, ale s jasným príslušenstvom, džínsy a trendovými teniskami, ukazujúc každému, že štýl nemá čas.

Loading...