Články

100 nápadov jednofarebnej manikúry: fotografické novinky nudného umenia 2018

Množstvo rôznych spôsobov zdobenia nechtov, od jednoduchých škvŕn až po objemovú štuku, nemohlo zatieniť popularitu jednobarevnej manikúry. V každej sezóne existujú nové originálne možnosti zdobenia nechtov, ale pevný dizajn zakaždým nájde svojich veriacich fanúšikov.

Koľko je náročná manikúra v novej sezóne, kde dominujú svetlé a neobvyklé vzory? Dnes môžeme s istotou konštatovať, že stačí použiť len jeden odtieň laku na to, aby získal štýlový a jedinečný dizajn.


Monochromatická manikúra 2018: čo je v tejto sezóne v móde

Tuhá farebná manikúra 2018, aj napriek prevládajúcemu názoru, nie je bez výzdoby a iných originálnych inovácií. V novej sezóne v móde také trendy ako:

 • klince strednej alebo krátkej mandľovej a oválneho tvaru
 • francúzska manikúra
 • Úplne monofónna manikúra na krátkych nechtoch - sú v trende matné a lesklé pastelové alebo svetlé odtiene

 • rámová konštrukcia - typ francúzskej manikúry, ktorá vyzerá skvele na krátkych nechtoch
 • monofónnu manikúru s uvoľnením prstenca prstov oboch rúk
 • jednoduchý kovový dizajn
 • negatívny priestor manikúra

Ako môžete vidieť monofonickú manikúru, nie je vôbec nudná a monotónna. Kombinácia rôznych techník a odtieňov dokonca s jednou farbou laku je možné vytvoriť štýlový a harmonický dizajn.

Módna monofónna manikúra 2018: pravidlá pre realizáciu štýlového dizajnu

Pevný dizajn odhaľuje aj tie najmenšie nedostatky dosky na nechty. Ak ich môžete zakryť v kreslení nechtov alebo ich skryť pod veľkými kamienkami, nebude to fungovať s jednobarevnou manikúrou. Preto dievčatá, ktoré chcú vytvoriť taký dizajn, by mali poznať niekoľko jednoduchých pravidiel, po ktorých bude manikúra vždy vyzerať harmonicky.

 • tvar klinčeka by mal byť v súlade s tvarom prstov
 • jednoduchá manikúra - najlepšia voľba pre krátke nechty
 • Je potrebné sledovať kutikulár - čím je menšia, tým dlhšia je doska na nechty
 • Ak chcete vytvoriť jasnú monochromatickú manikúru, musíte odstrániť 1 milimetr od okraja nechtu. To bude vizuálne predĺžiť nechty a prsty.
 • geometrické vzory v manikúre vizuálne predlžujú nechty
 • čistý dizajn v nude tóny robia nechty vizuálne dlhšie, jasne bohaté nechty umenia sa zameriavajú na tvar a dĺžku nechtov
 • pri výbere odtieňa pre monotónnu manikúru venujte pozornosť tónu pleti

Monochromatická manikúra 2018: fotografické novinky sezóny

Aké sú odtiene v móde v novej sezóne? Aký lak si vyberiete tak, aby nehty vyzerali štýlovo a nie elegantne? V roku 2018, na vrchole popularity, také farby ako:

 • béžové, mliečne, svetlo ružové odtiene. Vyberte si lak pre tón ľahší ako koža, to pridá k obrazu zdokonaľovania a elegancie.
 • bohemian rich tones - slivka, baklažán, čerešňa, tmavo zelená
 • kovové odtiene s leskom a leskom, ktoré prispievajú k dizajnu dovolenkových poznámok a diverzifikujú každodenný dizajn
 • hlboké odtiene modrej - ultramarínovej, azúrovej, kobaltovej, zafírovej
 • všetky odtiene šedej ocele, matka perla, železa, cínu, uhlia
 • svetlé farby - obľúbené letné farby: fialová, ružová, slnečná

Monotónna manikúra 2018 krátke nechty

Ako už bolo uvedené, jednoduchá manikúra je jednoducho vytvorená pre krátke nechty. Vyzerá to skvele v akejkoľvek farbe, vyzerá zdržanlivo, jemne a elegantne. V novej sezóne sú populárne niektoré hlavné trendy:

 • monofónny neil art v jemných svetlých odtieňoch. Takýto dizajn iba dopĺňa hlavný obrázok a nevyniká ako svetlý bod z celkového súboru.
 • monofónna manikúra s lakom jednej farby, ale s rôznymi odtieňmi. Výsledkom je gradientový efekt, ktorý je odľahčený od palec po malý prst. Malý prst by mal byť najjasnejší v každom dizajne.

 • dizajn s tenkým pruhom v strede alebo boku nechtu. Takáto technika na diverzifikáciu jednofarebného dizajnu, je viac zaujímavá a tvorivá.
 • monofónny dizajn s výberom prsteňa alebo stredného prsta. Ako výzdobu lak s kamienkami sa používa v niekoľkých vrstvách. Zostávajúce nechty sú namaľované v neutrálnych základných tónoch.

Obyčajná manikúra s akrylovým pieskom

Manikúra s akrylovým pieskom, dokonca v jednobarevnom prevedení, nevyzerá vôbec nejasná. Vyberte si tieň laku, ktorý je identický s akrylovým pieskom, takže vaša manikúra sa stane skutočne atraktívnym a štýlovým.

Ak chcete vytvoriť diskrétny a módny manikúra, nemusí nevyhnutne odstrániť všetky nechty. Stačí stačiť zobraziť "pletené" vzory, monogramy, čipky na krúžku alebo prostredný prst a posypať ich množstvom akrylátu. Tento dizajn je obzvlášť populárny v zimnej sezóne. Harmonicky vyzerá s pletenými vecami a opakuje štruktúru a vzor hlavného obrazu.

Monofónna manikúra s trením

Rubing je jedným z najnovších inovácií v dizajne nechtov, ktorý od svojho vzhľadu vyhral srdcia väčšiny módnych návrhárov. Pevný dizajn s rub-in vyzerá elegantne, atraktívne a ušľachtilé.

Rubin je obväz s veľmi jemným brúsením, ktorý v kontakte s gélovým leskom vytvára úžasne krásnu textúru. Návrh s trením vyzerá nezvyčajne a spôsobuje veľký záujem.

V obchodoch s manikúrou existuje široká škála trenia, od kovového efektu až po nádhernú farbu chameleónu. Pre jednofarebnú manikúru perličkový tuk. Otočí každý klinec do elegantnej perleťovej hry, ktorá vyzerá fantasticky krásna.

Jasná monofónna manikúra: elegantné letné nápady 2018

Jasné a neštandardné možnosti pre jednofarebnú manikúru - výber mladých dievčat, ktorí chcú maximálne venovať pozornosť svojej osobe. Navyše letné počasie a množstvo prírodných farieb hovorí dievčatám, čo by mali byť zobrazené na ich nechtoch.

V trende nasýtených farbách: karmínová, šťavnatá zelená, žltá, neónové odtiene. Doplňte svetlý dizajn vzormi čiernej alebo bielej farby, geometrické vzory, bodkované výzdoby. V roku 2018 neexistujú prakticky žiadne obmedzenia na jasnú manikúru, všetky odtiene a vzory sa stretnú s treskom.

Pevná manikúra je vždy v móde a pri zohľadnení rôznych dekoratívnych prvkov, s ktorými môžete zrieť dizajn, bude stále zaujímať vedúcu pozíciu v každodennom a slávnostnom umenia. Nechajte sa inšpirovať fotografickými nápadmi prezentovanými v našom prehľade a vytvorte si vlastné jedinečné čiernobiele návrhy.

Loading...